PDA

View Full Version : سوال: مشکل در آپدیت کردن جدول

fatemeh.hosseini
یک شنبه 27 مرداد 1392, 12:11 عصر
سلام

میخوام فیلدهای جدولم با مقادیر کنترل های (textbox , dropdownlist , ckeditor , fileupload) ویرایش و آپدیت بشن. من به صورت زیر کدشو نوشتم؟
db.cmd.CommandText = "update articles set title='" + TextBox1.Text + "' , [tag line]='" + CKEditorControl3.Text + "' , section='" + DropDownList1.SelectedValue + "' , article='" + CKEditorControl4.Text + "' , image='" + FileUpload1.FileName + "' , [text-for-image]='" + TextBox2.Text + "' , TitleImage='" + TextBox3.Text + "' , auther='" + TextBox4.Text + "' , [create-date]='" + TextBox5.Text + "' , [date-start-publish]='" + TextBox6.Text + "' , [date-end-publish]='"+ TextBox7.Text +"' , [auther-link]='"+ TextBox9.Text +"' , [continue]='"+ TextBox9.Text +"' where id= " + Request.QueryString["id"];

ممنون میشم کسی ایراد کارمو بگه. اینم بگم که فقط عکس آپدیت میشه. اونجایی که نوشتم :
image='" + FileUpload1.FileName + "'

یه سوال دیگه هم این که چه طوری آدرس عکس رو ذخیره کنم. من چون اینو نمیدونم فعلا اسم عکس رو ذخیره کردم.

ممنون میشم کمکم کنید

nice_boy_a
یک شنبه 27 مرداد 1392, 12:20 عصر
سلام.
دستوری که نوشتی خطا میده ؟ متن خطاشو بزار

یه سوال دیگه هم این که چه طوری آدرس عکس رو ذخیره کنم. من چون اینو نمیدونم فعلا اسم عکس رو ذخیره کردم.

باید آدرسه جایی که عکس رو ذخیره میکنی، تو بانک ذخیره کنی
با دستور server.mapPath میتونی مسیر ذخیره شدن عکس رو بدست بیاری

fatemeh.hosseini
یک شنبه 27 مرداد 1392, 12:35 عصر
نه خطا نمیده اما هیچکدوم از فیلد ها رو جز image آپدیت نمیکنه. نمیدونم چیکار کنم:ناراحت:

nice_boy_a
یک شنبه 27 مرداد 1392, 13:01 عصر
یه break Point بزار و مقدار همه ی کنترل هاتو چک کن

fatemeh.hosseini
یک شنبه 27 مرداد 1392, 18:55 عصر
دوستان لطفا اگه کسی راهی به ذهنش میرسه بگه . من هنوز نتونستم این مشکلو حل کنم.

ممنون میشم