PDA

View Full Version : کمک در خصوص کزارش گیری

kurdboy2175
جمعه 08 شهریور 1392, 18:26 عصر
سلام دوستان
من الان کار برنامم تقریبا تموم شده ولی دجار مشکلی شدم و گیر کردم نمی دونم چکار کنم اگه شما میتونید خواهشا کمک کنید
من قبلا با sql server2008 کار میکردم و وقتی که گزارش میگرفتم هیچ مشکلی نداشت ولی حالا که از sql خود ویژوال استفاده می کنم یعنی sql express ول وقتی که گزارش میگیریم اطلاعات بانکمو تو گزارش نشون نمیده حالا موندم که چکار باید بکنم .
از کریستال ریپورت استفاده می کنم SAP-Crystal-Reports اگه راهکاری دارید لطفا کمک کنید.

shovaliehsiah
جمعه 08 شهریور 1392, 22:27 عصر
سلام دوستان
من الان کار برنامم تقریبا تموم شده ولی دجار مشکلی شدم و گیر کردم نمی دونم چکار کنم اگه شما میتونید خواهشا کمک کنید
من قبلا با sql server2008 کار میکردم و وقتی که گزارش میگرفتم هیچ مشکلی نداشت ولی حالا که از sql خود ویژوال استفاده می کنم یعنی sql express ول وقتی که گزارش میگیریم اطلاعات بانکمو تو گزارش نشون نمیده حالا موندم که چکار باید بکنم .
از کریستال ریپورت استفاده می کنم SAP-Crystal-Reports اگه راهکاری دارید لطفا کمک کنید.
سوالتو کلی مطرح کردی،منظورتو نفهمیدم
من خودم با SQL Express کار کردم ،گزارش گرفتم مشکلی نداشت
البته برای گزارش گیری Visual Studio 2012 خیلی از ورژن های قبلیش بهتر شده

kurdboy2175
جمعه 08 شهریور 1392, 23:08 عصر
ببینید دوست عزیز من وقتی که گزارش میگیرم اطلاعاتمو فیلتر کردم یعنی اون جدول ها یی رو برامون نشون بده که مثلا id=@id حالا فرم گزارشو نشون میده و مثلا تو گرازش مثلا نوشتم
نام: باید مقدار داخل بانکو جدول کادر نام نشون بده ولی هیچ مقداری رو نشون نمیده هیچ اروری هم نمیاره بدون مشکل فرم گزارش رو بالا میاره
اگه میتونید خواهشا کمک کنید

kurdboy2175
شنبه 09 شهریور 1392, 19:10 عصر
خواهشا کسی کمک کنه

khokhan
شنبه 09 شهریور 1392, 19:20 عصر
خواهشا کسی کمک کنه
کدهای مربوط به گزارش گیری شما چطوریاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کدهاتونو بگذارین به همراه فیلدهای داخل بانک ، دخیل در گزارش

kurdboy2175
دوشنبه 11 شهریور 1392, 11:09 صبح
کسی نتونست مشکل ما رو حل کنه
این چه ایرادی بود که ویژوال از ما گرفت

aliagamon
دوشنبه 11 شهریور 1392, 13:13 عصر
کسی نتونست مشکل ما رو حل کنه
این چه ایرادی بود که ویژوال از ما گرفت
کار شما مثل اینه که بری تعمیرگاه ماشینو نبری به طرف بگی این چشه ....؟ درستش کن..! خدا این چه ایرادیه سایپا به ما گرفته؟:لبخند:
شما دقیقا دداری همین کارو میکنی...