PDA

View Full Version : سوال: کریستال رپورت 2010

علی فتحی
شنبه 02 شهریور 1392, 22:41 عصر
لطفا" بداد ما برسید یک ساله با تمام این تاپیک و مقاله و کتاب نتونستم کریستال رپورت و یاد بگیرم .توراخدا این همه مشکل چیه این برنامه داره. لطفا این سورسو برام درست کنید. هر سورسی که دانلود میکنم با برنامه من اجرا نمیشه من ویزوال 2010 استفاده میکنم. تو سورهای دریافتی از 100 تاروش استفاده شده ادم سر در گم میشه لطفا یک روش ساده و بدون دردسر رو توضیح دهید.

veniz2008
شنبه 02 شهریور 1392, 23:20 عصر
لطفا" بداد ما برسید یک ساله با تمام این تاپیک و مقاله و کتاب نتونستم کریستال رپورت و یاد بگیرم .توراخدا این همه مشکل چیه این برنامه داره. لطفا این سورسو برام درست کنید. هر سورسی که دانلود میکنم با برنامه من اجرا نمیشه من ویزوال 2010 استفاده میکنم. تو سورهای دریافتی از 100 تاروش استفاده شده ادم سر در گم میشه لطفا یک روش ساده و بدون دردسر رو توضیح دهید.
سلام.
جدیدا و متاسفانه داره یک موضوعی باب میشه و اونم اینه که بعضی از دوستان به جای اینکه مشکلشون رو مطرح کنن یه پروژه میذارن و میگن که دیگران اونو تصحیح کنن. این کار باور بفرمایید نه به نفع شماست دوست عزیز نه به نفع ما.
بهتره که دقیقا خطای خودتون رو مشخص کنید و قطعه کدی رو اگر خطا مربوط به اون هست بذارید.
همچنین بخاطر همین مشکلات زیاد کریستال هست که خیلی از دوستان استیمول رو به کریستال ترجیح میدن.

علی فتحی
یک شنبه 03 شهریور 1392, 11:28 صبح
لطفا جواب دهید . چرا اکثر تاپیکهایی که میزاریم بدون جواب میمونه

veniz2008
یک شنبه 03 شهریور 1392, 12:05 عصر
لطفا جواب دهید . چرا اکثر تاپیکهایی که میزاریم بدون جواب میمونه
دلایل زیادی داره از جمله :
1. شخص مقابل مشکلش رو خوب مطرح نمیکنه. دقیقا" مثل همین کاری که شما تا الان انجام دادید.
2. هر شخصی یه ظرفیتی در جواب دادن به تاپیک های تکراری داره. خیلی از دوستان وقتی می بینن یه سوال 10 ها بار پرسیده شده و 100 ها جواب براش داده شده دیگه رمق و انگیزه ای به جواب دادن پیدا نمیکنن.
3. عنوان تاپیک. هیچکس حاضر نیست 10 تا 15 دقیقه وقت بذاره و کامل به سوالی جواب بده که عنوان مناسبی نداره (دقیقا مثل همین کاری که شما انجام دادی). چون ریسک حذف چنین تاپیک هایی بسیار زیاده.
4. سوالی پرسیده میشه که بازدیدکنندگان درباره اون موضوع اطلاعی ندارند. حیطه علم بسیار گسترده است و کسی رو نمیشه پیدا کرد که همه موضوعات رو بلد باشه.