PDA

View Full Version : سوال: ساخت برنامه جایگزین کردن متن

wilyfox
جمعه 01 شهریور 1392, 19:35 عصر
سلام خسته نباشید دوستان عزیز
من یه سئوال داشتم که اگر کسانی که بلدن و از ما دو تا موس بیشتر خراب کردند جواب بدن ممنون میشم:قلب:

من میخواهم یه برنامه بنویسم که بتونه متنی که در هر جای ویندوز در حال تایپ هست رو جایگزین متن دلخواه کنه.
مثلا :
لخخلمث.زخئ
رو با این جایگزین کنه
google.com

که این برنامه خیلی به تایپیست ها کمک میکنه

اگه بشه بهم یکم راهنمایی کیند یا اگر چنین برنامه ایی هست(مثل breavy) سورس کدش رو بهم بدین.

میخوام برنامه فقط اجرا بشه و تنظیمات هم نمیخواد یعنی با یه فایل دیتا بیس بهش دیتاش رو بدیم فقط و فقط اجرا نه هیچ صفحه نمایشی

اگر هم چنین برنامه بود و سورس کد نداشت لینکش رو بزارید
پیشا پیش ممنون

omidshaman
جمعه 01 شهریور 1392, 21:31 عصر
فایل exe همچین برنامه ای هم موجود نیست دیگه چه بخواد برسه به سورس کد! واقعا انتظار داری یک نفر این مدل برنامه رو بنویسه بعد سورس کدشم رایگان بزاره تازه به سورس کد هم که راضی نیستی انتظار داری یک سری فانکشن همه برات تعریف کرده باشه بیای فقط ادرس دیتابیسو بدی کار کنه؟!:لبخند:
اگر فقط دنبال یک فایل exe ای که نصب کنی این جا جاش نیست!
برای این کار باید از Win32 api استفاده کنی که به نظر نمیرسه بلد باشی .
میتونی Hook رو تو گوگل سیرچ کنی اطلاعات خوبی دربارش هست.
در ضمن این جور سوالا جاش این جا نیست این چیزا رو باید جاهایی مثل stackoverflow بپرسی.

wilyfox
شنبه 02 شهریور 1392, 10:16 صبح
ممنون ولی بدجور تو ذوق میزنینا !

omidshaman
شنبه 02 شهریور 1392, 21:10 عصر
ممنون ولی بدجور تو ذوق میزنینا !
من قصد بی احترامی نداشتم .
ولی از اون پست نباید انتظار جواب بهتر از این داشت کسی این جا بیکار نیست بره بگرده واسه شما سورس کد پیدا کنه.
گوگل واسه همین چیزا درست شده دیگه.

UfnCod3r
شنبه 02 شهریور 1392, 21:26 عصر
الان سورس کد hello world هم نمی دن . زمونه خراب شده :شیطان:

wilyfox
شنبه 02 شهریور 1392, 22:17 عصر
من گفتم بهم راهنمایی کنید و اگر نتونستید سورس کد و اگر سورس هم نبود بعد لینک برنامه.
بازم ممنون از راهنمایی هاتون

a.gh.n
شنبه 02 شهریور 1392, 23:58 عصر
من از Key Scripter (http://sourceforge.net/projects/key-scripter/) برای ساخت یک صفحه کلید مجازی در لینوکس استفاده کردم. ظاهرا در ویندوز هم کار می‌کنه. برای شروع، می‌توانید بر مبنای شماره کلیدی که این برنامه می‌دهد و Layout انتخاب شده، کاراکترهای وارد شده را تشخیص دهید.