PDA

View Full Version : سوال: کمک در طراحی سیستم حضور و غیاب تحت وب

mohammadrezaf
جمعه 08 شهریور 1392, 00:08 صبح
سلام..
بنده تازه برنامه نویسی رو شروع کردم. اونو کامل بلد نیستم چون خودم یاد گرفتم(ولی زیاد نه)...و همش تجربی بوده!
من میخواستم سیستم حضور غیاب برای دبیرستانمون طراحی کنم ...میخوام تحت وب باشه...
من یه پورتال اعلام نمرات برای دبیرستانمون پیدا کردم و کامل تغییرش دادم. میخواستم سیستم حضورغیاب روی پورتال قرار بدم.. ینی ما لیست دانش آموزان هر کلاس رو این جوری داریم(برای واردکردن نمره توسط معلم)==>عکس (http://dl.kasiana.ir/01.jpg)
حالا میخوایم کنار هر کدوم یه ریدیو بذاریم (حاضر و غایب) که گذاشتنش کاری نداره ولی مشکل اینه که چجوری کدشخصی دانش آموز روبا حاضر یا غایب بودنش تو یه تیبل ذخیره کینم!!!
و بعدش دوباره همونو تو یه پیج دیگه دریافت کنم و نشون معاون بدم!:لبخند:

parsboy
جمعه 08 شهریور 1392, 00:17 صبح
سلام..
بنده تازه برنامه نویسی رو شروع کردم. اونو کامل بلد نیستم چون خودم یاد گرفتم(ولی زیاد نه)...و همش تجربی بوده!
من میخواستم سیستم حضور غیاب برای دبیرستانمون طراحی کنم ...میخوام تحت وب باشه...
من یه پورتال اعلام نمرات برای دبیرستانمون پیدا کردم و کامل تغییرش دادم. میخواستم سیستم حضورغیاب روی پورتال قرار بدم.. ینی ما لیست دانش آموزان هر کلاس رو این جوری داریم(برای واردکردن نمره توسط معلم)==>عکس (http://dl.kasiana.ir/01.jpg)
حالا میخوایم کنار هر کدوم یه ریدیو بذاریم (حاضر و غایب) که گذاشتنش کاری نداره ولی مشکل اینه که چجوری کدشخصی دانش آموز روبا حاضر یا غایب بودنش تو یه تیبل ذخیره کینم!!!
و بعدش دوباره همونو تو یه پیج دیگه دریافت کنم و نشون معاون بدم!:لبخند:

باسلام
لطفا عنوان مناسب انتخاب کنید!
اگردرخواست پروژه دارید با بنده درتماس باشید: Mohammad_info52@yahoo.com
اگر در برنامه نویسی به مشگل خوردید مطرح کنید تا بنده یا دوستان راهنمایی کنیم.
موفق باشید.

mohammadrezaf
جمعه 08 شهریور 1392, 01:11 صبح
خوب به نظرتون چیکار کنم؟؟
لینک کل پروژه رو هم ضمیمه کردم!
پیشنهاد میکنم سیستم رو تست کنید!
لطفا اگه کسی بلده حضور غیاب ساعتی(هرکلاس) بهش اضافه کنه ....این کار رو انجام بده و دوباره برامون آپلود کنه!
فایل backup.sql رو در دیتابیس خود ایمپورت کنید!
لینک دانلود کل پروژه (http://dl.kasiana.ir/1.4.6.zip)

parsboy
جمعه 08 شهریور 1392, 10:56 صبح
خوب به نظرتون چیکار کنم؟؟
لینک کل پروژه رو هم ضمیمه کردم!
پیشنهاد میکنم سیستم رو تست کنید!
لطفا اگه کسی بلده حضور غیاب ساعتی(هرکلاس) بهش اضافه کنه ....این کار رو انجام بده و دوباره برامون آپلود کنه!
فایل backup.sql رو در دیتابیس خود ایمپورت کنید!
لینک دانلود کل پروژه (http://dl.kasiana.ir/1.4.6.zip)
فکرنمیکنم کسی بیاد پروژه (http://dl.kasiana.ir/1.4.6.zip) رو دانلودکنه و واستون انجام بده و آپ کنه!
اگرخواستید میتونید با بنده یا دیگر دوستان درارتباط باشید براتون
انجام بدند.
موفق باشید.

armini
جمعه 08 شهریور 1392, 13:42 عصر
دوستان تورو خدا انجمن به این خوبی رو خراب نکنید
بنده خدا جناب شهرکی اگه گفتن که برنامه هاتون رو ارزون نفروشید دیگه نگفتن هرکی کمکی خواست فوری یه قیمت تعیین کنید که پروژه واسش بفروشید
یکی مث من اگه برنامه میخاست سفارش بده واسش قیمت تعیین کنید،ولی یکی مث این آقا که تو پروژش به مشکل برخورده فوری پیشنهاد فروش بهش ندین
تا قبل از اینکه این نهاد توسط جناب شهرکی راه اندازی بشه این انجمن خیلی خوب جواب میداد ،اما الان همه به فکر پول هستن
از جناب شهرکی خواهش میکنم به کاربران توجیه کنه منظور از راه اندازی نهاد کمک نکردن به برنامه نویسان دیگه نیست

parsboy
جمعه 08 شهریور 1392, 13:56 عصر
دوستان تورو خدا انجمن به این خوبی رو خراب نکنید
بنده خدا جناب شهرکی اگه گفتن که برنامه هاتون رو ارزون نفروشید دیگه نگفتن هرکی کمکی خواست فوری یه قیمت تعیین کنید که پروژه واسش بفروشید
یکی مث من اگه برنامه میخاست سفارش بده واسش قیمت تعیین کنید،ولی یکی مث این آقا که تو پروژش به مشکل برخورده فوری پیشنهاد فروش بهش ندین
تا قبل از اینکه این نهاد توسط جناب شهرکی راه اندازی بشه این انجمن خیلی خوب جواب میداد ،اما الان همه به فکر پول هستن
از جناب شهرکی خواهش میکنم به کاربران توجیه کنه منظور از راه اندازی نهاد کمک نکردن به برنامه نویسان دیگه نیست
باسلام
دوست عزیز مثل اینکه شما متوجه نشدی!
بنده یا دیگردوستان برای یاد دادن مطلبی یا راهنمایی هزینه ای دریافت نمیکنیم!
اما این دوست خوبمون اینجورکه پست دادن درخواست پروژه دارن!
دوست عزیز شما اگربه مشگل خوردی یا سوالی داری خودتون شروع کنید به انجام کار
اگرجایی مشگلی هم بود درخدمتیم. اما بحث درخواست پروژه جدا هست عزیز.
موفق باشید.

armini
جمعه 08 شهریور 1392, 14:15 عصر
باسلام
دوست عزیز مثل اینکه شما متوجه نشدی!
بنده یا دیگردوستان برای یاد دادن مطلبی یا راهنمایی هزینه ای دریافت نمیکنیم!
اما این دوست خوبمون اینجورکه پست دادن درخواست پروژه دارن!
دوست عزیز شما اگربه مشگل خوردی یا سوالی داری خودتون شروع کنید به انجام کار
اگرجایی مشگلی هم بود درخدمتیم. اما بحث درخواست پروژه جدا هست عزیز.
موفق باشید.
دوست من این رفیقمون گفتن که یه پورتال داره انجام میدن و گفتن که
و بعدش دوباره همونو تو یه پیج دیگه دریافت کنم و نشون معاون بدم
توی این پستشون که اصلا هیچ درخواست پروژه نکردن ولی شما فوری این پیشنهاد رو دادین
اگردرخواست پروژه دارید با بنده درتماس باشید: Mohammad_info52@yahoo.com
اگر در برنامه نویسی به مشگل خوردید مطرح کنید تا بنده یا دوستان راهنمایی کنیم.
موفق باشید.
اگه واقعا درخواست پروژه داشتن که خودشون اعلام میکردن اگه به همین روال ادامه بدین دیگه جایی واسه رد وبدل اطلاعات وجود نخواهد داشت و دوستان مبتدی مث من جایی واسه راهنمایی و پیشرفت نخواند داشت

parsboy
جمعه 08 شهریور 1392, 14:30 عصر
دوست من این رفیقمون گفتن که یه پورتال داره انجام میدن و گفتن که
توی این پستشون که اصلا هیچ درخواست پروژه نکردن ولی شما فوری این پیشنهاد رو دادین
اگه واقعا درخواست پروژه داشتن که خودشون اعلام میکردن اگه به همین روال ادامه بدین دیگه جایی واسه رد وبدل اطلاعات وجود نخواهد داشت و دوستان مبتدی مث من جایی واسه راهنمایی و پیشرفت نخواند داشت
دوست من شما یه چرخی بزن تو انجمن پست ها رو ببین ، تفاوت درخواست و راهنمایی رو متوجه میشید!
بنده که دشمنی ندارم با ایشون! بنده در حدتوانم تا تونستم به بچه ها کمک کردم و راهنمایی کردم .
واصلا آدمی نیستم زیاد فکرپول باشم. این دوستمون هم فرمودند که :
این به نظربنده میشه درخواست چون بنده فکرنمیکنم کسی بیاد دانلود کنه بعد بشینه کارو انجام بده آپ کنه!
بنده به شخصه اینطورفکرمیکنم ! بازم نظر دوستان مهم هست و باید احترام بزاریم.
موفق باشید.

mohammadrezaf
جمعه 08 شهریور 1392, 23:14 عصر
خودم نوشتمش....تشکر...