PDA

View Full Version : قیمت این برنامه

arash201
یک شنبه 27 مرداد 1392, 10:15 صبح
سلام دوستان.نظرتون رو راجع به این برنامه بگین و این برنامه چقدر قیمتشه؟خودم نوشتم برای پروژه...
http://arash1370.persiangig.com/Untitled5.png
http://arash1370.persiangig.com/Untitled6.png
http://arash1370.persiangig.com/Untitled7.png
http://arash1370.persiangig.com/Untitled8.png
http://arash1370.persiangig.com/Untitled9.png
http://arash1370.persiangig.com/Untitled10.png

mohammadsamadi1377
یک شنبه 27 مرداد 1392, 10:20 صبح
چقدر واسش وقت گذاشتی ؟
کارایی برنامت چیه ؟
چه امکاناتی داره ؟
با اینی که شما گذاشتی من میگم 50 تومن تازه اینم فقط برا گرافیکش ولی میتونی رو گرا فیکش بیشتر کار کنی !!!

systam
یک شنبه 27 مرداد 1392, 10:45 صبح
چه امکاناتی داره ؟
با اینی که شما گذاشتی من میگم 50 تومن تازه اینم فقط برا گرافیکش ولی میتونی رو گرا فیکش بیشتر کار کنی !!!
سلام
هم طراحیش حساب کنی کم کم 3 تا 4 ساعت کار داره
چرا ما ایرانی ها خودمو میگم ارزش کار که داریم میکنی رو پایین میاره
واقعا داش محمد 50 هزار تومن الان پولی که بشینی 3 ساعت چشمات الکی خسته کنی برای 50 هزار !

سلام دوستان.نظرتون رو راجع به این برنامه بگین و این برنامه چقدر قیمتشه؟خودم نوشتم برای پروژه...

دادا کارایش رو هم بگو

arefba
یک شنبه 27 مرداد 1392, 10:52 صبح
این قضیه به دو چیز بستگی داره
یکی کارایی و امکانات برنامه هست
و یکی دیگه هم ضرورت استفاده از برنامه ات هست
میتونی در مورد این دو توضیح بدی ؟

mohammadsamadi1377
یک شنبه 27 مرداد 1392, 10:55 صبح
داداشش تازگیها عقل مردم به چشمشونه

shabangah
یک شنبه 27 مرداد 1392, 10:57 صبح
165هزارو500

mahdi_7610
یک شنبه 27 مرداد 1392, 11:09 صبح
منم با دوستمون موافقم . فک نکنم بیشتر از 50 تومن کسی پولی بده. تازه 50 تومن هم زیاده

فقط چهار عمل اصلی روی برنامه پیاده شده

A_2006
یک شنبه 27 مرداد 1392, 11:20 صبح
بستگی به زحمتش داره

rezaei_y
یک شنبه 27 مرداد 1392, 11:32 صبح
نظر خودت چقدر؟به نظر خودت چقدر می ارزه با توجه به زحمتی که روش کشیدی؟

ببین دوست عزیز ممکنه یه برنامه نویس باشه این برنامه رو تو یک ساعت بنویسه ممکنه کس دیگه ای توی 10 روز هم نتونه بنویسه

پس ببین چقدر زحمت کشیدی؟بر اساس همن قیمت بده

hamid_0341
یک شنبه 27 مرداد 1392, 11:38 صبح
300 تا 500 :اشتباه:
برنامه نویس اگه 1 میلیون هم بخواد میتونه بده
بستگی به خودت داره

arash201
یک شنبه 27 مرداد 1392, 11:46 صبح
سلام دوستان این برنامه برای پروژه انتخاب واحد دانشجویی نوشته شده و کارایی خوبی داره و اعتبارسنجی کدملی-طرح تداخل دروس-انتخاب واحد-چهار عمل اصلی-امکان ثبت نمره فقط یکبار(یعنی اگه نمره درسی وارد بشه دیگه امکان دوباره اون نیست)-ایجاد یوزر نیم(نام کاربری) برای کاربران-امکان ثبت مشخصات دانشگاه-امکان backup,restore رو انجام می ده.و همچنین با زبان C#‎ و پایگاه داده SQL 2008 برنامه نویسی شده است.
بعنوان پروژه دانشجویی بخوام بفروشم چقدر قیمتش هست؟
کلاً قیمتش بغیر از پروژه چقدره؟

hamid_0341
یک شنبه 27 مرداد 1392, 11:58 صبح
از 400 کمتر نده :لبخند:
باز هم میگم به خودت بستگی داره

Amin69
یک شنبه 27 مرداد 1392, 13:30 عصر
\ با اینی که شما گذاشتی من میگم 50 تومن تازه اینم فقط برا گرافیکش ولی میتونی رو گرا فیکش بیشتر کار کنی !!!

هرچقدر هم که روش وقت گذاشته باشه، قیمت یه همچین برنامه ای باید خیلی بیشتر از اینا باشه. همین قیمت ها رو میذاریم روی برنامه هامون که ما برنامه‌نویس ها «همیشه هشت‌مون گیر نُه‌مون هست» دیگه! بیاید یه کم ارزش کارمون رو بالا ببریم...

omid.n1990
یک شنبه 27 مرداد 1392, 14:06 عصر
چرا میزنید تو ذوق ملت!!!
50 تومن؟؟!!!؟
باشه شما بگو چهار عمل اصلی انجام داده، اگه فقط تعداد خطوط تایپ رو در نظر بگیری، مجموع صفحات تایپ شده هزینش خیلی بیشتر از 50 تومن درمیاد

AmirGhasemi
یک شنبه 27 مرداد 1392, 14:08 عصر
سلام دوستان
آخه تا بحال كدوم پروژه را ديديد كه با استفاده از دو تا عكسش قيمت بدهند؟!
عزيز جان براي اعلام قيمت بايد RFP پروژه را مطرح كني و از روي RFP ميشه قيمت داد!
در ضمن شما بايد نسبت به تكراري و عام بودن پروژه، هم قيمت را در نظر بگيري!!! الان شما نرم افزار خفن حسابداري بنويس اگه بيشتر از 100 هزارتومان ازت خريدند!!!!!

arash201
یک شنبه 27 مرداد 1392, 14:17 عصر
سلام دوستان
آخه تا بحال كدوم پروژه را ديديد كه با استفاده از دو تا عكسش قيمت بدهند؟!
عزيز جان براي اعلام قيمت بايد RFP پروژه را مطرح كني و از روي RFP ميشه قيمت داد!
در ضمن شما بايد نسبت به تكراري و عام بودن پروژه، هم قيمت را در نظر بگيري!!! الان شما نرم افزار خفن حسابداري بنويس اگه بيشتر از 100 هزارتومان ازت خريدند!!!!!

سلام دوست عزیز
من یه پروژه برنامه حسابداری و انبارداری نوشتم که بالای 200هزار تومن فروختم.دوست عزیز افراد اطرافتو دست کم نگیر.

mousa1992
یک شنبه 27 مرداد 1392, 14:52 عصر
سلام دوست عزیز
من یه پروژه برنامه حسابداری و انبارداری نوشتم که بالای 200هزار تومن فروختم.دوست عزیز افراد اطرافتو دست کم نگیر.

برنامتون سفارشی بوده یا بصورت عمومی فروختین ؟ منظور دوستمون فروش عمومی بوده

راستی این همون نرم افزاریه که چند مدت پیش زدی سایت و قیمت میخواستی و گفتم خوشگلش کن ؟
نگفتی سفارشیه یا نه ؟

arash201
دوشنبه 28 مرداد 1392, 09:13 صبح
برنامتون سفارشی بوده یا بصورت عمومی فروختین ؟ منظور دوستمون فروش عمومی بوده

راستی این همون نرم افزاریه که چند مدت پیش زدی سایت و قیمت میخواستی و گفتم خوشگلش کن ؟
نگفتی سفارشیه یا نه ؟

هم این برنامه و برنامه حسابداری عمومی هستن ولی در اصل این برنامه بصورت عمومی هست و یکم هم در این تاپیک سفارشیه

mahdi_7610
دوشنبه 28 مرداد 1392, 10:51 صبح
هیچ کسی به خاطر زحمت یا وقتی که شما روی پروژه گذاشتید به شما پولی نمیده

بر اساس امکانات و قابلیتهایی که پروژه داره روش قیمت گذاری میشه.

یه پروژه را یکی توی یک روز تمومش میکنه ، یکی توی دو هفته تمومش میکنه

واسه کسی که پروژه را میخواد بخره فرقی نداره که این پروژه چند روزه تموم شده. اون بر اساس امکانات و کارایی پروژه به شما هزینه خواهد داد.

پس اینقدر روی این جمله که " چقدر وقت گذاشتی" تکیه نکنید ........ روی قابلیتهای پروژه تمرکز کنید

arash201
دوشنبه 28 مرداد 1392, 11:01 صبح
هیچ کسی به خاطر زحمت یا وقتی که شما روی پروژه گذاشتید به شما پولی نمیده

بر اساس امکانات و قابلیتهایی که پروژه داره روش قیمت گذاری میشه.

یه پروژه را یکی توی یک روز تمومش میکنه ، یکی توی دو هفته تمومش میکنه

واسه کسی که پروژه را میخواد بخره فرقی نداره که این پروژه چند روزه تموم شده. اون بر اساس امکانات و کارایی پروژه به شما هزینه خواهد داد.

پس اینقدر روی این جمله که " چقدر وقت گذاشتی" تکیه نکنید ........ روی قابلیتهای پروژه تمرکز کنید

دوست عزیز من با شما موافقم اما دوستان هر کسی یه نظری داره و من فقط یه قیمت خواستم که بدونم با قابلیت هایی مثل اعتبارسنجی کدملی-طرح تداخل دروس-تخصیص درس به استاد-انتخاب واحد-چهار عمل اصلی-امکان ثبت نمره فقط یکبار(یعنی اگه نمره درسی وارد بشه دیگه امکان دوباره اون نیست)-ایجاد یوزر نیم(نام کاربری) برای کاربران-امکان ثبت مشخصات دانشگاه-امکان backup,restore.(تمامی این قابلیتها هوشمنده)
حالا شما قیمت پیشنهادیتو بگو.!!!.

arefba
دوشنبه 28 مرداد 1392, 11:31 صبح
اگه واقعا کل کاربرنامتون اینه و فقط قراره بدینش یه جا پس 400 تو مان فروختینش خوشحال باشید

arash201
دوشنبه 28 مرداد 1392, 13:29 عصر
اگه واقعا کل کاربرنامتون اینه و فقط قراره بدینش یه جا پس 400 تو مان فروختینش خوشحال باشید

سلام
دوست عزیز من این برنامه رو هنوز نفروختم و از شما یه قیمت خواستم با اینکه قابلیتهاش و عکس فرماشو گذاشتم.الان با این شرایط جقدر می ارزه؟
از نظر شما یه برنامه ای که حالا بالای 300-400 هزار تومن قیمتش باشه چه ویژگی داره؟

FastCode
دوشنبه 28 مرداد 1392, 14:20 عصر
تعداد ساعات کار ضربدر ۱۰ الی ۱۰۰ هزار تومان بستگی به توانایی و تخصصتون و نوع برنامه و تضمین عملکردی که وجود داره.
پشتیبانی فراموش نشه.

ma.rad
دوشنبه 28 مرداد 1392, 20:35 عصر
نمونه ش زیاده...
350 تا400
موفق وموید باشید.

salargham
دوشنبه 28 مرداد 1392, 20:55 عصر
قیمت برنامه تو کشور ما 90 درصد بستگی به خریدار برنامتون داره،من شرکتی سراغ دارم که برنامه ای که قیمتش 200-300 هزار تومن میشه خریدش ،برنامه نویس براشون مینویسه 2-3 میلیون تومان.
اما این برنامه حداکثر بتونی 100 تومن بفروشی.

arash201
سه شنبه 29 مرداد 1392, 10:06 صبح
قیمت برنامه تو کشور ما 90 درصد بستگی به خریدار برنامتون داره،من شرکتی سراغ دارم که برنامه ای که قیمتش 200-300 هزار تومن میشه خریدش ،برنامه نویس براشون مینویسه 2-3 میلیون تومان.
اما این برنامه حداکثر بتونی 100 تومن بفروشی.

سلام دوست عزیز این نرم افزار کاملاً هوشمند بوده و از اکثر امکاناتی که در نرم افزار انتخاب واحد و ثبت اطلاعات دانشجویی و دانشگاه استفاده می شود بهره می برد

arash201
چهارشنبه 30 مرداد 1392, 09:54 صبح
دوستان کسی نیست که نظر بده؟

daivid_ d31r1
چهارشنبه 30 مرداد 1392, 13:33 عصر
سلام
بستگی به توافق خودتم داره که چقد توفق کردین با طرفت
50 تومن قیمتی نیست که اصلن حرفشو زد اخه مگه ماشین حسابه؟؟
یعنی این برنامه هم همین قد می ارزه؟؟(جای تعسفه)
همین که بهت سفارش دادن که تو انجام بدی یه پایه قیمت هست که 400 300 واسه سفارش خوبه
دیگه باقیشو خودت ببین چقد میتونی ازشون بگیری(400 500 600)

ya30ien2
چهارشنبه 30 مرداد 1392, 14:29 عصر
منم موافقم حد اکثر 100 تومن
خود شما داری میگی بعنوان پروژه دانشجویی یعنی چی یعنی میدونی در حدی نیست که داخل بازار کاراییی داشته باشه
دانشجو هم اسمش روشه من بشخصه واسه بیش از 50 دانشجو پروژه دادم بیش 50 ازشون نگرفتم چون خودمم دانشجو هستم
و اینو هم بگم که نه که من کم گرفته باشم بیشتر از این نمی ارزه پروژه دانشجویی

hsdnhd
چهارشنبه 11 تیر 1393, 14:15 عصر
چرا برنامه نویسان تحت ویندوزما اصلا به گرافیک اهمیتی نمیدن سعی کنید تکنولوژی های نو را یادبگیرید وروی گرافیک وقت بیشتری بگذارید این مدل برنامه ها چندین ساله منسوخ شده
من که میگم مفت گرونه چون من چندتاپروژه اینطوری برای دوستام برای نمرشون نوشتم بدون هیچ پولی پروژه دانشجویی بیشتربرای یادگرفتنه تافروختن

Pedram_Parsian
چهارشنبه 11 تیر 1393, 15:17 عصر
چرا برنامه نویسان تحت ویندوزما اصلا به گرافیک اهمیتی نمیدن سعی کنید تکنولوژی های نو را یادبگیرید وروی گرافیک وقت بیشتری بگذارید این مدل برنامه ها چندین ساله منسوخ شده
من که میگم مفت گرونه چون من چندتاپروژه اینطوری برای دوستام برای نمرشون نوشتم بدون هیچ پولی پروژه دانشجویی بیشتربرای یادگرفتنه تافروختن

چرا اینقدر بی رحم هستید ؟
حالا چون دوستمون از این مدل استفاده کرده دلیل نمیشه که همه این جوری باشند .... !

ولی یه پیشنهاد برای دوستمون :
برای بهتر شدن گرافیک از Ribbon استفاده کنید.

hsdnhd
پنج شنبه 12 تیر 1393, 00:36 صبح
چرا اینقدر بی رحم هستید ؟
حالا چون دوستمون از این مدل استفاده کرده دلیل نمیشه که همه این جوری باشند .... !

ولی یه پیشنهاد برای دوستمون :
برای بهتر شدن گرافیک از Ribbon استفاده کنید.

شما برید نمونه پروژه های توی همین سایت رو ببینید برنامه نویسیشون بعضی ها کولاک کردن واقعا حرفه ای ولی گرافیک رو میبینی انگاربچه ابتدایی نقاشی کشیده افسوس میخورم والا اینقدرزحمت میکشن بعدش یک هفته برای گرافیکش که ممکنه کلی رو قیمت پروژه هم بیارم نمیذارن افسوس داره واقعا