PDA

View Full Version : زبان های برنامه نویسی

sm2amsm2am
چهارشنبه 30 مرداد 1392, 10:22 صبح
سلام ، به نظر دوستان ، بهترین زبان برنامه نویسی تحت وب از نظر امنیت ، سرعت ، کیفیت ، کارایی ، تنوع و... چیست؟؟؟
البته سخت بودن کار با آن ، زیاد مهم نیست...
با ذکر دلیل...
ممنون:متفکر::متفکر::متفکر:

سعید کشاورز
چهارشنبه 30 مرداد 1392, 11:32 صبح
من خودم به شخصه رفتم سراغ asp.net
دلیلش این بود که اولا که سی شارپ بلد بودم و دوم اینکه تا جایی که شنیدم مایکروسافت امنیت asp رو تضمین میکنه..اما php باید خودتون امنیت رو رعایت کنید..
در ضمن خیلی خیلی مختصر توضیح دادم..الان بچه ها میان حمله میکنن میگن کی گفته مایکروسافت امنیت asp رو تضمین میکنه:قهقهه:
خلاصه اینکه خودت باید کار کنی تا بفهمی چی به چیه..
اگه با .net آشنایی داری asp رو انتخاب کن

tadayoni
چهارشنبه 30 مرداد 1392, 12:12 عصر
دوست عزیز این مسئله بستگی به خودتون داره
برخی با asp کار می کنن برخی با php و برخی با سیستم های دیگه

هزاره سوم
چهارشنبه 30 مرداد 1392, 15:10 عصر
اول از همه باید ببینید ک پیش زمینه کدوم رو دارید.برای php باید قبلا c کار کرده باشید
برای asp.net بایدc# کار کرده باشید.من خودم هر دوتاشو کار کرده بودم ولی چون محیط ویژوال رو زیاد دوست ندارم با php خیلی راحت ترم.بیشتر ترجیح میدم خودم همه چیز رو بنویسم تا اینکه از ابزار های آماده visual استفاده کنم
یه جا خونده بودم 70% سایت ها با php هستش و به سمت این میره اما برای کار های خیلییییی بزرگ از asp.net استفاده میشه.مثلا دانشگاه ها و....
موفق باشید

mohamad_torabi
چهارشنبه 30 مرداد 1392, 15:24 عصر
من خودم درحال یادگیری vb.net هستم که اونم برای مایکروسافت اول ببین چی دوشت داری دنبال چیزی نرو که مثلا بازار کارش بیشتره و این که قبلش تحقیق کن بعد انتخاب

azamicu
چهارشنبه 30 مرداد 1392, 22:30 عصر
سلام دوست عزیز
توی کل دنیا java بخاطر قدرت و امنیت
توی ایران asp.net با c# چون اکثر کاربرا توی ایران از سیستم های مبتنی بر مایکروسافت استفاده میکنن و این هم محصول مایکروسافت هستش

parsboy
پنج شنبه 31 مرداد 1392, 00:03 صبح
سلام ، به نظر دوستان ، بهترین زبان برنامه نویسی تحت وب از نظر امنیت ، سرعت ، کیفیت ، کارایی ، تنوع و... چیست؟؟؟
البته سخت بودن کار با آن ، زیاد مهم نیست...
با ذکر دلیل...
ممنون:متفکر::متفکر::متفکر:
باسلام
بنده به شخصه PHP رو پیشنهاد میکنم بنابردلایلی چون: Open Source بودن که مهم ترین دلیل به حساب میاد
و تخصص بنده هم PHP هست و واقعا لذت می برم ازاین زبان و به نظر بنده .NET جلوی دست وپا رومیگیره
یعنی شما باید یه سری قواعد رو در یک چارچوب مشخص شده رعایت کنید. البته اینم نظرشخصیه بنده
هست بازم شما بسته به علاقه خودتون راهتون رو انتخاب کنید
موفق باشید.