PDA

View Full Version : خطای A generic error occurred in GDI+. در گزارشات استیمول

computer-mag
یک شنبه 03 شهریور 1392, 15:11 عصر
سلام دوستان
من با استفاده از استیمول سافت گزارش گیری میکنم ولی الان در لحظه پرینت سند دچار خطای
A generic error occurred in GDI+.

می شم که البته پیشنمایش کاملا خوب نشون داده میشه اما وقت روی پرینت میزنم استیمول این ارور رو میده

ورژن استیمول من 2010.1 است با سی شارپ کد نویسی شده و از برنامه یک دیتا تیبل به گزارش پاس داده می شود. اگه راهنمایی کنید که این مشکل استیمول رو چجوری حل کنم عالیه

سرچم کردم تو سایت راجع استیمول و این ارور حرفی نبود همه نتیجه ها برای ذخیره عکس در دیتابیس و این ها بود

debugger
یک شنبه 03 شهریور 1392, 15:34 عصر
این ارور ربطی به استیمول نداره . شما کد هاتو بزار بررسی بشه . ایا عکس هم پاس میدی ؟ از دیتابیس به گزارش ؟

sohil_ww
یک شنبه 03 شهریور 1392, 15:45 عصر
من این ارور وقتی می دیدم که یه فضای و به متغییر می دادم بعد dispose نمی کردم این مشکل به وجود می آمد

از اونجایی که شما این ارور در موقع پرینت استیمول می بینید فکر کنم از ورژن استیمولتون باشه یا کرکش
به نظر من یه گزارش ساده با یه برنامه دیگه تست بگیرید ببینید بازم این خطا هست یا نه

computer-mag
یک شنبه 03 شهریور 1392, 16:01 عصر
این ارور ربطی به استیمول نداره . شما کد هاتو بزار بررسی بشه . ایا عکس هم پاس میدی ؟ از دیتابیس به گزارش ؟

stiReport2.RegData("DataSource1", dtPrint);
stiReport2.Load("rpt/factor.mrt");
stiReport2.Compile();
stiReport2.Render(true);
stiReport1.Print();

کل کد گزارش گیری من اینه نه عکس پاس نمیدم

fakhravari
یک شنبه 03 شهریور 1392, 16:01 عصر
stiReport2.Render(true);
false کن

computer-mag
یک شنبه 03 شهریور 1392, 16:02 عصر
من این ارور وقتی می دیدم که یه فضای و به متغییر می دادم بعد dispose نمی کردم این مشکل به وجود می آمد

از اونجایی که شما این ارور در موقع پرینت استیمول می بینید فکر کنم از ورژن استیمولتون باشه یا کرکش
به نظر من یه گزارش ساده با یه برنامه دیگه تست بگیرید ببینید بازم این خطا هست یا نه

این مشکل هم فقط با فیش پرینتر ایجاد میشه خود استیمول به عنوان باگ ورژن 2011 گفته بودش اما ورژن 2010 رو گفته بود مشکلی نداره کرک خاصی هم نکردم یعنی استیمولم کلا کرک شده بود

computer-mag
یک شنبه 03 شهریور 1392, 16:04 عصر
stiReport2.Render(true);
false کن

مرسی false کردم ولی بازهم همین ارور رو میده

computer-mag
یک شنبه 03 شهریور 1392, 17:10 عصر
دوستان مشکل حل شد برای حل این ارور باید روی پروژتون کلیک راست کنید propertis بگیرید در سربرگ Build تیک گزینه PreFer to 32 bit رو بزنید

rezankh
چهارشنبه 13 بهمن 1395, 15:01 عصر
دوستان مشکل حل شد برای حل این ارور باید روی پروژتون کلیک راست کنید propertis بگیرید در سربرگ Build تیک گزینه PreFer to 32 bit رو بزنید

سلام گزینه PreFer to 32 bit رو پیدا نمیکنم. منظور همون Platform Target هست؟

کد من واسه چاپ هم :

stiReport1.Load("ReceptionDamFullRpt.mrt");
stiReport1.RegData(dsReceptForm);
stiReport1.Show();

behzad_pak
دوشنبه 03 مهر 1396, 20:55 عصر
با سلام ، در منوی Project گزینه Properties... را انتخاب نمایید . در قسمت build ، گزینه Platform Target را به x86 تغییر دهید. برای من که کار کرد:لبخندساده:

danialafshari
سه شنبه 04 مهر 1396, 11:28 صبح
با سلام ، در منوی Project گزینه Properties... را انتخاب نمایید . در قسمت build ، گزینه Platform Target را به x86 تغییر دهید. برای من که کار کرد:لبخندساده:
دوست عزیز تاریخ پست رو نگاه کنید! مال یک سال پیشه

behzad_pak
چهارشنبه 05 مهر 1396, 10:10 صبح
دوست عزیز تاریخ پست رو نگاه کنید! مال یک سال پیشه

سلام ، دوست گرامی ! من به تازگی با این مشکل تو یکی از برنامه هام برخورد کردم. تو google (خطای A generic error occurred in GDI+. در گزارشات استیمول) را جستجو کردم ، در صفحه اول این page را برای این خطا معرفی کرده بود، اما مواردی که در این page ذکر شده بود مشکل من را حل نکرد. از طریقی که در بالا ذکر کردم مشکل من حل شد. مطلبم را گذاشتم تا اگر شخص دیگری از هر طریقی وارد این page شد به جوابش برسد . حال گذشت تاریخ چه اهمیتی دارد وقتی با یک جستجو در google این page معرفی می شود و بی جواب مانده است.