PDA

View Full Version : اختلاف با برنامه نویس - حق با کیست ؟ خواهشا شرکت کنید

km1200
جمعه 08 شهریور 1392, 00:22 صبح
سلام
من یه پروژه را به یکی داده بودم
در یک قسمت این پروژه اسکریپت باید در یک لینک لاگین کند و یک کار خاصی را انجام دهد
ایشان می فرمایند که این قسمت با cUrl قایل انجام نیست
در صورتی که من ده ها پروژه اینچنینی با curl توسط اشخاص دیگر پیاده کردم و حرف ایشان برای بنده قابل قبول نیست !
حالا می خوام بفهمم مشکل از کیه !
از شما عزیزان خواهش می کنم چند دقیقه وقت بگذارید ببینید آیا با مشخصات زیر در لینک زیر می تونید لاگین کنید ؟

http://88.150.182.92:10000/
test1
yuwn0R84126AA55
طبیعتا با داشتن یوزر پسورد صحیح و دریافت کوکی و ذخیره خودکار اون نباید هیچ مشکلی باشه !
از عزیزان خواهش می کنم این مورد بالا را تست کنند که با curl توانایی لاگین در لینک بالا را دارند یا خیر

ali2k5
جمعه 08 شهریور 1392, 03:02 صبح
با curl تست نکردم ولی تا جایی که دیدم نباید مشکلی باشه ، برنامه نویس علت را چی ذکر کرده ؟ مشکل عدم لاگین رو گفتن ؟

km1200
جمعه 08 شهریور 1392, 04:35 صبح
با curl تست نکردم ولی تا جایی که دیدم نباید مشکلی باشه ، برنامه نویس علت را چی ذکر کرده ؟ مشکل عدم لاگین رو گفتن ؟

گفتند که با curl نمی شه !!!!!!
بعد از بسته شدن کانکشن سشن اکسپایر می شه ، این علتش بود ! والله تا جایی که من سواد دارم هر سشنی بعد از بسته شدن از بین می ره و کوکی واسه همین ساخته شده !
حالا شاید اطلاعات من غلط باشه ولی یک لوگین ساده که ...
علت اعلام شده برای من هم غیر منطقی هم غیر قابل قبول هست ، چون ده ها پروژه شبیه این داشتم تا به حال کسی نگفته نمی شه !
چون این یه فرم ساده لوگین و کوکی posting هست !
اگر لطف کنید یه تست بزنید من واقعا ممنون می شم !
خواهش می کنم دوستان تست کنند و بزگواری کنند نتیجه را این جا اعلام کنند

kartuf
جمعه 08 شهریور 1392, 06:08 صبح
خوب شاید دوست برنامه نویس ما اطلاعی در این زمینه ندارند ایشون که فصل الخطاب برنامه نویسی نیستند بنده هم شاید به خیلی از مباحث اشراف و اگاهی نداشته باشم دلیل به عملی نبودن نیست شما برنامه نویس خودتون رو تغییر بدید یوزر و پس فکنم اشتباه هست بنده که دستی وارد کردم وارد نشده تا بتونیم مرحله خودکارش رو بعدا تست کنیم

ali2k5
جمعه 08 شهریور 1392, 15:57 عصر
curl_setopt( $ch, CURLOPT_COOKIEJAR, './c.txt' );
curl_setopt( $ch, CURLOPT_COOKIEFILE, './c.txt' );

این دو خط دستور را به کدهای curl اضافه کنند مشکل لاگین حل میشه