PDA

View Full Version : سوال: چگونه از طریق کد نویسی به یک Partition از هارد دسترسی Full Control داشته باشیم؟

pesare
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 12:41 عصر
سلام دوستان

چگونه از طریق کد نویسی به یک Pertition از هارد دسترسی Full Control داشته باشیم؟من وقتی برنامم رو تو درایو C نصب میکنم ,برای دسترسی به بانکم که SQL هست Access Denied میده , چطوری میشه سطح دسترسی Administrator رو با کد نویسی ایجاد کرد؟حتی اگر User ری که به ویندوز Login کرده جزء گروه Administrator نباشه؟

mehrdad1991h
جمعه 25 مرداد 1392, 12:58 عصر
حتی اگر یوزری که بهویندوز لاگین کرده جزو ادمین نباشد ؟

در این حالت یک راه حل داری ....حتما کاربر باید یوزر و پسورد ادمین را وارد کنه تا این ممکن بشه (یه روش دور زدن هم هست ولی همیشه جواب نمیده با یوزر administrator وصل بشی و در مواردی که کاربران اگاهی ندارن و برای این یوزر پسورد نگذاشته اند کارت راه می افتد ولی اگر براش پسورد گذاشته باشن به مشکل میخوری بازم)

pesare
شنبه 26 مرداد 1392, 21:36 عصر
حتی اگر یوزری که بهویندوز لاگین کرده جزو ادمین نباشد ؟

در این حالت یک راه حل داری ....حتما کاربر باید یوزر و پسورد ادمین را وارد کنه تا این ممکن بشه (یه روش دور زدن هم هست ولی همیشه جواب نمیده با یوزر administrator وصل بشی و در مواردی که کاربران اگاهی ندارن و برای این یوزر پسورد نگذاشته اند کارت راه می افتد ولی اگر براش پسورد گذاشته باشن به مشکل میخوری بازم)

فرض کنیم پوزر Administrator پسورد نداشته باشه ,باید چیکار کرد؟

mehrdad1991h
سه شنبه 29 مرداد 1392, 14:44 عصر
فرض کنیم پوزر Administrator پسورد نداشته باشه ,باید چیکار کرد؟
با این فرض به وسیله ی یوزر ادمین میری داخل اون فلدره ... با دسترسی ادمین منظورمه...

البته فعلا خودم سر یه همچین مشکلی شبیه این گیر کردم حل نمیشه نمیدونم چرا... :)

pesare
سه شنبه 29 مرداد 1392, 14:50 عصر
با این فرض به وسیله ی یوزر ادمین میری داخل اون فلدره ... با دسترسی ادمین منظورمه...

البته فعلا خودم سر یه همچین مشکلی شبیه این گیر کردم حل نمیشه نمیدونم چرا... :)

آره تاپیکت رو دیدم , به راه حل رسیدی به ما هم بگو , البته مشکل من اینه که دیتا بیسم اگه تو درایو C باشه به این مشکل میخورم , تو درایو های دیگه مشگلی ندارم