PDA

View Full Version : سوال: چه طور میشه عناصر List<string را از راست به چپ نمایش داد

sajadzare
جمعه 01 شهریور 1392, 13:02 عصر
سلام

من از یک لیست برای ذخیره محتویات یک تکست باکس که اطلاعات متفاوتی را در هر بار لود شدن اطلاعات نمایش میدهد استفاده می کنم و اگر تکست باکس مورد نظر حاوی رشته خاصی بود محتویات کل تکست باکس رو به صورت یک رشته در لیست اضافه میکنم و در پایان کار به کاربر نمایش میدهم. همزمان یک شمارنده هم قرار دادم تا تعداد رو هم ذخیره کنم و به این صورت به کاربر نمایش میدم

List<string> othersenders = new List<string>();

othersenders.Add(sendertxt.value + " : " + counter.tostring())

var message = string.Join(Environment.NewLine, othersenders );
MessageBox.Show(message,"لیست فرستنده ها",MessageBoxButtons.OK,MessageBoxIcon.Information,M essageBoxDefaultButton.Button1);

زمانی که اطلاعات لیست به نمایش در میاد به این صورت هست

فرستنده شماره یک : 1

ولی من میخوام اینجوری باشه

1: فرستنده شماره یک

اینم بگم که با این روش هم عدد رو سمت چپ متن من نشون میده و هیچ وقت عدد رو نمیاره سمت راست

othersenders.Add(counter.tostring() + " : " + sendertxt.value)

در واقع من میخوام رشته های جدیدی که به لیست اضافه میشه بیاد سمت راست

debugger
جمعه 01 شهریور 1392, 14:47 عصر
زمانی که اطلاعات لیست را به نمایش درمیاری از چه کنترلی استفاده می کنی ؟؟؟ اون کنترل را Right to Left اش را true کن . نوع فونت را هم بزار روی tahoma و Align اونو هم Right کن دیدی درست نشد left کن

sajadzare
جمعه 01 شهریور 1392, 14:50 عصر
کنترل خاصی نیست فقط توی messagebox نمایش داده میشه

debugger
جمعه 01 شهریور 1392, 15:01 عصر
راست به چپ messagebox را تغییر بده حل میشه . اگر حل نشد باید یک messagebox سفارشی برای خودت حل کنی

اینو تست کن

MessageBox.Show("1: فرستنده شماره یک", "", MessageBoxButtons.OK, MessageBoxIcon.None, MessageBoxDefaultButton.Button1, MessageBoxOptions.RtlReading);