PDA

View Full Version : سوال: چطوری html agility رو با کنترل webbrowser هماهنگ کنم؟؟؟

mohamad72
شنبه 09 شهریور 1392, 00:27 صبح
سلام
من بعد از چند رو سرچ تو اینترنت و سوال جواب تو سایت بالاخره تونستم یاد بگیرم با html agility مطلبی از یه سایت رو بریزم تو لیبل
و همینطور یاد گرفتم چطوری با کنترل web browser متنی از برنامم رو بریزم تو تکست باکس تو یه سایت تا مثلا لاگین بشم

ولی الان یه مشکل دارم که خواهشا یکی کمک کنه
مشکله من اینه که الان نمیتونیم بین این دو تا ارتباط برقرار کنم.
بزارین با یه مثال بگم ینی چه
مثلا من میخوام یه نرم افزار انلاین دیکشنری بسازم که یه کلمه کاربر وارد کنه و نرم افزار از سایت ariadic.com معنیشو بگیره و بش بگه.
ولی مشکلم اینه که تو این سایت با سرچ کلمه یو ار ال عوض نمیشه و من نمیتونم هیشکاری بکنم
ینی نمیدونم باید شی کلاس htmldocument رو به چه url ی بفرستم.اخه ادرس همون ادرس قبلیه و تو ادرس قبلیشم که معنی نیست
لطفا کمک کنید!!! ببخشید که پر حرفی کردم

aliagamon
شنبه 09 شهریور 1392, 01:46 صبح
بیخیال html agility شو و از regex استفاده کن .... سورسو دربیار دنبال یه رابطه منطقی تو سورس باید باش...(مثلا تگ یا هر چیزی)//

mohamad72
شنبه 09 شهریور 1392, 01:52 صبح
خب تو سورس که همه چیز نیست.خیلی چیزایی که ما میخوایم تو سورس نیست.
مگه نه؟؟؟

aliagamon
شنبه 09 شهریور 1392, 02:07 صبح
تغریبا 90% موارد همه چیز تو سورس هست....مواردی که نیست هم نایابه اونا هم که نیست تو سورس مغمولا از ifreame استفاده کردن .... یا اینکه با جاوا اسکریپت یه متن رو نمایش دادن که اونا هم میتونید از فایل های دیگه در بیارین(همون ifreame یا فایل js)...

aliagamon
شنبه 09 شهریور 1392, 02:30 صبح
اگر بخواین از html agility استفاده کنین هم میتونین....بازم باید سورس کدو بکنید یه htmldocument تا اونو بدید به html agility

HtmlDocument xhtml = new HtmlDocument();
xhtml.LoadHtml(webBrowser1.DocumentText);

mohamad72
شنبه 09 شهریور 1392, 14:30 عصر
اخه ببینید مثلا من میخوام با webbrowser (لاگین شم تو یه سایتی حالا هر سایتی) بعدش اطلاعات اکانت طرف رو با html agility نمایش بدم
همشو بلدم ولی نمیدونم چطوری سایتی که با webbrowser لاگین کردم رو تو کلاس htmldocument بیارمش.
بیا این روشی که شما میگید میشه همچین کاری کرد؟؟؟
ینی اگه همین کدی که بالا نوشتید؟؟؟

aliagamon
شنبه 09 شهریور 1392, 14:37 عصر
بله میشه .... از همون روش دوم استفاده کنید

mohamad72
شنبه 09 شهریور 1392, 15:00 عصر
بله شد.
واقعا تشکر