PDA

View Full Version : همکار جهت نوشتن نرم افزار دیتابیس

rezavb6
یک شنبه 03 شهریور 1392, 22:03 عصر
سلام
بنده vb6 کار کردم اما دیتابیس زیاد کار نکردم
تصمیم دارم یک نرم افزار با کمک افرادی ماهر در مورد دیتابیس بنویسم که مشتری هم داره
خصوصیات این نرم افزار اینه قابلیت ثبت اطلاعات، جستجو ، فیلتر ، پرینت با ظاهر زیبا و از همه مهمتر دیتابیسي كه بر روی سرور نصب بشه و قادر باشه اطلاعات از طریق سیستم دیگه به دیتابیس سرور منتقل بشه یکسری امکانات جانبی دیگه را هم داشته باشه
هر شرکت خریدار نرم افزار باید کدی بهش تعلق بگیره که مخصوص اون شرکت باشه و نرم افزار مختص اون شرکت بشه و قادر باشند روی چندتا سیستم هم نرم افزر نصب کنن
الان چند تا شرکت این نرم افزار را تهیه کرددن که قیمتهای متفاوتی داره تا جایکه یک نمونه بسیار کاربر پسند اون تا 20 میلیون به فروش میره اما باید توجه داشت که هر شرکتی نمیاد چنین هزینه ای را انجام بده هر چه نرم افزار تهیه شده کاربر پسند تر و امکانات بیشتر داشته باشه و قیمت مناسب فروش بیشتری خواهیم داشت
حالا اگر دوستانی تمایل به همکاری در ساخت اون دارند اعلام همکاری کنند

شهابسلطانی
دوشنبه 04 شهریور 1392, 08:13 صبح
دوست من سلام
نرم افزاری که میخوای تهیه کنی موضوعش چیه؟
سیستم مالیه
سیستم اتواسیون اداریه
چیه؟

m.4.r.m
دوشنبه 04 شهریور 1392, 09:55 صبح
نام نرم افزار شما چیه ؟
کمی در مورد نرم افزار توضیح بدید .

m2011kh
دوشنبه 04 شهریور 1392, 11:17 صبح
لطفا بیشتر توضیح بدید درباره موضوع نرن افزار.

موفق و سربلند باشید.

MMD

amir-new.programer
دوشنبه 04 شهریور 1392, 17:53 عصر
من برای همکاری محدود حاضرم . سابقه ی کار با ریز و درشت وی بی و اکسس هم دارم

rezavb6
جمعه 08 شهریور 1392, 12:31 عصر
نرم افزار در زمینه طب کار است و باید اطلاعات پزشکی کارگران در اون ثبت بشه
اطلاعات ایمنی محیط کار و قابلیت یکسری پردازش ها و گزارش گیری را داشته باشه
دوستان قیمیتی که یشنهاد میکنن چقدر است باید ظاهر کاملا زیبا داشته باشه و فرم های گزارش با سر برگ شرکت یا سازمان و از طرفی هر شرکتی که خریداری میکنه منحصر برای اون شرکت باشه (کد مخصوص باشه) که قابلیت نصب بر روی سیستم های اون شرکت داشته و شرکت دیگه نتونه ازش استفاده کنه
باید به صورت سرور کلاینت باشه که بشه اطلاعات از طریق چند سیستم بر روی دیتابیس ثبت بشه و بک اپ گرفته بشه
پشتیانی هم داشته باشه

قیمت چینین نرم افزاری چقد در میاد تا ببینیم میزان فروش چقدر خواهد بود
فعلا پیشتاز ساخت این نرم افزار در ایران شرکت افاق بوده که موفق عمل کرده
اگر افرادی به ویژه در اصفهان هستند که اماده همکاری هستند اول قیمیت پیشنهادی مطرح کنند ببینیم میتونیم گروهی تشکیل بدیم این نرم افزار تهیه کنیم و به فروش برسونم
مشتری های بالقوه و بالفعل این نرم افزار وجود دارند مهم اینه که خرید اون برای شرکت مقرون به صرفه باشه

program2vb
دوشنبه 11 شهریور 1392, 17:00 عصر
سلام این نرم نرم افزار بعد از تموم شدن با چه اسمی به ثبت میرسه ؟ :|

m.4.r.m
سه شنبه 12 شهریور 1392, 00:04 صبح
قیمتش کمتر از 2 میلیون نمی تونه باشه به علت توضیحاتی که داده کمتر از 2 تومن ارزش نوشتن نداره

Mousavmousab
سه شنبه 12 شهریور 1392, 14:05 عصر
سلام

دوست عزیز حالا چرا با VB6 ؟ اگر چه اینجا همه وی بی کارن ولی چرا با VB.NET این کار را انجام نمیدین؟ دات نت کار شما را 1000 برابر آسون تر می کنه
VB مشکلات زیادی داره هر بخشی باید چرخ را دوباره از اول اختراع کنی.
نظر بقیه بچه ها چیه ؟
موفق باشید