PDA

View Full Version : راهنمائی در مورد ClickOnce

mreza80
یک شنبه 10 شهریور 1392, 13:23 عصر
با سلام دوستان ما سیستمی تهیه کردیم که میخواهیم بر روی کلاینتها نصب و اجرا شود بعد از جستجو در سایت بهترین گزینه برای شرایط ما استفاده از ClickOnce میباشد حال لا در نظر گرفتن شرایط زیر لطفا راهنمائی فرمائید
سیستم ما داری چهار پروژه میباشدکه فرم ورد به سیستم در پروژه UI قرا داده شده است حال من بعد از انتخاب
Enable ClickOnce Security Settings در تب Security وقتی که پروژه رو پابلش میکنم موقع نصب ارور زیر رو میده

لطفا برای رفع مشکل راهنمائی نمائید ممنون

mreza80
دوشنبه 11 شهریور 1392, 08:25 صبح
با سلام دوستان از این 60نفر مشاهده کننده کسی بلد نیست جواب بده یا سوالم خیلی سطح پائینه ؟

lastmory
دوشنبه 11 شهریور 1392, 10:32 صبح
باسلام
چند تا مورد رو من با ClickOnce تجربه کردم
1-اگر میخوای رو تمام ویندوزها اجرا بشه ، Platforms رو بزار روی AnyCpu
2-تو قسمت update بخش updatelocation باید مشخص کنی که فایلهای اصلی رو شبکه در چه مسیری قرار دارند ، تا بعد از هر بار اجرای برنامه ، فایلهای سیستم کاربر با فایلهای شبکه چک بشه
این ارور به احتمال زیاد بخاطر درست ست نکردن یکی از اینهاست

mreza80
دوشنبه 29 مهر 1392, 16:27 عصر
مشکل حل شد اگه نیاز بود بگین تا توضیح کامل را ارسال نمائیم

firoozi90
پنج شنبه 30 آبان 1392, 12:48 عصر
با سلام دوستان ما سیستمی تهیه کردیم که میخواهیم بر روی کلاینتها نصب و اجرا شود بعد از جستجو در سایت بهترین گزینه برای شرایط ما استفاده از ClickOnce میباشد حال لا در نظر گرفتن شرایط زیر لطفا راهنمائی فرمائید
سیستم ما داری چهار پروژه میباشدکه فرم ورد به سیستم در پروژه UI قرا داده شده است حال من بعد از انتخاب
Enable ClickOnce Security Settings در تب Security وقتی که پروژه رو پابلش میکنم موقع نصب ارور زیر رو میده

لطفا برای رفع مشکل راهنمائی نمائید ممنون

سلام
منم همین مشکلو داشتم
این کارا رو انجام دادم اما حل نشد