PDA

View Full Version : استفاده از چند ستون داده در اکسس

rezana
دوشنبه 11 شهریور 1392, 18:55 عصر
با سلام
آیا امکانی هست که نمایش اطلاعات یک فیلد از جدول در فرم در چند ستون باشه. به عبارتی در فرم چند رکورد به صورت افقی و عمودی باشند.
من جدولی دارم که اطلاعاتش زیاده و نیاز دارم که در چند ستون انها را نمایش بدم.

این کار در گزارشات هم نیاز است؟

درصورت امکان با مثال بگید؟
با تشکر

saeed1234n
دوشنبه 11 شهریور 1392, 19:01 عصر
با سلام

دوست عزیز منظور خود را واضح بیان کنید حداقل عکس یا مثالی بزنید که گویای منظور شما باشد و دوستان عزیز بتوانند پاسخگوی شما باشند .

rezana
دوشنبه 11 شهریور 1392, 20:28 عصر
با سلام
آیا امکانی هست که نمایش اطلاعات یک فیلد از جدول در فرم در چند ستون باشه. به عبارتی در فرم چند رکورد به صورت افقی و عمودی باشند.
من جدولی دارم که اطلاعاتش زیاده و نیاز دارم که در چند ستون انها را نمایش بدم.

این کار در گزارشات هم نیاز است؟

درصورت امکان با مثال بگید؟
با تشکر
تکمیلی:
یه فرم دارم که بخشهای زیادی داره و کاربر باید از بین تمام پرسنل ساعت کار اونها رو ثبت کنه ولی نمی خواد اونها رو سرچ کنه و بایستی مانند مثال پیوست حتما همه رو ببینه و انهایی رو که می خواد ساعت بزنه برای همین می خوام ببینم میشه در فرم به صورت پیوست رکورها رو نشون داد یعنی فیلد name و hour در چند ستون نمایش داده بشوند؟

با تشکر

rezana
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 19:26 عصر
با سلام

دوست عزیز منظور خود را واضح بیان کنید حداقل عکس یا مثالی بزنید که گویای منظور شما باشد و دوستان عزیز بتوانند پاسخگوی شما باشند .

تکمیلی:
یه فرم دارم که بخشهای زیادی داره و کاربر باید از بین تمام پرسنل ساعت کار اونها رو ثبت کنه ولی نمی خواد اونها رو سرچ کنه و بایستی مانند مثال پیوست حتما همه رو ببینه و انهایی رو که می خواد ساعت بزنه برای همین می خوام ببینم میشه در فرم به صورت پیوست رکورها رو نشون داد یعنی فیلد name و hour در چند ستون نمایش داده بشوند؟

با تشکر
جناب saeed1234n (http://barnamenevis.org/member.php?214191-saeed1234n) http://barnamenevis.org/images/statusicon/user-offline.pngو سایر دوستان
لطفا نسبت به فروم پست 3 نظر تکمیلی بفرمائید.

saeed1234n
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 19:55 عصر
با سلام

دوست عزیز از نمای فرم در حالت دیتاشیت استفاده کنید .

saeed razaee
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 09:11 صبح
سلام دوستان من اینجا یک سوال مطرح کردم کسی پاسخ نداده و سوال دیگری در همین تاپیک مطرح شده که ربطی به سوال من نداره.
من یک فیلددارم که از همان یک فیلد گزارش ساختم عنوان فبلدم نام شرکت است.می خواهیم وقتی این فیلد در یک ستوان تا پایین صفحه پر شد مجدداً در همان صفحه یک ستون دیگری از این فیلد پر شود البته این کار را در پیج ستاپ انجام دادم و تعداد ستونها را 2 قرار دادم حال سایز کاغذم باید 12 در 17 باشد لطفاً راهنمایی کنید.