PDA

View Full Version : سوال: کدام ورژن sql express را نصب کنم ؟

perkas
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 22:28 عصر
سلام

اگه بخوام یه نسخه از اسکیول سرور اکسپرس رو دانلود کنم که فقط بانک اطلاعاتی رو که تو برنامم ساختم رو کامپیوتر دیگه اجرا بشه کدوم ورژن رو از سایت مایکروسافت دانلود کنم ؟

اگه میشه در مورد امکانات نسخه های زیر ( که تو سایت مایکروسافت هست یه توضیحی بدین .

ENU\x64\SQLEXPR_x64_ENU

ENU\x64\SQLEXPRADV_x64_ENU

ENU\x64\SQLEXPRWT_x64_ENU

ENU\x64\SqlLocalDB.

ENU\x64\SQLManagementStudio_x64_ENU

mousa1992
جمعه 25 مرداد 1392, 00:27 صبح
گزینشو تو ذهن ندارم امیدوارم دوستانی که یاد دارن کمک کنن
با کلیک راست روی پروژه ستاپ میتونی تنظیماتو جوری ست کنی که خودش فایل های Setup رو از روی سیستمتون میسازه و در اختیارتون قرار میده ( تمام چیزایی که مورد نیاز هست برای اجرای پروژه از جمله Sql Express , Crystal Report و .... )

perkas
جمعه 25 مرداد 1392, 01:02 صبح
گزینشو تو ذهن ندارم امیدوارم دوستانی که یاد دارن کمک کنن
با کلیک راست روی پروژه ستاپ میتونی تنظیماتو جوری ست کنی که خودش فایل های Setup رو از روی سیستمتون میسازه و در اختیارتون قرار میده ( تمام چیزایی که مورد نیاز هست برای اجرای پروژه از جمله Sql Express , Crystal Report و .... )

تو vs2012 اینستال شیلد که نیست
اینستال شیلد رو هم که دانلود کنی sql نداره باید دانلودش کنی و به پروژه اضافش کنی

mousa1992
جمعه 25 مرداد 1392, 01:12 صبح
اقا من تسلیم نزن خب :)
اول اینکه چه میدونستم نسخه شما 2012 هست
2 اینکه من 2012 تابحال کار نکردم
3 لزوما نباید اینستال شیلد باشه که

وقتی new project رو زدی برو از قسمت other project type و setup and deployment و visual studio installer رو انتخاب کن - 2012 این قسمت ها رو نداره ؟

perkas
جمعه 25 مرداد 1392, 01:35 صبح
اقا من تسلیم نزن خب :)
اول اینکه چه میدونستم نسخه شما 2012 هست
2 اینکه من 2012 تابحال کار نکردم
3 لزوما نباید اینستال شیلد باشه که

وقتی new project رو زدی برو از قسمت other project type و setup and deployment و visual studio installer رو انتخاب کن - 2012 این قسمت ها رو نداره ؟

تو vs2012 که نصب کردم تو مسیری که شما میگید فقط یه گزینه دارم و اون هم اینستال شیلده

perkas
جمعه 25 مرداد 1392, 02:06 صبح
نسخه SqlLocalDB رو نصب کردم
هم نصبش راحته هم دیتابیس برنامم اجرا شد