PDA

View Full Version : گفتگو: ایده ای برای کسب و کار با ساخت (joomla,worldpress)

morteza147
شنبه 02 شهریور 1392, 16:30 عصر
سلام به همه
اولا php,html,css,jquery را بلدم یکمی هم asp
خوب برم سر اصل مطلب
اگه یه سیستم مدیریت محتوا مثل Joomla یا Worldpress با امکانات بیشتر از آن ها درست کنم
میشه یه کسب و کار خوب باشه؟
میشه به مرحله فروش رساند؟
اگه میشه به چه قیمتی؟
یا اینکه یه مدیریت محتوا ساخت که بتونیم باهاش فروم بسازیم!!!

AliRezaPro
شنبه 02 شهریور 1392, 16:56 عصر
کاش فقط مهارت درست کردن بود و بعد از آن پول !
به خیلی از آیتم ها بستگی داره . حتی اگر کار بلد هم باشید بازم هم به خیلی از آیتم ها بستگی داره

morteza147
شنبه 02 شهریور 1392, 17:09 عصر
کاش فقط مهارت درست کردن بود و بعد از آن پول !
به خیلی از آیتم ها بستگی داره . حتی اگر کار بلد هم باشید بازم هم به خیلی از آیتم ها بستگی داره
مثلا چه آیتم هایی؟
اگه یه امکان توش باشه که مثلا
cms را یه بار نصب می کنی بعدش می تونی توسط cms نصب شده چندیت سایت مدیریت کنی توسط یه پنل مدیریت

morteza147
شنبه 02 شهریور 1392, 22:07 عصر
با سلام
سایت آزاد دانلود که به تازگی افتتاح شده حاوی کتاب ها و فیلم های آموزشی زیادی در زمینه های مختلف علوم کامپیوتر است که بازدید از آن سایت را به شما پیشنهاد می کنم.
همچنین یک سری فیلم آموزشی کامل در رابطه با طراحی سایت با CSS3 و HTML5 ( همچنین PHP ) نیز به زبان فارسی بر روی سایت موجوده که دیدنش رو به همه دوستان پیشنهاد می کنم
www.azad-dl.com (http://www.azad-dl.com)
با تشکر
سپاس
اما بحث ما به این مطلب ربطی نداره!

masato
شنبه 02 شهریور 1392, 23:06 عصر
wordpress

اگه یه سیستم مدیریت محتوا مثل Joomla یا Worldpress با امکانات بیشتر از آن ها درست کنم
این توهم :قهقهه::قهقهه:
جوملا 3.5 :گریه:
خدا وکیلی نمیخوام جسارتی کنم اما دیگه ...............

morteza147
یک شنبه 03 شهریور 1392, 00:09 صبح
wordpress

این توهم :قهقهه::قهقهه:
جوملا 3.5 :گریه:

توهم اینه که شما خودتونو باور ندارید
فک کنم برنامه نویس نیستید
مگه ساختن یه cms با امکانات اضافی از سیستم محتوا های موجود بهتر از وقت تلف کرن تو فضای مجازی نیست!؟
اگه برنامه نویس باشی می تونی درک کنی
فک کن
تا حالا چقدر وقتتون تو پشت کامپیوتر بیخودی از دست دادین؟

morteza147
یک شنبه 03 شهریور 1392, 17:05 عصر
کسی نظری نداره!؟

masato
یک شنبه 03 شهریور 1392, 19:22 عصر
من برنامه نویس نیستم ،کدنویسم
اما شما چقدر با جوملا یا وردپرس کار کردید؟ که حرف از امکانات اضافی میزنی؟

mtnam1372
یک شنبه 03 شهریور 1392, 19:58 عصر
سلام عزیزم
شاید شما یه سی ام اس بنویسی که تمام امکانات جوملا رو داشته باشه اما مثل جوملا نخواهد شد. مگر اینکه وقت بزاری و مطالعه گسترده بکنی سیستم های متن باز رو که اگر شما اطلاعات کافی از php و روش mvc و شی گرایی داشته باشی خودش یکسال طول میکشه تا ته و توی جوملا رو دربیاری حتما یه نگاه به هسته جوملا بنداز.

اما در مورد سوالتون همه چیز بسته به خودتون داره رفیق من هیچی از کامپیوتر سرش نمیشه فقط بلده جوملا نصب کنه و قالب هم میخره اما واقعا داره خوب سود میکنه اما شاید یه برنامه نویس خبره نتونه پول دربیاره .

فرزند کوروش
یک شنبه 03 شهریور 1392, 20:06 عصر
شما باید ببینید بازار به چه نوع سیستمهایی نیاز داره.فقط این نیست که چون جوملا فلان قابلیتو نداره(که بعید میدونم نداشته باشه)و شما اونو پیاده سازی کنید بتونید کسب درآمد کنید.
سعی کنید سی ام اس های ویژه تری بنویسید یا سیستمهایی که بصورت اختصاصی روی یک موضوع تمرکز کنه اون موقع میتونید بازار هدف رو مشخص کنیدو از اون درآمد کسب کنید که این هم خیلی سخته چون قانع کردن مردم برای استفاده از اون واقعا پشتکار میخواد!