PDA

View Full Version : پرداخت الکترونیک برای پروژه دانشگاهی

engineer90
دوشنبه 04 شهریور 1392, 18:18 عصر
سلام
پروژه پایانی من طراحی یه سایت با asp.net هست که باید پرداخت الکترونیک داشته باشه ، استادمون گفته فقط باید به بانک وصل بشه و لازم نیست هیچ پرداختی انجام بشه ولی من نمیدونم چطوری باید این کارو بکنم ، لطفا منو راهنمایی کنید؟
راهنمای پرداخت بانک ملت و زرین پال رو از اینترنت گرفتم ولی استفاده از هر دو درگاه نیاز به ثبت نام داره و من هم از راهنماشون سر در نیاوردم و کلا نفهمیدم چه قسمتهایی نیاز به برنامه نویسی داره و چه قسمتهایی جدول پایگاه داده است. چون زبان برنامه نویسیم هم asp.net هست خیلی نتونستم مطلب پیدا کنم آخه php نمونه کد براش فراوونه!حالا به شدت نیازمند یاری سبز شما هستم، میترسم وقت ارائه پروژه ام بگذره لطفا کمکم کنید؟

barnamenevisjavan
دوشنبه 04 شهریور 1392, 18:24 عصر
سلام برای پرداخت آنلاین
یا باید بری بانک درخواست درگاه بکنی که عمرا به شخصی جماعت به این راحتی بدن (ملت شل میگیره میده) پس میمونه درگاه های رابط مثل همین زرین پال و...
اگر تازه کاری دنبال این زرین پال نرو درسته خیلی معتبره ولی دردسرش زیاده یعنی مراحل ثبت نامش خیلی مسخرست و بسی کم دشوار.
من پیشنهاد میکنم از پارس پال استفاده کنید.خیلی راحت عضو سایتش بشید و اطلاعات سایت و شماره حساب خودتون رو وارد و ثبت کنید.
بعدش که اکانت شما توسط مسئولینش تایید بشه به شما 2 تا کد میده یکی مرچنت و یکی هم پسورد شما با این 2 تا کد میتونی به درگاه وصل بشی و....
از بانک هم درگاه بگیری همین قضیه هستش اونام بهت یه کد میدن و یه نمونه آماده.

barnamenevisjavan
دوشنبه 04 شهریور 1392, 18:26 عصر
اینم نمونه آماده ای که خود پارس پال ارائه کرده کافیه کدهای شناسایی رو وارد بکنید و....
https://www.parspal.com/xExtera/ParsPalWebServiceSample.zip

engineer90
دوشنبه 04 شهریور 1392, 18:36 عصر
خیلی ممنون از پاسختون.
فقط اینکه آیا باید تو پایگاه داده هم فقط یه جدول برای پرداخت الکترونیک بگذارم یا اینکه چند تا جدول مرتبط به هم نیاز داره؟