PDA

View Full Version : سوال: مشکل در گالری عکس

odise2004
چهارشنبه 30 مرداد 1392, 16:37 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز.
بنده زیاد PHP کار نکردم و زیاد سردر نمیارم!
بنده یک گالری عکس دارم! عکس رو آپلود میکنی و توی گالری نمایش میده!
حالا مشکل من اینه که بر اساس اسم عکس هارو ردیف میکنه!من میخوام بر اساس تاریخ یا اولویت آپلود سورت کنه! یعنی جدیدترین در بالاتر نشون داده بشه!
ممنون.

.........................

diaoko89
چهارشنبه 30 مرداد 1392, 20:29 عصر
با سلام
دوست عزیز شما برای اینکه فایل ها رو بر اساس تاریخ آپلود مرتب کنید بهتره از بانک اطلاعاتی استفاده کنید،یعنی وقتی فایلی آپلود میشه اطلاعات آپلودش در بانک اطلاعاتی ذخیره کنید
یکی از اون اطلاعات مورد نیاز برای ذخیره شدن در بانک زمان آپلود هست
بعد برای نمایش اطلاعات از طریق یک دستور ساده sql اطلاعات عکس ها رو به ترتیب زمان آپلود از بانک اطلاعات واکشی میکنید و در صفحه نمایش میدید،این روش یکی از اصولی ترین روش ها برای آپلود فایل می باشد
راه های دیگه ای هم هست که اصلا بنده نمی پسندم چون به نظرم غیر اصولی و نا کارآمد هستن

موفق باشید

odise2004
چهارشنبه 30 مرداد 1392, 20:32 عصر
با سلام
دوست عزیز شما برای اینکه فایل ها رو بر اساس تاریخ آپلود مرتب کنید بهتره از بانک اطلاعاتی استفاده کنید،یعنی وقتی فایلی آپلود میشه اطلاعات آپلودش در بانک اطلاعاتی ذخیره کنید
یکی از اون اطلاعات مورد نیاز برای ذخیره شدن در بانک زمان آپلود هست
بعد برای نمایش اطلاعات از طریق یک دستور ساده sql اطلاعات عکس ها رو به ترتیب زمان آپلود از بانک اطلاعات واکشی میکنید و در صفحه نمایش میدید،این روش یکی از اصولی ترین روش ها برای آپلود فایل می باشد
راه های دیگه ای هم هست که اصلا بنده نمی پسندم چون به نظرم غیر اصولی و نا کارآمد هستن

موفق باشید
ممنون دوست عزیز.
مشکل اینه که من PHP کار نکردم!
اگر لطف کنین کد رو تکمیل کنین یا راه های دیگه ای بگین ممنون میشم.

odise2004
پنج شنبه 31 مرداد 1392, 17:38 عصر
ممنون از همه ی دوستان که درخواست هزینه کرده بودن!!!!!!!!!!!
درستش کردم:

$image_name = date('YmdHis')

diaoko89
پنج شنبه 31 مرداد 1392, 21:01 عصر
با سلام دوست عزیز
ببخشید من بنا به دلیل مشغله کاری نتونستم جواب بدم به سوالتون،این پست رو به این خاطر دادم که خدایی نکرده کسی این تاپیک رو خوند فکر نکنه که بنده از شما درخواست هزینه کردم برای یک همچین کار ساده ای
در ضمن این روشی که شما پیدا کردین فقط برای زمانی خوبه تنها یک نفر مثلا مدیر عکس آپلود کنه،برای حالتی که چندین کاربر عکس آپلود میکنن بعضاَ به مشکل میخوره البته احتمالش بسیار کم هست
موفق و موید باشید

MRmoon
پنج شنبه 31 مرداد 1392, 21:18 عصر
از microtime() استفاده كن.