PDA

View Full Version : خبر: هاست رایگان نامحدود قدرتمندهمراه با کنترل پنل فارسی و بیش از 6 سال سابقه جهانی.

pedram125
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 10:02 صبح
دوستان فکر کنم اولین باریه چنین چیزی رو می شنوید و حتما تو دلتون گفتین که معلوم چه امکانات مزخرفی داره که داره نا محدود می ده .ولی باید بگم من نزدیک 20-30 سایت با یه پروفیلم ساختم و همه شون الان در حال کارن و هیچ مشکلی ندارن.البته من بیشتر تو بخش asp.net کار می کنم .چون می دونستم فقط به درد شما می خوره گفتم بیام تو بخش شما بگم.دارای کنترل پنل فرسی هست.و هیچ قانونی نداره هرچی بخواین می تونید توش نصب کنید.به دیگران هم بگید تا همه بهره ببرن.به امید ایرانی سربلند.نظرتون هم بگید تا دیگران از صحت ارائه دهنده هاست مطلع شن.نا محددود بودنش که منو دیوونه کرده............... ورود به سایت سئول برای ثبت نام هاست

(http://api.3owl.com/redir/2579054)

pedram125
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 12:23 عصر
تازه با پرداخت فقط 3.5 دلار در ماه می تونید اکانت حرفه ای داشته باشید.فکر می کنید سایت آپلود بوی که یکی از چنتا سایت بزرگ ایرانه با ان همه هزینه های گزاف که برای ترافیک ماهانه و حجم هاست گرفته میشه از هاست های ایرانی استفاده می کنه؟؟!! نه اون اون از یه هاست خارجی که ماهی 2.5 دلار و از شریکان همین هاست سئول است استفاده میکنه.نا محدود بودن ویژگی کمی نیست.اگه بخوای تو سرور های ایرانیاین چنین امکاناتی داشته باشی باید بالای 5-6 ملیون تومن خرج کنی اماتو هاست فقط با 3.5 دلار در ماه.اگه حساب پی پال ندارید نگران نباشین.می تونید از یکی از سایت های معتمد خودتون که کار خرید اینترنتی از سایت های خارجی رو انجام میده استفاده کنید.فقط اونا یه چند در درصدی از میزان پول واریزی رو به عنوان دست مزد می گیرن.بازم می گم اگه به هاست حرفه ای نیاز دارید.اگه نه که همین رایگان رو استفاده کنید.

ابوذر محمودی
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 16:21 عصر
با سلام ، شکی تو نیت خیر شما نیست .
اما بهتره لینک ثبت نامو از http://api.3owl.com/redir/2579054 به http://3owl.com/signup یا http://3owl.com تغییر بدین.
با تشکر

محسن=0
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 16:50 عصر
خطای زیر میده.مگه ای پی من مشکل داره .از پیروکسی استفاده نمیکنم.
Your computer IP address is blocked from registration. If you are using proxy please disable it and try again. Alternatively you can try to register from a different computer or ask your friend to fill a registration form for you.

ابوذر محمودی
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 16:54 عصر
سایتش درسته شما ip خودتونو عوض کنین بالا میاد.

pedram125
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 19:43 عصر
دوست عزیز درسته من آدرس دقیق رو وارد نکردم چون دارم یه ویژگی مهم دیگه این سایت رو بررسی می کنم که آیا درسته اگه دوستامون رو دعوت کنیم یه پنل حرفه ای رایگان می ده.باید یه 30 رو صبر کنم ببینم واقعا راسته یا نه.اگه باشه که فکر کنم بهترین سایت ارائه دهنده هاست رایگان میشه.

mbmbhh
دوشنبه 09 تیر 1393, 00:05 صبح
صد شرف به هاست های رایگان ایرانی مثل xzn.ir که سرعت شون صد بار این سایته هست در ضمن محدودیت اپلود فایل تا 8 مگابایت داره که اصلن بدرد هیچی نمیخ نمی خوره.

Unique
دوشنبه 09 تیر 1393, 03:25 صبح
به نظر من این پست تبلیغ هست و فکر کنم مدیر بخش ندیده که حذف نشده ! اما خواهش میکنم حذف نشه.

من نمیدونم دوستان چطور به مسئله هاست و میزبانی وب سایت هاشون نگاه میکنند اما به نظر من یک یاز مهمترین بخش های کار ما انتخاب یک میزبانی مناسب ، با کیفیت و قیمت مناسب هستش. من سابقه کار با خیلی از میزبان های خارجی را داشتم و تجربه به من میگه طرف این تبلیغات با قیمت های پایین نروم. یک زمانی هاستی بود که با ماهی ۱ دلار reseller میداد با plesk و امکانات نا محدود و خیلی هم طرفدار پیدا کرده بود و من هم اون زمان خیلی برام به صرفه بود که ازش استفاده کنم و حدود ۵ یا ۷ ماهی هم بدون مشکل باهاش کار کردم ، اون زمان تعداد سایت ها کم بود ! حدود ۱۵ یا ۲۰ بود. اکثرا هم استاتیک بود و حالا ممکن بود چند تا جدول mssql بخواد کار کنه. اما یک روز صبح مثل اینکه این شرکت آب شد رفت توی زمین . من کل اطلاعات آنلاینی که backup نداشتم را از دست دادم و مجبور شدم به خیلی هم جریمه بدم. این ۱ دلار را به ۵ دلار در ماه افزایش دادم و حالا اگه سایت ها یکدفه نیست و نابود نمیشد ! عوضش کلی مشکلات فنی و غیر فنی برامون به وجود می آوردند.

نتیجه اینکه همیشه بدونید هر چقدر پول میدین آش میخورین اما کیفیت آشش به تجربه آشپزش و خوش نامیش هم ربط داره ! پس ۲ تا قانون وجود داره !
۱ - طرف تبلیغات بی نهایت و قیمت کم نرین و قیمت های متعادل تر را انتخاب کنین
۲ - در مورد میزبان و حسن عملکردش در بین مشتری ها تحقیق کنید

برنامه نویس های وب برای اینکه از میزبانی مشتری سود ببرند باید reseller باشند یا vps و dedicated. از خرید هاست برای هر شرکت از یک میزبانی هم پرهیز کنید. کلا موضعات خیلی زیادی هست اما همین حداقل ها کمک میکنه مشکلاتی که برای من پیش اومده برای شما پیش نیاد.

کلام آخر اینکه دور این تبلیغات و قیمت های کم و امکانات بی نهایت یک خط ضخیم قرمز بکشید.

MMSHFE
دوشنبه 09 تیر 1393, 07:17 صبح
دوستان تاپیک یک سال قبل رو برای چی بالا میارین؟ تاپیک بسته شد.