PDA

View Full Version : سوال: راهنمائي در مورد اجراي پروژه در سيستم ديگه

messi13
پنج شنبه 31 مرداد 1392, 23:31 عصر
سلام..من پروژمو ديباگ کردم الان رو سيستم ديگه چندين خطا مواجه ميشم..
يکي اين:
ديتابيس تو مسير D:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL10.SQLEXPRESS\MSSQL\DATA هست..
راهنمائي کنيد چجوري به پروژه متصل کنم
109569

يکي هم کامپوننت هست که من به پروژم استفاده کردم وخطا ميده ..

DevComponents.DotNetBar

از کامپوننت Telerik هم استفاده کردم...

plus
پنج شنبه 31 مرداد 1392, 23:38 عصر
با چه روشی وصل میشید؟ یا دیتابیس ajance در SQL Server سیستم مقصد Attach نشده یا اینکه Username و Password ی که توی Connection String ارائه کردین رو دیتابیس ajance نمیشناسه.

messi13
پنج شنبه 31 مرداد 1392, 23:46 عصر
با چه روشی وصل میشید؟ یا دیتابیس ajance در SQL Server سیستم مقصد Attach نشده یا اینکه Username و Password ی که توی Connection String ارائه کردین رو دیتابیس ajance نمیشناسه.
ببخشيد يعني چه از چه روشي..؟شرمنده نگرفتم..:لبخند:

messi13
جمعه 01 شهریور 1392, 00:06 صبح
درمورد دیتابیس بهتره ابتدا deatach کنی بعد می تونی اون دوتا فایل دیتابیس مربوطه رو از مسیری که دادی کپی بکنی و بیاری توی پوشه اصلی پروژه بعد از server explorer واز همین مسیر جدید بانک رو به پروژه متصل بکنی تا هنگام انتقال به سیستم مقصد دچار مشکل نشی

واما درمورد اون کامپوننت هم بهتره فایلDevComponents.DotNetBar2رو از مسیر نصب شده کامپوننت کپی بکنی وباز در پوشه اصلی پروژه قرار بدی و از همین مسیر در رفرنسها اضافه کنی و باز در سیستم مقصد هم بایستی در کنار فایل اجرایی باشه بنابراین حتما هنگام ساخت setup این نکته رو مد نظر قرار دهید
شرمنده اخلاق ورزشي دوستان..اولين پروژه هست..سوالاهاي مبتدي اينجانب رو به بزرگي خودتان عفو بفرمائيد:افسرده:
برادر خوخان من اصلا مسير ندادم خودش از اول اونجا ساخته شده..:لبخند:
بايد connectionStrings رو تغيير بدم؟ اره چجوري؟

در پوشه اصلی پروژه قرار بدی
يعني چي کدوم پوشه؟پوشه ريشه منظورتونه؟

messi13
جمعه 01 شهریور 1392, 00:32 صبح
آره همون ریشه وبه اصطلاح پوشه debug
البته هنگام ساخت پروژه بعد از اینکه فایل دیتابیس رو ساختین قبل از هرکاری بایستی این کار رو انجام بدین یعنی بانک رو بیارین کنار فایل اجرایی و از همونجا به پروژه متصل کنین اینطوری دیگه مشکل پیش نمی آد
يه سئوال فني ديگه..
1- محتويات اين پوشه ديباگ کافيه واسه اجرا بر روي سيستم ديگه؟
2- پوشه debug رو ميتونيم تغيير نام بديم؟

messi13
جمعه 01 شهریور 1392, 01:01 صبح
يه توضيح ميدين؟
مي خواستم آخر کار روشهاي ساخت setup هم بپرسم..

messi13
جمعه 01 شهریور 1392, 01:58 صبح
يه سئوال فني ديگه..
1- محتويات اين پوشه ديباگ کافيه واسه اجرا بر روي سيستم ديگه؟
2- پوشه debug رو ميتونيم تغيير نام بديم؟
من دیتابیس رو اوردم کنار فایل اجرائی الان که attach می کنم...جدولها هستن و اطلاعات داخلشونه
اما run میکنم..هیچی از اطلاعات قبلی رو نشون نمی ده که هیچ اجازه ثبت داده جدید هم نمی ده

messi13
جمعه 01 شهریور 1392, 02:44 صبح
دیتابیس رو طبق عکسهای زیر ساختم یعنی یوزر .\SQLEXPRESS
اما موقعه ایکه میخوام attach کنم اون خطا رو میده
109581
109582

109583

حالا اگه طبق مراحل زیر پیش برم..

109584

109585

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/939d365089efa7961.jpg

دیتابیس متصل میشه اما با وجود اطلاعات داخل جدولها اطلاعاتی بعداز run نه خونده میشه و نه ثبت میشه....