PDA

View Full Version : شروع کار با ASP و خطا در ایجاد پروژه ASP

rezaei manesh
یک شنبه 06 فروردین 1385, 12:42 عصر
سلام
من با vb.net کار می کنم اما پروژه امسال من باید با ASP باشه
بر روی سیستم من IIS نصب نبود من اونو از سی دی ویندوز اکسپی نصب کردم
اما حالا که می خوام یه پروژه ASP باز کنم و یا ایجاد کنم این پیغام رو میده!
the web serverreported the dollwing error when attempting to create or open the web project located at the following URL:'http//localhost/MyProjectName'.the server returned an invalid or unrecognized response
برای اینه که قبل دات نت IIS رو نصب نکردم؟
اگه این طور هستش راه حلی نداره ؟
اگه حتما باید این کار رو بکنم نمیشه فقط آپدت کنم یا باید دات نت رو unistal کنم بعد iis رو نصب کنم و بعد دات نت رو نصب کنم دوباره؟

mahdi_negahi
یک شنبه 06 فروردین 1385, 12:52 عصر
دوست عزیز داره کار زیر را انجام بده
1-در ویندوز روی Start کلیک کن
2-All Program->Microsoft Visual Studio .NET 2003->Visual Studio .NET Tools->Visual Studio .NET 2003 Command Prompt

3- در صفحه ای که باز می شود بنوسی aspnet_regiis /i

mehranFX
یک شنبه 06 فروردین 1385, 12:53 عصر
سلام
من با vb.net کار می کنم اما پروژه امسال من باید با ASP باشه
بر روی سیستم من IIS نصب نبود من اونو از سی دی ویندوز اکسپی نصب کردم
اما حالا که می خوام یه پروژه ASP باز کنم و یا ایجاد کنم این پیغام رو میده!
the web serverreported the dollwing error when attempting to create or open the web project located at the following URL:'http//localhost/MyProjectName'.the server returned an invalid or unrecognized response
برای اینه که قبل دات نت IIS رو نصب نکردم؟
اگه این طور هستش راه حلی نداره ؟
اگه حتما باید این کار رو بکنم نمیشه فقط آپدت کنم یا باید دات نت رو unistal کنم بعد iis رو نصب کنم و بعد دات نت رو نصب کنم دوباره؟ نیازی به Uninstall کردن نیست در بخش ASP.NET بارها و بارها این موضوع مطرح شده زحمت جستجو رو بخودت بده !!!

mahdi_negahi
یک شنبه 06 فروردین 1385, 12:56 عصر
نیازی به Uninstall کردن نیست در بخش ASP.NET بارها و بارها این موضوع مطرح شده زحمت جستجو رو بخودت بده !!!

من این زحمتو کشیدم :چشمک:

rezaei manesh
یک شنبه 06 فروردین 1385, 14:08 عصر
سلام
ممنون از زحمت تون آقا مهدی
آقا مهران من این زحمت رو کشیدم اما پیدا نکردم من دنبال یه چیز دیگه می گشتم اکه اشتباه بود
در ضمن اگه نمی خوای کمک کنی لطفا درست صحبت کن
با هم متشکرم آقا مهدی

mahdi_negahi
یک شنبه 06 فروردین 1385, 14:13 عصر
بله دوستان اگر یک زره مهربون تر باشید اتفاقی نمی افتد به نظر من این سایت باید محل رفاقت باشد باید هر کمکی که می توانیم به هم بکنیم انجام دهیم

rezaei manesh
یک شنبه 06 فروردین 1385, 16:18 عصر
سلام
درسته با شما موافق هستم اما اون یه سوی تفاهم بود که بر طرف شد اما آقا مهدی مشکل من هنوز حل نشد ه

mahdi_negahi
یک شنبه 06 فروردین 1385, 16:21 عصر
در بشتر وقتها وقتی این خطاها به وجود می آید یک گزینه Help هم در کنارش وجود دارد و اگر MSDN داشته باشید طرز رفع این مشکل را می نویسد

rezaei manesh
دوشنبه 07 فروردین 1385, 10:21 صبح
سلام
رفتم سراغش اما به جواب نرسیدم
یه نکته همه درایوهای من fat32 هستش

rezaei manesh
دوشنبه 07 فروردین 1385, 11:40 صبح
سلام
در اینترنت اکسپلورر تیک مربوط به Bypass proxy server for local addresses را گذاشتم و بقه کارای توضیح داده شده رو انجام دادم مشکلم حل شد
از همه ممنون هستم