PDA

View Full Version : سوال: کدنویسی برای ستونی از نوع button در گریدویو؟

طبیب دل
شنبه 02 شهریور 1392, 12:06 عصر
با سلام به دوستان
من واسه گریدم یه ستون از نوع button گذاشتم چطوری میشه واسش کدنویسی کنم؟

nice_boy_a
شنبه 02 شهریور 1392, 12:16 عصر
سلام.
باید تبدیلش کنی به TemplateField

bomb23
شنبه 02 شهریور 1392, 13:10 عصر
همونطور که nice_boy_a گفت باید به TemplateField تبدیل کنی گریدتو بعد رو خاصیت commentname کار کنی

طبیب دل
شنبه 02 شهریور 1392, 14:57 عصر
همونطور که nice_boy_a گفت باید به TemplateField تبدیل کنی گریدتو بعد رو خاصیت commentname کار کنی

تبدیلش کردم. میشه بیشتر توضیح بدی؟

طبیب دل
شنبه 02 شهریور 1392, 17:15 عصر
دوستان من commandName برای button تعریف کردم ولی نمی دونم چه طور و کجا واسش کد بنویسم. و اینکه وفتی روی یه button کلید شد مقدار ستون اول از همون سطر رو بدست بیاره. . .

ahmad156
شنبه 02 شهریور 1392, 18:46 عصر
دوست عزیز به ازای Button ای که در TemplateField دارین دو خصیصه در دسترس شما هستین.CommandName و CommandArgument
شما در رویداد RowCommand مربوط به GridView میتونین به مقادیر خصیصه های بالا دسترسی داشته باشین.یه سرچ تو Google بزنین نمونه هاشو میبینین
موفق باشین

طبیب دل
یک شنبه 03 شهریور 1392, 10:20 صبح
دوست عزیز به ازای Button ای که در TemplateField دارین دو خصیصه در دسترس شما هستین.CommandName و CommandArgument
شما در رویداد RowCommand مربوط به GridView میتونین به مقادیر خصیصه های بالا دسترسی داشته باشین.یه سرچ تو Google بزنین نمونه هاشو میبینین
موفق باشین

ببینید من این کار رو کردم حالا چطور میشه مقدار سلول اول از همون ردیفی رو بدست آورد که روی button اون کلیک شده؟ منظورم بدست آوردن شماره اون سطر. . .

طبیب دل
یک شنبه 03 شهریور 1392, 12:05 عصر
دوستان خودم جوابشو فهمیدم
اول باید خاصیت commandArgumanet رو تعریف کنین

CommandArgument="<%# ((GridViewRow)Container).RowIndex %>"
بعد تو code behine این طوری به اون سطر دسترسی داشته باشین
gridView.rows[convert.toint32(e.argument)].cells[1].text;