PDA

View Full Version : گیج شدم به مولا

winner1
شنبه 02 شهریور 1392, 23:06 عصر
من یه یهو از ویندوز رفتم به وب کلی سوال واسم پیش اومده اینکه چیارو باید بلد باشم نقش jquery چیه اینکه آیا فقط کنترل های خود visual کافیه واسه ایجاد منو های زیبا باید چیکا کنیم

arefba
شنبه 02 شهریور 1392, 23:47 عصر
جی کوئری کتابخانه ای با کد های جاوا هست که برای کوئری گرفتن از اجزای صفحه از اون استفاده میشه و خیلی راحت از طریق اون میتونی به اجزای صفحه افکت بدی و یا ...
با کنترل های ویژوال استدیو همه کاری میشه کرد

meisam3322
یک شنبه 03 شهریور 1392, 01:37 صبح
ببین دوست عزیز ، ASP.net زبان طرف سرور هست و فقط و فقط در مواردی که قصد پردازش یک سری از اطلاعات رو دارید میتونهم فید باشه (برای ارسال به سرور مثل خواندن یکسری از اطلاعات از پایگاه داده) . در غیر اینصورت کارهای شما میتونه بدون refresh شدن صفحه و ارسال به سرور در سمت کلاینت یا کاربر انجام بگیره. (مثل منو ، اسلاید شو و ... ) . و این کار با Java script انجام میشه. به طور خلاصه این دو عامل در کنار یکدیگر یه سایت کاملا پویا رو در اختیار بازدیدگنندگان قرار میده.

Roya Rayane
دوشنبه 04 شهریور 1392, 01:38 صبح
اول از همه همین ای اس پی دات نت رو خوب یاد بگیر. کتاب MCTS(70-562) NET 3.5 Framework Application Development رو بخونید. البته اینکه باید یه مفهوم کلی از ساخت سایت داشته باشید که طبیعه. و فکر کنم دارید. و در کنارش کم کم XHTML و JAVA رو هم یاد بگیرید که باعث میشه اوضا دستتون بیاد. درسته الان خیلی نیازی بهشون نیست که دستی بنویسید ولی باید درکشو داشته باشید که این چی هست...و واسه چی هست.
و به همین شکل پیش میرید...شروعش به نظرم این بهتره.
همین.
موفق باشید.