PDA

View Full Version : جستجو در فایلهای متنی

zahra.mf
یک شنبه 27 مرداد 1392, 01:17 صبح
سلام
من متنهام و به صورت .txt ذخیره کردم و توی textview نمایش میدم میخواستم بدونم میشه توی اینها هم سرچ انجام داد یا حتما باید متن ها داخل پایگاه داده باشن
اگه میشه همچین کاری کرد میخاستم بدونم چطوری باید این کار و بکنم
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

darkenerboy
یک شنبه 27 مرداد 1392, 08:36 صبح
سلام
خوب با firstIndex میتونی اولین مشابه رو پیدا کنی
باقی متد ها هم زیر همین نوشتست

موفق باشی

zahra.mf
یک شنبه 27 مرداد 1392, 11:42 صبح
سلام
خوب با firstIndex میتونی اولین مشابه رو پیدا کنی
باقی متد ها هم زیر همین نوشتست

موفق باشی

کدوم نوشته؟!!
میشه یه کم بیشتر توضیح بدید

topcoder
یک شنبه 27 مرداد 1392, 11:59 صبح
2تا کار میتونید انجام بدین:
1- تو همون فایل تکستون سرچ کنید
2- وقتی تو تکست ویو هستن اونارو بگیرین و تبدیل به string کنید و اونوقت سرچ بزنید

BufferedReader r = new BufferedReader(new FileReader(filePath));
StringBuilder total = new StringBuilder();
String line;
while((line = r.readLine()) != null) {
total.append(line);
}
حالا اینجا در total سرچ کنید
("total.firstIndex("YOUR_DESIRE_SEARCH

یا

textView.getText().toString();

zahra.mf
یک شنبه 27 مرداد 1392, 12:39 عصر
کد اول برا سرچ تو هر فایله؟
یعنی من برای هر xml با تکست ویو یه فایل و نمایش دادم الان اگه بخوام تو هر xml یه دکمه بزارم که وقتی سرچ میکنه یه edirText نمایش بده تا بشه توش تایپ کرد چجور باید این کار و بکنم؟همون تیکه کد اول و باید برا هر xml بنویسم؟ چجور بگم وقتی دکمه کلیک شد روش EditText و نشون بده؟ کجای این کد باید اسم فایلی که باید سرچ بشه توش و باید بگم؟

من سرچ کردم نتونستم یه کد درست پیدا کنم اگه یه لینک بهم بدید که خیلی روون یاد داده باشه که من بفهمم چی میگه یا کدش و گذاشته باشه یا خودتون یه کم بیشتر توضیح بدید ممنون میشم

topcoder
یک شنبه 27 مرداد 1392, 16:54 عصر
کدهای بالا سرچ نمیکنه !!! کله فایله txt شمارو میخونه و دریه string ذخیره میکنه حالا بسته به اینکه شما دنبال چی هستی میتونید در یک string به راحتی سرچ کنید با متدهای مختلف مثل firstIndex

http://stackoverflow.com/questions/4531396/get-value-of-a-edit-text-field

اینم فک کنم همون چیزی هست که میخوایید !!! یه دکمه دارید و یک ادیت تکست ک با کلیک کردن روی دکمه چیزی که در ادیت تکست تایپ کردین رو نمایش میده براتون !!! ( میتونید در اونجایی که نوشته log کارهای مربوط به خودتون رو انجام بدین )