PDA

View Full Version : آموزش: انتشار سایت

mohammadhafez
سه شنبه 05 شهریور 1392, 14:31 عصر
سلام و خسته نباشید

ببخشید نمیدونسم باید کجا مطرح کنم اگه جاش درست نیست لطفا انتقال بدید ولی حذفش نکنید، مرسی

من یه سایت با asp طراحی کردم الانم یه هاست و دومین دارم میخوام بزارم رو نت ولی مشکل اینجاس که اکثر هاست ها php ساپورت میکنن من باید این سایتم رو روی iis بزارم ولی نمیدونم چطوری هرچی تو گوگل سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد لطفا اگه کسی از دوستان سایت شخصی داره و با iis راه اندازی کرده لطفا به من هم یاد بده چطوری آپ کنم راهو روششو نمیدونم

با تشکر

daffy_duck376
سه شنبه 05 شهریور 1392, 15:05 عصر
اگه هاستت ویندوزی باشه نیاز به iis نداری اگه ویندوزی نیست که اصلا نمیتونی ازش استفاده کنی .برای استفاده از iis باید سرور شخصی داشته باشی که برای شخص مقرون به صرفه نیست

asrah6
سه شنبه 05 شهریور 1392, 15:29 عصر
سایت های طراحی شده با asp.net فقط برروی هاست ویندوزی نصب و اجرا می شوند پس اگر شما هاست لینوکس خریداری کرده اید باید آنرا مرجوع کنید و هاست ویندوز تهیه کنید و در هاست ویندوز شما فایل های asp.net و .... را در ریشه هایت و فضایی که به شما داده آپلود کرده و دیتابیس را در آنجا اتچ می کنید.

mohammadhafez
سه شنبه 05 شهریور 1392, 19:55 عصر
سایت های طراحی شده با asp.net فقط برروی هاست ویندوزی نصب و اجرا می شوند پس اگر شما هاست لینوکس خریداری کرده اید باید آنرا مرجوع کنید و هاست ویندوز تهیه کنید و در هاست ویندوز شما فایل های asp.net و .... را در ریشه هایت و فضایی که به شما داده آپلود کرده و دیتابیس را در آنجا اتچ می کنید.

مرسی از راهنماییتون ، میشه بگید هاست ویندوز چه شرکتی بهتره ؟ چه سایتی خدمات بهتری میده؟