PDA

View Full Version : کار روی پروسسها

ghasemloo
جمعه 01 شهریور 1392, 19:07 عصر
سلام بچه ها!!!:لبخند:
احتمالا شما پروسسهای SVChostرو که در Task manager هست رو می شناسید!!!!
من نیاز دارم که یکی از پروسس های svchostرو ببندم!!!
حالا کدوم اونکیه مقدار بیشتر از همه از رم استفاده میکنه!!!
نمی دونم منظورم رو فهمیدید یا نه!!!
مث همیشه کمکم کنید!!!

mehdi.mousavi
چهارشنبه 06 شهریور 1392, 16:12 عصر
سلام بچه ها!!!:لبخند:
احتمالا شما پروسسهای SVChostرو که در Task manager هست رو می شناسید!!!!
من نیاز دارم که یکی از پروسس های svchostرو ببندم!!!
حالا کدوم اونکیه مقدار بیشتر از همه از رم استفاده میکنه!!!
نمی دونم منظورم رو فهمیدید یا نه!!!
مث همیشه کمکم کنید!!!

سلام.
سرویس های نصب شده روی ماشینتون می تونن توسط دو دسته Process کنترل بشن: System-Supplied Surrogates و Custom Surrogate ها. svchost.exe جزء دسته اول Surrogate هاست، Process هایی که قادرن بیش از یک سرویس رو میزبانی کنن. حالا بسته به اینکه اون سرویس چی هستش و چیکار می کنه، ممکنه Handle ای به Object ای در Kernel داشته باشه که در این صورت، خاتمه اون Process ممکنه منجر به بروز مسائل عجیب و غریبی در سیستم بشه. ضمن اینکه وقتی اطلاعاتی در مورد COM Server هایی که ممکنه اون Surrogate کنترل کنه ندارید، انجام این کار فقط به صرف میزان مصرف حافظه اون Process قدری عجیب هستش. میشه بیشتر توضیح بدید که به چه دلیل این کارو میخواهید انجام بدید؟

موفق باشید.

ho3ein.3ven
چهارشنبه 06 شهریور 1392, 16:35 عصر
سلام . فک کنم سیستم شما هم به همون ویروسی که در درون این پردازش اجرا میشه مبتلا شده . درسته ؟
اگر این پردازش رو ببندین سیستمتون ریست میشه . من خیلی راه ها رو برای کشتن این ویروس رفتم تنها راهش این بود که با آنتی ویروس mac afee اسکن کردم.

ghasemloo
جمعه 08 شهریور 1392, 13:11 عصر
سلام !!ببخشید که دیر سر زدم
من دارم یه برنامه می نویسم که هنگام اجرای یه برنامه سنگین اول یه سری پروسس ها مانند.explorerوmom,cccوsqlwriterو...
بسته بشه تا رم سرش خلوت تر باشه حالا svchostکه بیشتر از رم استفاده میکنه رو میخوام ببندم!!!!
ندونستم چجوری
درمورد svchostم بگم که اونیکه بیشتر ازهمه از رم استفاده میکنه کارش در مورد پوسته و یه سری تنظیمات که بعد یه ریست دوباره بازمیشه....
همین.........