PDA

View Full Version : نوشتن reminder

نیما حتمی
یک شنبه 10 شهریور 1392, 12:18 عصر
با سلام
دوستاتن من خیلی گشتم ولی چیزی که میخواستمو پیدا نکردم لطفا کمکم کنید

من میخوام یه متن که در دیتابیس دارم و در یک تاریخ و ساعت خاص نمایش بدم.با تایمر تست کردم جواب نداد
یکی از دوستان گفت ازراه ریجستری میشه ولی نگفتن چطوری
خواهشم اینه که اساتید کمک کنن و راه مناسب این کارو بگن که مشکل ما هم حل بشه
ممنون همتونم

نیما حتمی
یک شنبه 10 شهریور 1392, 14:22 عصر
کسی نیست کمک کنه

mousa1992
یک شنبه 10 شهریور 1392, 18:07 عصر
کدهایی که تو تایمر نوشتی قرار بده
ی راه دیگه اینه که از wmi استفاده کنید

khokhan
یک شنبه 10 شهریور 1392, 18:11 عصر
کسی نیست کمک کنه
.................................................. ...........................................

نیما حتمی
یک شنبه 10 شهریور 1392, 18:12 عصر
wmi چی هست؟
توضیح میدی
الان تونستم این مشکلو با تایمر حل کنم فقط شما زحمت بکش بگو چطور میشه به , messagebox گفت که یکبار که پیغام داد دیگه نده.چون وقتی زمانی که تو دیتابیس تعریف شده برابر با زمان سیستم میشه اون پیغام پشت هم مدام ظاهر میشه:لبخندساده:

نیما حتمی
یک شنبه 10 شهریور 1392, 18:18 عصر
khokhan این برنامت که جواب نداد دوست عزیزم.ست که میکنی تو اون زمان هیچی رو آلارم نمیده

mousa1992
یک شنبه 10 شهریور 1392, 18:22 عصر
پس حلش نکردی که مدام نشون میده :| پروژه اقای Khokhan عزیز رو دانلود کن

wmi = windows management instrumentation
در موردشون تحقیق کن البته شاید تو سایت ها فارسی زبان چیزی دستگیرت نشه
چی بهتر از msdn (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa394582%28v=vs.85%29.aspxhttp://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa394582%28v=vs.85%29.aspx)

نیما حتمی
دوشنبه 11 شهریور 1392, 14:42 عصر
دوستان کمک کنید توروخدا من هنوز به نتیجه نرسیدم:گریه:

نیما حتمی
دوشنبه 11 شهریور 1392, 14:44 عصر
SqlConnection connect = new SqlConnection();

connect.ConnectionString = Ajans.Properties.Settings.Default.Connection.ToStr ing();

try

{

connect.Open();

SqlDataAdapter insert1 = new SqlDataAdapter("select Comm from AlarmUsers where NameUser='" + Class1.Username + "' And DateErsal='" + Date.Text + "' and time='"+ DateTime.Now.Hour + ":" + DateTime.Now.Minute+"' ", connect);

DataTable t1 = new DataTable(); insert1.Fill(t1); if (t1.Rows.Count > 0)

{

// MessageBox.Show(t1.Rows[0][0].ToString());

FarsiMessageBox.FMessageBox.Show(":" + " " + Class1.Username + "\n" + t1.Rows[0][0].ToString(), " ", FarsiMessageBox.FMessageBoxButtons.OK, FarsiMessageBox.FMessageBoxIcons.Warning);

}

else

{

}

}

catch (Exception x)

{

}

finally

{

connect.Close();

}

اینم کدهایی که در تایمر نوشتم

mousa1992
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 12:49 عصر
مشکل شما اینه که توی تایمر رکوردهایی از دیتابیس رو برمیگردونی که زمانشون برابر با زمان جاری سیستم هست و باعث میشه که چندین بار دستورات تکرار بشه
با اجرای نرم افزار لیستی رو از رکورد ها تهیه که که مربوط به امروز هستن و توی تایمر اگه زمان برابر شد هشدار بده و به دنبالش رکورده رو از لیست حذف کنه که دیگه تکرار نشه