PDA

View Full Version : درخواست ساخت پلاگین درگاه پرداخت

pedrambogy
شنبه 02 شهریور 1392, 10:10 صبح
سلام..
بنده یک شبکه اجتماعی دارم ..میخواستم سیستم مالی سایت رو راه اندازی کنم .. متاسفانه هیچ درگاه ایرانی نداره..
به چندتا از شرکت های ایرانی هم که ایمیل زدیم.. کلاس وقت نداشتنشونو گذاشتن و گفتن خودتون برین بدین بنویسن واستون..
قسمت مالی سایت اینطوریه که هرکسی پول رو پرداخت کرد خود به خود خودش ارتقا داده میشه .
نمونه درگاهای خارجی رو ضمیمه کردم .. دوستان کسی میتونه یک نگاه بندازه بهشون و اگه میتونه بنویسه بگه تا بدیم بنویسه ..

ali2k5
یک شنبه 03 شهریور 1392, 20:51 عصر
چک کردم برای هر بانکی خواستید با هزینه 250 هزارتومان تحویل یک روزه.

rezaonline.net
دوشنبه 04 شهریور 1392, 01:08 صبح
چنانچه با علی آقا به توافق نرسیدید با همین رنج قیمت در خدمتتون هستیم .
www.reza.in
البته بگید برای چه بانکی میخواید .

pedrambogy
دوشنبه 04 شهریور 1392, 20:42 عصر
چک کردم برای هر بانکی خواستید با هزینه 250 هزارتومان تحویل یک روزه.

دستتون درد نکنه با 10 هزار تومن اکی شد :)

kartuf
سه شنبه 05 شهریور 1392, 02:05 صبح

خوب دوست من شما که با ده تومن کارت راه می افته چا اینجا مطرح میکنی دوستان بنده اینجا شخصیت دارند و در شئن یک برنامه نویس نیست که برای 10 تومن کاری انجام بده شما هم خیال نکن که مثلا مفت کارت راه افتاده متاسفانه به دلیل عدم قانون کپی رایت توی ایران برنامه نویس دوزاری زیاده شما بخون دلال اسکریپت فکر نکن شما کارت راه افتاد شما الان ویندوز رایتی خریدی کارت با یک ویندوز هزار تومنی هم راه میوفته! (کسانی که تجربه کار با ویندوز اورجینال رو داشته باشند میفهمند بنده چی عرض میکنم) ولی میان ماه من با ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان است برای اینکه فکر نکنی همینطوری عرض کردم یک مثال میزنم بنده یک برنامه برای یکی از مشتریان بصورت اختصاصی طراحی و برنامه نویسی کردم و بعد ایشون با برنامه من شروع به تجارت کردند ! و وقتی گند کارشون در سایت پونیشا در اومد حرفی برای گفتن جز توجیحات مسخره نداشتند!

فقط خواستم عرض کنم فریب این موارد رو نخورید امیدوارم ایشون که با ده تومن کارتون رو راه انداختن بتونن در ادامه هم شما رو پشتیبانی کنند!

موفق باشید

ali2k5
سه شنبه 05 شهریور 1392, 15:49 عصر
خواهش میکنم ؛ من با 10 هزارتومان یه پیتزا میخورم یه ماژول نمی نویسم.

pedrambogy
چهارشنبه 06 شهریور 1392, 10:36 صبح
خوب دوست من شما که با ده تومن کارت راه می افته چا اینجا مطرح میکنی دوستان بنده اینجا شخصیت دارند و در شئن یک برنامه نویس نیست که برای 10 تومن کاری انجام بده شما هم خیال نکن که مثلا مفت کارت راه افتاده متاسفانه به دلیل عدم قانون کپی رایت توی ایران برنامه نویس دوزاری زیاده شما بخون دلال اسکریپت فکر نکن شما کارت راه افتاد شما الان ویندوز رایتی خریدی کارت با یک ویندوز هزار تومنی هم راه میوفته! (کسانی که تجربه کار با ویندوز اورجینال رو داشته باشند میفهمند بنده چی عرض میکنم) ولی میان ماه من با ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان است برای اینکه فکر نکنی همینطوری عرض کردم یک مثال میزنم بنده یک برنامه برای یکی از مشتریان بصورت اختصاصی طراحی و برنامه نویسی کردم و بعد ایشون با برنامه من شروع به تجارت کردند ! و وقتی گند کارشون در سایت پونیشا در اومد حرفی برای گفتن جز توجیحات مسخره نداشتند!

فقط خواستم عرض کنم فریب این موارد رو نخورید امیدوارم ایشون که با ده تومن کارتون رو راه انداختن بتونن در ادامه هم شما رو پشتیبانی کنند!

موفق باشید

عزیز بنده که قصد توهین نداشتم شما اینطور میگی
بعدش بنده که نخواستم درگاه مستقیم خود بانکو بنویسم ..
ی پلاگین 40-50 خطی که دیگه هر طور بخوای حساب کنی 250 تومن نمیشه :|

pedrambogy
چهارشنبه 06 شهریور 1392, 10:38 صبح
دوستان اگه کسی حرف بنده رو توهین برداشت کرده شخصا معذرت میخوام. قصد توهین نداشتم :)