PDA

View Full Version : سوال: آيا ميشه با vb6 از طريق پنلهاي اينترنتي پيامك فرستاد؟

samkoper
جمعه 25 مرداد 1392, 10:08 صبح
با سلام خدمت همه اساتيد محترم؛

بنده يه نرم افزار نوشتم كه ميخوام از طريق اون به كاربران پيامك بفرستم مثلا هنگام ثبت فاكتور به اون مشتري كه فاكتورش ثبت شده از طريق پنل اينترنتي پيامك كه خريدم پيام يه متني رو پيامك كنم.
خيلي گشتم نمونه كد vb6 هيچ كدوم از پنل ها ارائه ندادن فقط vb.net-C#‎‎-PHP-ASP دارن لطفا راهنمايي كنيد آيا با vb6 شدني هست يا نه؟
با تشكر

m.4.r.m
جمعه 25 مرداد 1392, 16:26 عصر
بله میشه شما باید یک پنل از سایت درخواستی بخری تا کامپوننت هم بهت میدن و می تونی باهاش اتصال بدی

samkoper
جمعه 25 مرداد 1392, 19:31 عصر
بله میشه شما باید یک پنل از سایت درخواستی بخری تا کامپوننت هم بهت میدن و می تونی باهاش اتصال بدی
ممنون دوست من؛
همونطور كه گفتم تا اونجا كه جستجو كردم همه پنل‌ها فقط vb.net-C#‎‎-PHP-ASP رو دارن و هچ كدوم راجع به vb6 هيچ كامپوننت يا نمونه كدي ارائه نداده لطفا راهنمايي بفرماييد ممنون.

m.4.r.m
جمعه 25 مرداد 1392, 23:40 عصر
چرا بعضی ها دارن مثه ZipSms اما مشکل اینجاست که کارت شارژ موجود ندارن و فکر کنم پشتیبانی نمیشن . بگردی از پنل های sms تماس بگیری باهاشون راهنماییت می کنن که دارن یا نه شما نگو واسه vb6 می خوام بگو Activex این پنل رو واسه برنامه نویسی دارین یا نه ؟

samkoper
شنبه 26 مرداد 1392, 00:15 صبح
ممنون كه جواب دادي؛
دوست من من با خيلياشون صحبت كردم همه معمولا از چند سرشاخه اصلي سورس خريدن و توابعشون همه مثل همه يه جور سمپل براي دات نت دارن (پيوست كردم) كه من توي vb6 نميتونم استفاده كنم. گفتم شايد كسي براي vb6 چيزي داشته باشه كه راهنمايي كنه. اگه نشد شايد با vb.net بنويسم و كنار برنامه بزارم و هر موقع خواستم پيامك ارسال كنم اونو فراخواني كنم- ممنون دوست من.

m.4.r.m
شنبه 26 مرداد 1392, 00:51 صبح
من دو تا Activex برات میزارم ببین می تونی باهاشون کار کنی یا نه اولی که zipsms هستش دومی هم Kylix Activex Contorl البته دومی demo هست باید بگردی دنبال ک.ر.ک .

لینک دانلود (http://s4.picofile.com/file/7896279672/zipactivex.zip.html)

samkoper
شنبه 26 مرداد 1392, 23:04 عصر
ممنون زحمت كشيدي ولي متاسفانه كارم راه نيافتاد.

Mr'Jamshidy
شنبه 26 مرداد 1392, 23:14 عصر
با سلام خدمت همه اساتيد محترم؛

بنده يه نرم افزار نوشتم كه ميخوام از طريق اون به كاربران پيامك بفرستم مثلا هنگام ثبت فاكتور به اون مشتري كه فاكتورش ثبت شده از طريق پنل اينترنتي پيامك كه خريدم پيام يه متني رو پيامك كنم.
خيلي گشتم نمونه كد vb6 هيچ كدوم از پنل ها ارائه ندادن فقط vb.net-C#‎-PHP-ASP دارن لطفا راهنمايي كنيد آيا با vb6 شدني هت يا نه؟
با تشكر

شما نمونه کد PHP رو بزار من ببینم میشه برات کاری کنم یا نه

samkoper
یک شنبه 27 مرداد 1392, 09:30 صبح
شما نمونه کد PHP رو بزار من ببینم میشه برات کاری کنم یا نه
بفرمایید دوست عزیز ممنون از لطف شما (پیوست کردم)

Behrouz3363
یک شنبه 27 مرداد 1392, 10:00 صبح
دوست عزیز این کار بسیاد ساده است اگر پنل شما یک سایت اینترنتی باشه شما با استفاده از کنترل webbrowser و برقراری ارتباط با استفاده از المنت های سایت و تگ های وب بروزر می تونی اطلاعات رو از نرم افزار در وب سایت لود کنی من قبلاً این کارو قبلا انجام دادم و به راحتی جواب میده

SlowCode
یک شنبه 27 مرداد 1392, 11:16 صبح
من جای شما باشم php رو واسطه میزارم و پیامها رو از طریق اون ارسال و دریافت میکنم.
شما اگه نتونستی با وی بی پیاده سازیش کنی برو سمت php.

samkoper
یک شنبه 27 مرداد 1392, 16:18 عصر
دوست عزیز این کار بسیاد ساده است اگر پنل شما یک سایت اینترنتی باشه شما با استفاده از کنترل webbrowser و برقراری ارتباط با استفاده از المنت های سایت و تگ های وب بروزر می تونی اطلاعات رو از نرم افزار در وب سایت لود کنی من قبلاً این کارو قبلا انجام دادم و به راحتی جواب میده
سلام اگه لطف كني و نمونه كد رو بزاري يا حداقل در اين مورد بيشتر راهنمايي كني ممنون ميشم

unforgiven
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 17:25 عصر
دوستان عزیز جنابان Behrouz3363 و محسن 15
اگر پروژه ای رو به صورت کاربردی انجام دادید ممنون میشم راهنمایی کنید یا نمونه کد بذارید .
واقعا بهش نیاز دارم

vbhamed
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 17:20 عصر
سلام
دوستان توجه كنند كه هر چند خيلي راحت ميشه با يك php واسطه كه روي هاست ميزاريم ميشه به پنل هاي مختلف متصل شد و از وب سرويس ها استفاده كرد اما اگر استفاده نرم افزار شما از php خيلي زياد باشه ممكنه هاستتون suspend بشه يا دسترسي به اون فايل و پوشه رو قطع كنه چون به عنوان يك تهديد شناخته ميشه، اما خود وب سرويسهاي سايت اصلي اين مشكل رو ندارند
براي اين دوستمون هم به صورت خصوصي سايتي كه از VB6 پشتيباني مي‌كنه رو مي‌فرستم چون گذاشتنش اينجا خلاف قوانينه