PDA

View Full Version : سوال: پیدا کردن آدرس صفحه ای که برای صفحه ما مقداری رو پست کرده

masoudnoursaid
شنبه 02 شهریور 1392, 15:50 عصر
سلام دوستان
من می خوام یه پرداخت الکترونیکی تو سایتم داشته باشم و میخوام آدرس صفحه ای رو که بانک برام نتیجه پرداخت مشتریم رو ارسال می کنه رو داشته باشم. میشه لطفا راهنمایی کنین که چه طور میتونم به اون ادرس دسترسی داشته باشم/
این ادرس رو برای این میخوام که مطمئن شم بانک داره مقادیر رو برای من میفرسته. در واقع ادرس بانک مهمه. حالا به هر ترتیبی یا ادرس هاستش یا ادرس صفحه یا دامنه. هر چیزی که بتونم مطمئن شم مقادیر از طرف بانک برام پست شده.
دوستان اکگه میتونن لطفا کمک که کنن خیلی فوری بهش احتیاج دارم
با تشکر

freddy
شنبه 02 شهریور 1392, 21:50 عصر
از طریق Request.UrlReferrer میتونید بفهمید که آدرس ارسالی چیست

masoudnoursaid
یک شنبه 03 شهریور 1392, 09:26 صبح
از طریق Request.UrlReferrer میتونید بفهمید که آدرس ارسالی چیست

این کد رو امتحان کردم. جواب نمیده. پیغام میده که (Object reference not set to an instance of an object.)

VRAnonymous
یک شنبه 03 شهریور 1392, 21:31 عصر
اگر میخوای جلوی دسترسی postback از خارج وب سایت به سایتتو بگیری با چندتا config هم میتونی

masoudnoursaid
دوشنبه 04 شهریور 1392, 11:29 صبح
اگر میخوای جلوی دسترسی postback از خارج وب سایت به سایتتو بگیری با چندتا config هم میتونی

سلام
خوب اون چه طوریه؟ لطفا با یه مثال بهم توضیحشو بده. و اینکه آیا من می تونم با استفاده از اون کانفیگ تعیین کنم که فقط از یه صفحات مشخصی بتونن به من اطلاعاتی رو پست کنن یا نه؟

General-Xenon
دوشنبه 04 شهریور 1392, 12:47 عصر
این کد رو امتحان کردم. جواب نمیده. پیغام میده که (Object reference not set to an instance of an object.)

سلام . این کد جواب خواهد داد . زمانی کد عمل نخواهد کرد که شما بصورت دستی آدرس رو وارد کنی . بانک مورد نظرت با استفاده از Response اطلاعات رو برای شما ارسال میکنه و در نهایت شما Request رو میتونی بررسی کنی
Request.UrlReferrer این کد صحیح هست

VRAnonymous
دوشنبه 04 شهریور 1392, 20:41 عصر
enableeventvalidation="true"
این متد نمیزاره از جایی غیر از سرور خودت به صفحه ات مقدار post بشه
این موردی هم که دوستمون میگه واسه صفحه ی قبلی اینه :
Page.PreviousPage

اگرم خواستی که از چند صفحه به یک صفحه خاص postback داشته باشی مفهومی به اسم Cross-Page Posting رو توی گوگل بگرد