PDA

View Full Version : سوال: کار با bring to front

dharmaa
یک شنبه 03 شهریور 1392, 16:48 عصر
سلام دوستان
من نمیدونم مشکل از کجاست که هر کار میکنم که لیست ویو جلوی کنترلهای دیگه ظاهر بشه ولی متاسفانه نمیشه. به zindex مقدار میدم ولی فایده نداره . تو برنامه بلند روی لیست ویو راست کلیلک و از منوی order گزینه bring to front رو انتخاب میکنم ولی باز نمیشه. امکانش هست که یه نگاه به عکس بندازین و بگین چه کار باید بکنم؟ نمیخام موقع باز شدن لیست ویو کنترلهای زیرین نشون داده بشه.
109696

nemi1368
دوشنبه 04 شهریور 1392, 02:09 صبح
شما میتونی لیست ویو رو آخر از همه کنترلهای زیرش بکشی رو صفحه که روی همه اونها قرار بگیره. میتونی از قسمت XAML هم این مقدار Panel.ZIndex="1" رو بزاری . این دو راه رو خودم امتحان کردم برای بالا موندن کنترل رو سایر کنترلها کار میکنه. از دوستان اگه کسی چیز دیگه ای هم بلده لطف کنه راهنمایی کنه

dharmaa
دوشنبه 04 شهریور 1392, 02:41 صبح
ممنون دوست عزیز بابت توجهت. اما همانطور که گفتم من از zindex هم استفاه کردم اما فایده نداشت.

aghayex
دوشنبه 04 شهریور 1392, 11:04 صبح
وقتی شما دو کنترل دارید که قراره در یه جا باشن ( به عبارتی روهم قرار دارند ) کنترلی که در آخر می نویسیش همیشه رو هست .

<Grid>
<Button>ali</Button>
<Button>hasan</Button>
<Grid/>

در اینجا دکمه ی حسن رو ی همه قرار می گیره.

dharmaa
دوشنبه 04 شهریور 1392, 11:46 صبح
وقتی شما دو کنترل دارید که قراره در یه جا باشن ( به عبارتی روهم قرار دارند ) کنترلی که در آخر می نویسیش همیشه رو هست .

<Grid>
<Button>ali</Button>
<Button>hasan</Button>
<Grid/>

در اینجا دکمه ی حسن رو ی همه قرار می گیره.
حالا تصور کنید که داخل این گرید یه لیست ویو است .و دیگر اینکه زیر این گرید یه گرید دیگه هست که توش یه گروپ باکسه,داخل گروپ باکس هم دکمه و تکست باکس قرار گرفته .حالا میخاهید وقتی لیست ویو ظاهر میشه روی گرید و گروپ باکس پایینی رو بپوشونه.

Boy_nn
دوشنبه 04 شهریور 1392, 13:48 عصر
به نظرک ترتیب نوشتن کد xaml اشتباه است لیست ویو رو پایین تر از همه بنویس

dharmaa
یک شنبه 10 شهریور 1392, 23:31 عصر
به نظرک ترتیب نوشتن کد xaml اشتباه است لیست ویو رو پایین تر از همه بنویس
اینکار رو هم کردم ولی نشد.
دوستان چرا اینقدر ساکتین! کسی راهنمایی نمیکنه.
اخه چهطوری میشه که یه لیست ویو در جلوی همه کنترلها قرار بگیره؟

i.lover3000
دوشنبه 11 شهریور 1392, 17:53 عصر
سلام
فایل پروژه تون رو بزارید دوستان ببینن