PDA

View Full Version : سوال: ایجاد clipboard در gridview

kian1608
دوشنبه 28 مرداد 1392, 20:05 عصر
سلام. من تو سایتم یه صفحه دارم که اونجا ایمیل های ثبت شده توسط کاربر رو به همراه اسم اون کاربر تو یه gidview نمایش میده. حالا میخوام یه checkbox بزارم واسه این gridview که وقتی اومدم مثلا 3تا از این checkboxها رو انتخاب کردم بیاد ایمیل های اون رکوردهایی رو که انتخاب کردم بگیره و کپی کنه تو clipboard.
این 2تا کار رو چطور باید انجام بدم ؟ خیلی بهش نیاز دارم. اگه کسی میتونه با مثال کمکم کنه.
uthman
دوشنبه 28 مرداد 1392, 21:31 عصر
for (int i = 0; i < dg.Rows.Count; i++)
{
if (dg.Rows[i].Cells[0].Value.ToString() == "1")
{
اینجا هر کاری رو خواستی میتونی انجام بدی

}
}

kian1608
دوشنبه 28 مرداد 1392, 22:34 عصر
for (int i = 0; i < dg.Rows.Count; i++)
{
if (dg.Rows[i].Cells[0].Value.ToString() == "1")
{
اینجا هر کاری رو خواستی میتونی انجام بدی

}
}

اگه امکان داره میشه کاملشو بنویسید؟ یکم تازه کارم واسه همین. مرسی از لطفتون

uthman
سه شنبه 29 مرداد 1392, 01:51 صبح
ببین درست متوجه شدم یا نه؟
شما می خواید کل ایمیل هایی رو که در گردید checkbox مربوطه اش تیک خوره انتخاب کنی.ساده تر بگم:میخوای هر ردیفی که تیک خورده ایمیلش رو به دست بیاری؟درسته؟اگه اینه بگو تا برات بنویسم

kian1608
سه شنبه 29 مرداد 1392, 02:23 صبح
ببین درست متوجه شدم یا نه؟
شما می خواید کل ایمیل هایی رو که در گردید checkbox مربوطه اش تیک خوره انتخاب کنی.ساده تر بگم:میخوای هر ردیفی که تیک خورده ایمیلش رو به دست بیاری؟درسته؟اگه اینه بگو تا برات بنویسم

آره. در واقع می خوام وقتی انتخاب شدن طوری که مثلا وقتی یه چیزی رو کپی میکنی بعد جای دیگه past میکنی، اینجوری بشه. یا هر حالت دیگه که شما بهتر بدونید. فقط میخوام ایمیلهایی که تیک خورده شده انتخاب بشه بعد مثل عمل copy and past بشه. یجا با هم نه تک تک.

یه مشکل دیگه: وقتی این ایمیل ها رو میگیره اونا رو با ویرگول یا سمی کالون جدا کنه چون می خوام مستقیم کپی کنم تو اونجایی که آدرس ایمیل ها رو مینویسیم. حالا gmail یا yahoo