PDA

View Full Version : سوال: حذف هدر و محتوای بلا استفاده گرید ویو

Direlap
پنج شنبه 31 مرداد 1392, 15:24 عصر
سلام

چطوری میتونم قسمتی از هدر و بدنه دیتاگرید ویو که استفاده نمیشه رو دیگهبه کاربر نشون ندم.

توی تصویر هم مشخص کردم :

nina_rahmani
پنج شنبه 31 مرداد 1392, 16:38 عصر
در gridview ، وقتی EditColumns وارد می شوید برای آخرین فیلد که مشخص کرده اید از قسمت سمت راست Layout گزینه اول (AutoSizeMode ) را به Fill تغییر دهید.
109555

Direlap
پنج شنبه 31 مرداد 1392, 18:04 عصر
ممنون ولی این قسمت توی wpf نیست

Mahmoud.Afrad
پنج شنبه 31 مرداد 1392, 20:45 عصر
خصویت ColumnWidth دیتاگرید را روی * بزارید.

Direlap
جمعه 01 شهریور 1392, 14:03 عصر
خصویت ColumnWidth دیتاگرید را روی * بزارید.

ممنون جواب داد.

امکانش هست اون قسمتی که نشون دادم هم حذف بشه و جاش خالی بمونه و آیتم ها کشیده نشن ؟ با این کد آیتم ها تو کل عرض دیتاگرید کشیده میشن و جای خالی باقی نمیمونه.

mymina
شنبه 02 شهریور 1392, 09:58 صبح
در دیتا گرید از HorizontalAlignment="" استفاده کنید بستگی به راست چین و چپ چین بودن برنامه می توان از left , right استفاده کرد

Boy_nn
دوشنبه 04 شهریور 1392, 13:47 عصر
باید گریدتو کوچکتر بکنی
و به اندازه که نیاز داری در بیاری

Direlap
دوشنبه 04 شهریور 1392, 19:33 عصر
در دیتا گرید از HorizontalAlignment="" استفاده کنید بستگی به راست چین و چپ چین بودن برنامه می توان از left , right استفاده کرد

به این شکلی که شما گفتین اندازه خود گریدویو تغییر میکنه و از حالت داک بودن میاد بیرون. من فقط میخوام اون قسمتی که مشخص کردم جاش خالی باشه مثل بک گراند خود گرید ویو. اصلا این کار امکان پذیره ؟

mymina
سه شنبه 05 شهریور 1392, 10:19 صبح
خوب اگر دیتا گرید رو در یک grid یا border قرار بدهید و رنگ background ان با دیتاگرید یکی باشد مقداری از فضای border که دیتاگرید می پوشاند و مابقی فضا خالی و همرنگ پست زمینه دیتاگرید می شود که فکر میکنم اینطوری چیزی که مد نظرت باشه درست بشه