PDA

View Full Version : سوال: مشکل در Editor

mashhadpix
یک شنبه 27 مرداد 1392, 07:06 صبح
سلام
من تو Editori که نصب کردم مشکلی دارم. می خواهم برایش ادامه مطلب بگذارم که روی قالب سایت تاثیری نگذارد و بهم نخورد. الان وقتی متنی که بیشتر از اندازه قالب در سایت قرار می دهم سایت بهم میریزد و متن ها داخل یکدیگر می رود.
ممنون میشم یکی بتونه منو راهنمایی کنه؟

komeil64
یک شنبه 27 مرداد 1392, 13:58 عصر
برای ادامه مطلب بهترین روش اینه که توی دیتابیس دو تا فیلد درست کنید یکی چکیده و یکی مطلب کامل

mashhadpix
یک شنبه 27 مرداد 1392, 15:21 عصر
برای ادامه مطلب بهترین روش اینه که توی دیتابیس دو تا فیلد درست کنید یکی چکیده و یکی مطلب کامل

منظورتون اینه که دو تا ادیتور داشته باشم که یکی چکیده و دیگری متن کامل مطلب را ذخیره کنه؟

mashhadpix
یک شنبه 27 مرداد 1392, 15:53 عصر
دوستان ببخشید الان من دو تا ادیتور گذاشتم یکی برای چکیده و دیگری برای متن کامل، وقتی خبری درج می کنم خلاصه خبر را در ادیتور چکیده قرار می دهم و متن کامل خبر را در ادیتور مربوط به متن کامل قرار می دهم. ولی مشکل من اینجاست که وقتی چکیده و متن را با هم قرار می دهم تو همون صفحه هر دوی این ها را برام میاورد ( هم چکیده و هم متن کامل)
من می خواهم وقتی چکیده را در ادیتور وارد کردم دیگر متن کامل را به من نشان ندهد و در لینکی که بهش دادم این کار را انجام دهد و کل متن را برایم بیاورد.
دقیقا مثل وبلاگها.
ممنون میشم یکی بتونه منو راهنمایی کنه

mashhadpix
سه شنبه 29 مرداد 1392, 11:19 صبح
الان من درست کردم و دیگر مشکلی که چکیده و متن داخل هم بیفته را ندارم ولی فقط یه مشکل کوچیک برام پیش اومده که اگر متن داخل چکیده بیشتر از حد باشد دوباره قالب سایت به هم میریزد.
میدونم که خاصیت Max length در TextBox وجود دارد ولی در ادیتور باید چطوری این مشکل را حل کنم؟
ممنون میشم یکی بتونه منو راهنمایی کنه