PDA

View Full Version : گفتگو: نوشتن برنامه های کاربردی

barnamenevisjavan
پنج شنبه 31 مرداد 1392, 22:51 عصر
سلام میشه در رابطه با ساخت برنامه های کاربردی صحبت کنیم؟
مثلا میتونیم از برنامه هایی شروع کنیم که برای ویندوز 8 نوشته شدن مثل ایجاد منوی استارت،بالا اومدن ویندوز بدون دیدن منوی مترو و....
چطوری ساخته میشن؟حالا با زبانش زیاد کار نداریم چطوری کار میکنن و از این دسته سوالات

plus
پنج شنبه 31 مرداد 1392, 23:30 عصر
مطمئن نیستم منظورتون رو درست فهمیده باشم، اما اینطور که فهمیدم، منظورتون برنامه هایی هست که تغییراتی در نحوه عملکرد یا ظاهر ویندوز ایجاد میکنن.امکاناتی توی ویندوز هست که میشه با ویندوز تعامل کرد و تغیراتی توش ایجاد کرد...مثل Windows API یا Registry...البته اگه امکان خاصی در ویندوز 8 باشه در جریان نیستم.

barnamenevisjavan
جمعه 01 شهریور 1392, 10:08 صبح
ببینید شما که ویندوز 8 رو نصب میکنید دیگه اون دکمه استارت وجود نداره ولی با نصب برنامه های مختلف میشه دکمه استارت رو برگردوند ولی فکر نکنم از رجیستری باشه!

juza66
جمعه 01 شهریور 1392, 11:06 صبح
من خودم چندین برنامه با AutoIt نوشتم تقریبا تونستم چنین کارهای رو تویی اکس پی انجام بدم ب گرفتن پنجره و فرستادن دستور

ولی...

ولی تویی ویندوز 7 و 8 نمیدونم فکر کنم با گرفتن مختصات و فرستادن دستور به اون قسمت ها میشه چنین کارهای رو انجام داد

راستی چرا وبسایت شما برای دانلود سورس و بعضی قسمت ها باید عضو ویژه بود؟ چرا هزینه می گیرید؟

barnamenevisjavan
جمعه 01 شهریور 1392, 15:23 عصر
من خودم چندین برنامه با AutoIt نوشتم تقریبا تونستم چنین کارهای رو تویی اکس پی انجام بدم ب گرفتن پنجره و فرستادن دستور

ولی...

ولی تویی ویندوز 7 و 8 نمیدونم فکر کنم با گرفتن مختصات و فرستادن دستور به اون قسمت ها میشه چنین کارهای رو انجام داد

راستی چرا وبسایت شما برای دانلود سورس و بعضی قسمت ها باید عضو ویژه بود؟ چرا هزینه می گیرید؟

دادا خواهشا بیخیال این وب سایت ما بشید هر دفعه ازش حرف شده کلی جرو بحث شده.
درحال حاظر داریم یکسری تغییرات میدیم بزودی لینک رایگان هم قراره اضافه بکنیم.

juza66
جمعه 01 شهریور 1392, 15:54 عصر
ایشاا..

واقعا خوشحال میشیم وبسایت شما رایگان بشه واسه تمام دوستان

خودم تو سایت شما عضوم ولی عضو ویژه نه ...

ممنون برنامه نویس جوان خیلی وبسایت خوب و جالبی داری امیدوارم موفق باشی