PDA

View Full Version : درخواست برای تغییر عنوان "مدیر بخش"

Mahmoud Zaad
سه شنبه 05 شهریور 1392, 13:40 عصر
با سلام
با توجه به نحوه فعالیت برخی از مسئولان بخش ها که هر چند وقت یه بار تشریف میارن و چند تا پست و تاپیک حذف میکنند و همچنین در برخی از موارد سطح تخصص این افراد، پیشنهاد می شه عنوان "مدیر بخش" به عنوان "ناظمِ بخش" تغییر پیدا کنه تا تعریف کلی "مدیر" هم خدشه دار نشه.

veniz2008
سه شنبه 05 شهریور 1392, 17:00 عصر
با سلام
با توجه به نحوه فعالیت برخی از مسئولان بخش ها که هر چند وقت یه بار تشریف میارن و چند تا پست و تاپیک حذف میکنند و همچنین در برخی از موارد سطح تخصص این افراد، پیشنهاد می شه عنوان "مدیر بخش" به عنوان "ناظمِ بخش" تغییر پیدا کنه تا تعریف کلی "مدیر" هم خدشه دار نشه.
سلام دوست من.
هر چند مخاطب اصلی شما آقای کرامتی هست ولی من هم نظرم رو میدم.
من گمان میکنم منظور شما مدیران تالار #C باشه. من خیلی با نظرتون موافق نیستم. به نظرم الان نسبت به 2 هفته پیش وضع بهتر شده. الان مدیریت بهتر شده و هر 4 نفر مدیر فعالی که الان حضور دارند در کل خوب هستند و به نظرم قرار دادن کلمه "ناظم" در شان این دوستان نیست.
البته ای کاش شما واضح تر میگفتید که منظورتون کدام مدیرها (یا حداقل مدیران کدام بخش هست. ممکنه شما اصلا منظورتون تالار سی شارپ نباشه و برداشت من اشتباه باشه). چراکه بعضی از تالارها مدیران بااخلاق و با دانشی رو دارند که گذاشتن نام "ناظم" برای اونها به نظرم اصلا شایسته نیست. ولی قطعا در ذهن شما مدیرانی هستن که بنده از اونها بی اطلاع هستم! و قطعا شما دلیلی برای این حرفهاتون دارید وگرنه با شناختی که از شما دارم بیهوده به موضوعی اشاره نمی کنید.
همینجا اگر آقای کرامتی این تاپیک و این پست رو میخونه تقاضا دارم که نام چندتا از این مدیران رو که به عنوان مدیر تالار #C نامشون ذکر شده رو پاک کنن. من یه عکس از نام این مدیران گرفتم. مدیرانی که بر روی نام اونها خط قرمز کشیده شده ماه هاست که در تالار سی شارپ رویت نشدن و با توجه به میزان زیاد غیبت اونها در تالار، لطفا نام اونها رو از تالار بردارید. (آقای موسوی فکر کنم هر 4 یا 5 ماهی یکبار در حد 1 یا 2 دقیقه رویت میشن).
109788

Mahmoud Zaad
سه شنبه 05 شهریور 1392, 18:30 عصر
اول عرض کنم که ناظم عنوان بدی نیست و به کسی اشاره میکنه که نظم رو در یه جایی برقرار میکنه. مدیر اما تعریفش و وظایفش فرق می کنه مدیر دقیقاً از اونچه که در اداره اش میگذره با اطلاعه و البته بر چم و خم کاری که بهش واگذار شده هم وارد هست در واقع مدیر واقعی کسی هست که به قول معروف جلوی کارمندش کم نیاره. وگرنه میشه مثل مدیرای کشور خودمون که مثلاً طرف آشنایی اش با نفت در حد همون صف نفت و اینا بوده که می رفته کوپن های نفت رو می گرفته بعد میشه (میشد!!) عالی ترین مقام نفتی! با این توضیحات به نظرم چه در تالار سی شارپ چه در سایر تالارها کسانیکه میان چندتا پست رو حذف می کنن و میرن و مشخص هم هستند کیا هستند بهتره همون عنوان "ناظم" رو داشته باشن اینجوری توقع های بیجا هم از ایشان کم خواهد شد.

SEZAR.CO
چهارشنبه 06 شهریور 1392, 08:53 صبح
با عرض سلام
در کل سایت در حال عقب گرد
چون مدیر های سایت دارن بیخیال سایت می شوند
به نظز من نبود مدیر بهتر از بودن بی فعالیت هست

mehdi.mousavi
چهارشنبه 06 شهریور 1392, 15:21 عصر
سلام.
من نمیدونم منظورتون شخص بنده بوده یا بطور کلی این مساله رو مطرح کرده اید و به چه دلیل ناراحت هستید. اما اجازه بدید قدری واقع بین باشیم... اینکه من با چه عنوانی در این سایت فعالیت کنم، حقیقتا اهمیتی نداره. چیزی که مهمه وضعیت تاسف بار تالار C# (یا اکثر تالارهای این سایت) از نظر فنی هستش. هنوز همون سوالاتی پرسیده میشه که 5 سال پیش پرسیده میشد، هنوز همون پاسخ های نادرستی داده میشه که چندین سال پیش در مورد اونها تذکر دادم و به تفصیل صحبت کردم، هنوز همون خطاها، همون روش های شکننده و ... گویی که مطلقا قرار نیست پیشرفتی رخ بده. از اون بدتر، وضعیت تاسف بار مدیریت بخش هاست که به کاربران اجازه داده تا هر خزعبلی رو در قالب آموزش در اختیار دیگران قرار بدن.

پیام های خصوصی هم که به دستم میرسه دیگه بماند، بطور نمونه:

درخواست فوری فلان فایل
من مدیر فلان سایتم، پک آموزشی دارم، امتیازش رو ازم بخر رو سایت بفروش
source فلان برنامه رو با vb.net برام بنویس و به این email ارسال کن
و ...

با این تفاصیل، انتظار دارید من وقتم رو اینجا صرف چه کاری کنم؟ :) تکرار همون مواضع 5-6 سال پیش؟ از طرفی، صحبت هایی هم در مورد کل سایت و نحوه نگهداری اون دارم. بطور نمونه علاقه ای به این تبلیغاتی که بالای صفحه گذاشته شده ندارم، به لیست کلاس های بی پایانی که 1/3 صفحه monitor ام رو اشغال کرده اهمیتی نمیدم، معتقدم (با کمال احترام) بسیاری از مدیران فعلی سایت، از نظر فنی، حرفی برای گفتن ندارن و ... امروزه چنان بی نظمی ای بر اینجا حاکم شده که برگردوندنش به روزهای عادی، کاری دور از ذهن و دشوار به نظر میرسه؛ البته اکر بپذیریم که تمایلی برای این کار اصلا وجود داشته باشه. حالا رو اسم من خط بکشید، دایره قرمز دورش بکشید و ...

موفق باشید.

veniz2008
چهارشنبه 06 شهریور 1392, 17:45 عصر
سلام.
من نمیدونم منظورتون شخص بنده بوده یا بطور کلی این مساله رو مطرح کرده اید و به چه دلیل ناراحت هستید. اما اجازه بدید قدری واقع بین باشیم... اینکه من با چه عنوانی در این سایت فعالیت کنم، حقیقتا اهمیتی نداره. چیزی که مهمه وضعیت تاسف بار تالار C#‎‎‎ (یا اکثر تالارهای این سایت) از نظر فنی هستش. هنوز همون سوالاتی پرسیده میشه که 5 سال پیش پرسیده میشد، هنوز همون پاسخ های نادرستی داده میشه که چندین سال پیش در مورد اونها تذکر دادم و به تفصیل صحبت کردم، هنوز همون خطاها، همون روش های شکننده و ... گویی که مطلقا قرار نیست پیشرفتی رخ بده.
من به هیچ عنوان منظورم شخص شما نبوده و همونطور که دیدید به چندین نفر اشاره داشتم و این موضوع به کلیت سایت باید تعمیم داده بشه و نه فقط تالار سی شارپ.
درباره این موارد کاملا با شما موافقم و هیچ حرفی ندارم.

از اون بدتر، وضعیت تاسف بار مدیریت بخش هاست که به کاربران اجازه داده تا هر خزعبلی رو در قالب آموزش در اختیار دیگران قرار بدن.نمیشه جلوی دیگران رو گرفت و گفت حق قرار دادن آموزش رو ندارید.
هر شخصی که آموزش قرار میده شخصا مسئول گفته ها و نوشته های خودش هست و نباید انتظار داشت که آموزش ها توسط مدیریت کنترل بشه.
بعدش این خزعبلات رو رایگان یاد بگیرن که خیلی بهتر از اون هست که آموزشگاه های ما (بسیاری از اونها) طرف رو سرکیسه کنه و 400 تومن ازشون بگیره.
هر شخصی که آموزش تهیه میکنه با توجه به میزان علم خودش در اون لحظه اقدام به تولید آموزش میکنه. چه بسا بعدها همون شخص حرف 1 سال پیشش رو دیگه تکرار نکنه. این فقط مختص ما نیست، هر انسانی در طول زندگیش مرتبا مطالب جدیدی رو یاد میگیره که بعضا مطالب قبلی رو که یاد گرفته رو نقض میکنه.

با این تفاصیل، انتظار دارید من وقتم رو اینجا صرف چه کاری کنم؟ :) تکرار همون مواضع 5-6 سال پیش؟ از طرفی، صحبت هایی هم در مورد کل سایت و نحوه نگهداری اون دارم. بطور نمونه علاقه ای به این تبلیغاتی که بالای صفحه گذاشته شده ندارم، به لیست کلاس های بی پایانی که 1/3 صفحه monitor ام رو اشغال کرده اهمیتی نمیدم، معتقدم (با کمال احترام) بسیاری از مدیران فعلی سایت، از نظر فنی، حرفی برای گفتن ندارن و ... امروزه چنان بی نظمی ای بر اینجا حاکم شده که برگردوندنش به روزهای عادی، کاری دور از ذهن و دشوار به نظر میرسه؛ البته اکر بپذیریم که تمایلی برای این کار اصلا وجود داشته باشه.حالا رو اسم من خط بکشید، دایره قرمز دورش بکشید و ...بخشی از صحبت های شما با مدیریت سایت هست که بهتره خودشون پاسخگو باشند.
و بخشی دیگه مربوط به مدیران هست که باز هم خودشون باید بیان و از خودشون دفاع کنن.
ولی از نظر من مدیر کسی هست که بتونه مدیریت کنه و لزوما نباید با دانش ترین فرد اون تالار باشه. اینکه وقت بذاره و به سوالات مهم و کلیدی جواب های علمی بده نه اینکه فقط و فقط وقتش رو به حذف دو تاپیک در روز اختصاص بده.
یه کم انتقاد پذیر باشید دوست عزیز. من بر ضد شخصیت ، ادب یا علم شما صحبتی نکردم فقط گفتم چون این آقایان در تالار رویت نمی شید بهتره که این نام های ناملموس در تالار نباشن (از جمله آقای بهروز راد، سجاد آقاپور و mmd2009 و شما. باز خوبه شما 2 دقیقه دیده میشید، اون اقایون کلا ازشون خبری نیست و قطعا اونها هم شرایط خاص خودشون رو دارند.) . اون خط قرمز خطی بر توانایی های شما و سایر دوستان نیست فقط بحث حضور بود.
شما خودتون باید تصمیم بگیرید که آیا حضور در چنین سایتی به نفعتون هست یا که خیر.
هر کس از دید خودش راهی رو که میره راه درست هست. شما راه 1 رو میگی درسته، من راه 2 رو و دیگری راه 3 رو . امیدوارم در راهی که طی میکنید موفق باشید.

alireza es
چهارشنبه 06 شهریور 1392, 18:02 عصر
سلام.
من نمیدونم منظورتون شخص بنده بوده یا بطور کلی این مساله رو مطرح کرده اید و به چه دلیل ناراحت هستید. اما اجازه بدید قدری واقع بین باشیم... اینکه من با چه عنوانی در این سایت فعالیت کنم، حقیقتا اهمیتی نداره. چیزی که مهمه وضعیت تاسف بار تالار C#‎ (یا اکثر تالارهای این سایت) از نظر فنی هستش. هنوز همون سوالاتی پرسیده میشه که 5 سال پیش پرسیده میشد، هنوز همون پاسخ های نادرستی داده میشه که چندین سال پیش در مورد اونها تذکر دادم و به تفصیل صحبت کردم، هنوز همون خطاها، همون روش های شکننده و ... گویی که مطلقا قرار نیست پیشرفتی رخ بده. از اون بدتر، وضعیت تاسف بار مدیریت بخش هاست که به کاربران اجازه داده تا هر خزعبلی رو در قالب آموزش در اختیار دیگران قرار بدن.

پیام های خصوصی هم که به دستم میرسه دیگه بماند، بطور نمونه:

درخواست فوری فلان فایل
من مدیر فلان سایتم، پک آموزشی دارم، امتیازش رو ازم بخر رو سایت بفروش
source فلان برنامه رو با vb.net برام بنویس و به این email ارسال کن
و ...

با این تفاصیل، انتظار دارید من وقتم رو اینجا صرف چه کاری کنم؟ :) تکرار همون مواضع 5-6 سال پیش؟ از طرفی، صحبت هایی هم در مورد کل سایت و نحوه نگهداری اون دارم. بطور نمونه علاقه ای به این تبلیغاتی که بالای صفحه گذاشته شده ندارم، به لیست کلاس های بی پایانی که 1/3 صفحه monitor ام رو اشغال کرده اهمیتی نمیدم، معتقدم (با کمال احترام) بسیاری از مدیران فعلی سایت، از نظر فنی، حرفی برای گفتن ندارن و ... امروزه چنان بی نظمی ای بر اینجا حاکم شده که برگردوندنش به روزهای عادی، کاری دور از ذهن و دشوار به نظر میرسه؛ البته اکر بپذیریم که تمایلی برای این کار اصلا وجود داشته باشه. حالا رو اسم من خط بکشید، دایره قرمز دورش بکشید و ...

موفق باشید.

خیلی ببخشید که در حضور اساتید مختلفی نظرمو میگم
ببینید خواهشا سوسول نباشید اینی که شما میگید از مسایل عادی هر فرومه هیچ فرومی نیست که از این مسایل نداشته باشه و هر چه قدر هم بیشتر باشن یعنی فروم داره پیشرفت میکنه تنها راه مقابلشم اینه که میدیران بهتری انتخواب کنیم ببینیم چه کسی 24 ساعت آنلاینه و همه پستای یک انجمن خاص رو مطالعه میکنه(این که شد مشخصات من :قهقهه:)من توی انجمن های دیگه هم هستم اونا هم این مشکلو دارند اما به جای این که یه تایپک جدید باز کنند و گل بگندو گل بشنوند عمل کردند و این مشکلاتو برطرف کردند
موفق باشید

Mahmoud Zaad
چهارشنبه 06 شهریور 1392, 18:06 عصر
سلام
جناب موسوی بنده برای شخصیت علمی شما احترام زیادی قائلم (با خود شما البته برخوردی نداشتم ولی قطعاً شخصیت اجتماعی و واقعی شما هم چیزی جدا از اونچه که اینجا می بینم نیست و قابل احترام) موضوع پست من هم به هیچ وجه شما نبودید و یک بحث کلی رو مطرح کردم، به نظر من مدیر در کنار تسلط علمی و فنی در کاری که بهش محول شده باید مرتباً بر سر کارش حاضر باشه البته قطعاً اینجا رو به عنوان فروم برنامه نویس و کارکردی که داره نمیشه با یک شرکت یا کارگاه یا اداره مقایسه کرد ولی به نظرم کسی که مدیریت رو قبول میکنه همون دو ویژگی رو باید داشته باشه، حالا وقتی بعضی از مدیران دانش فنی مناسبی ندارند یا بعضی دیگه مدتها بر سر کاری که بهشون محول شده حاضر نمیشن یکی از دو موردی که عرض کردم نقض شده. البته واقعیت رو بخواهید مساله اصلی که من رو مجبور کرد که این درخواست رو داشته باشم همون بحث علمی و فنی هست به نظر من ناظم عنوان مناسبتری برای بعضی از افراد هست، این که کسی بیاد چهار تا پست حذف کنه و هیچ پاسخی (به صورت عمومی و نه خصوصی) به سوالی نده و از سایت خارج بشه بیشتر ناظم هست یا مدیر؟ البته اینکه کسی رو با چه عنوانی صدا بزنیم شاید مشکلی رو حل نکنه ولی حداقل بار ارزشی اون عنوان حفظ خواهد شد!
البته از مشکلات شما و کیفیت تالارها هم با خبرم، مشکل رو اگه بخواهیم بررسی کنیم به اشکالات اساسی صنعت نرم افزار می رسیم تا به مشکل سایت برنامه نویس (چه اینکه در سایت های ایرانی دیگه هم خیلی خوردنی خاصی توزیع نمی کنند!!) صنعتی که نه کارفرماهاش درک درستی ازش دارن، نه مسئول با تدبیری بالای سرش هست، نه توان رقابت با خارج را داره نه تضمینی برای آینده فعالانش داره و ... با این وجود باید هم درصد بالایی از سوال ها تکراری باشند و جماعتی درگیر نرم افزار حسابداری!