PDA

View Full Version : سوال: لود نکردن عکس در webbrowser

hercool
جمعه 01 شهریور 1392, 12:18 عصر
سلام دوستان
یه سوال در رابطه با webbrowser
چطوری می تونم در وب براوزرم قبل از لود برنامه بگم که عکس و اسکریپت ها رو لود نکن تا اینطوری پهنای باندم کمتر مصرف بشه؟

aliagamon
جمعه 01 شهریور 1392, 12:41 عصر
تا اونجا که من میدونم باید از رجستری این کارو بکنی(که اینترنت اکسپلورر هم از کار میوفته)
راه بهتر اینه که یه وب پروکسی درست کنی ..... و لینکو با اون باز کنی منم واسه یه پروژم همین کارو کردم میتونی از اسکریپت PHPoroxy استفاده کنی امکاناتی که میخواین رو داره میتونین از فیل شکش هم استفاده کنین کافیه جلوی ادرس پارامتر بفرستین همین ....(البته من کمی نیازم بیشتر بود تغییراتی توش دادم اما واسه کار شما فکر نکنم چیزه دیگه ای بخواد)

hercool
جمعه 01 شهریور 1392, 12:56 عصر
ممنون علی خان بابت پاسخت
فقط بگم من م یخوام وب براوزر داخل فرمم فقط عکس ها رو لود نکنه تا پهنای باند کمتر مصرف بشه و سایت رو سریع لود کنه
ممنون میشم در این زمینه اگه نمونه کدی داری برام بزاری

aliagamon
جمعه 01 شهریور 1392, 13:10 عصر
این قطعه کد تو رجستری میره و غیر فعال میکنه نمای عکس اینترنت اکسپلورر رو :

RegistryKey RegKey = Registry.CurrentUser.OpenSubKey(@"Software\Microsoft\Internet Explorer\Main", true);
RegKey.SetValue("Display Inline Images", "no");

ولی روش دوم بهتره(اگه با احتمال یک در میلیون مرورگر اصلی طرف انترنت اکسپلورر باشه به مشکل میخوره).
روش دوم رو شما میتونی اول اسکریپت PHPproxy رو دانلود کنی(ضمیمه)
و بعد اونو تو یه هاست مجانی (یا پولی)بریزی و بدون دیتابیس هم هست
بعد url هارو مثلا به جای این که اینطوری باز کنی:
google.com
اینطوری باز کن:
http://adress-site-roshPHproxy nasbe/index.php?q=http://www.google.com
دیگه عکس ها باز نمیشن...میتونی اپشن های دیگه رو هم استفاده کنی(مثلا از کار انداختن اسکریپت ها)

salehsam
جمعه 01 شهریور 1392, 17:50 عصر
ساده ترین راه اینه :
تو تنظیمات اینترنت اکسپلورر لود عکس رو غیر فعال کن

hercool
جمعه 01 شهریور 1392, 18:40 عصر
خوب من اصلا قصدم استفاده از اینترنت اکسپلوره نیست
می خوام مقادیر یک ادرس رو بگیرم و روی اون اطلاعات یکسری پردازش انجام بدم
و می خوام برای این موضوع از وب براوزر خود c# در فرم استفاده کنم

فکر میکنم از حرفام این استنباط شده که من می خوام از مرورگر ها استفاده کنم مثل اینترنت اکسپلور

aliagamon
جمعه 01 شهریور 1392, 18:42 عصر
نه فهمیدم اما بیس همون کامپوننت هم اینترنت اکسپلورره هر تغییری تو اون بدی تو کامپوننت هم اجرا میشه...