PDA

View Full Version : تراز بندی تکست باکس ها

manit44
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 14:09 عصر
سلام

اگه چند تا تکست باکس داشته باشم و بخوام اونارو به صورت افقی یا عمودی تو یه خط تراز کنم چکار باید بکنم؟

ممنون.

mehdi.mousavi
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 14:21 عصر
سلام
اگه چند تا تکست باکس داشته باشم و بخوام اونارو به صورت افقی یا عمودی تو یه خط تراز کنم چکار باید بکنم؟
ممنون.

سلام.
می تونید اینکارو با CSS هایی که می نویسید انجام بدید، یا از Formalize CSS (http://formalize.me/) (یا دیگر ابزارهای موجود) استفاده کنید.
دقیقا مشکلی که دارید چیه؟

موفق باشید.

manit44
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 14:47 عصر
من تو فرمم وقتی چند تا تکست باکس زیر هم قرار میدم تو یه خط نیستند و وقتی برنامه رو کامپایل میکنم هر تکست باکس پراکنده هست.

mehdi.mousavi
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 20:01 عصر
من تو فرمم وقتی چند تا تکست باکس زیر هم قرار میدم تو یه خط نیستند و وقتی برنامه رو کامپایل میکنم هر تکست باکس پراکنده هست.

لطفا کد HTML اتون رو (به همراه CSS) اینجا قرار بدید تا ببینم مشکل چیه.

موفق باشید.

manit44
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 22:32 عصر
من اصلا با css ننوشتم.

mehdi.mousavi
جمعه 25 مرداد 1392, 07:22 صبح
من اصلا با css ننوشتم.

این چه طرز پست دادنه؟ یعنی چی من اصلا با CSS ننوشتم!؟ حالا من باید بپرسم "پس با چی نوشته اید؟" و شما بعدش تو پست بعدی بیایید بگید Drag & Drop کردم و دوباره در پست بعدی من بگم که خوب کدی که تولید شده رو اینجا قرار بدید و ... ببخشید! من فرصت مطرح کردن سوالات بدیهی رو ندارم. کسی که مایله مشکلش حل بشه، در مورد مشکلی که داره به تفصیل توضیح میده، کدش رو قرار میده و مشکلش رو به خوبی بیان میکنه. نه اینکه دو تا عبارت چند کلمه ای بگه و منتظر باشه کسی دستش رو بگیره و ... من چند تا از پست های شما رو دیدم، متاسفانه به خودتون زحمت نمیدید راه حل هایی که بهتون ارائه میشه رو بخوبی بررسی کنید و منتظرید یکی یه کد بهتون بده، Copy & Paste کنید و تمام...

اگر هدفتون یادگیری هستش، من در خدمتم. در غیر اینصورت، لطفا وقت اعضای سایت رو با پست هایی از قبیل:

آقا نشد یه راه دیگه بگو
درستش کردم
کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟
من اصلا با css ننوشتم.
اگه میتونید اکشن حذف را کدشو برام بذارید
هر کاری میکنم sliderModel رو نمیاره
...

نگیرید.

موفق باشید.

پ.ن.: از اونجاییکه مطلب فنی ای برای گفتن در این تاپیک باقی نمیمونه و شما می تونید با همون پست اولی که دادم مشکلتون رو حل کنید، این تاپیک رو قفل می کنم. لطفا در ارسال پست های آتی دقت کنید و مشکلتون رو بخوبی و شفاف توضیح بدید. اگر لازمه کدتون رو قرار بدید تا بشه به سرعت به سوالاتتون پاسخ داد.