PDA

View Full Version : سوال: نحوه باز کردن یک پنجره در صفحه جاری ؟

malihehshajari
سه شنبه 12 شهریور 1392, 09:17 صبح
سلام
من میخوام روی صفحه ای که باز هست و کاربر در حال کار با اون صفحه هست با زدن یک دکمه یک پنجره باز بشه و تا کاربر اون پنجره رو نبسته نتونه به صفحه ای که در زیر اون پنجره بازه دسترسی داشته باشه .

میخوام داخل پنجره ای که باز میشه یک سری پردازشها انجام بشه بعد کاربر تایید کنه و دوباره بتونه به صفحه اصلی برگرده و کارش رو ادامه بده

میشه راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahdioo12194
سه شنبه 12 شهریور 1392, 10:21 صبح
با jquery می توانید انجام دهید درباره popup جستجو کنید!!

مهدی69
سه شنبه 12 شهریور 1392, 11:45 صبح
از کامپوننت ajax toolkit extender استفاده کنید..و با استفاده از این کامپ.ننت ابزار modal popup استفاده کنید...من در برنامم استفاده کردم..

malihehshajari
سه شنبه 12 شهریور 1392, 11:58 صبح
از کامپوننت ajax toolkit extender استفاده کنید..و با استفاده از این کامپ.ننت ابزار modal popup استفاده کنید...من در برنامم استفاده کردم..
من نمیتونم از این کامپوننت استفاده کنم چون برای دات نت هستش ( اگه خیلی اشتباه نکرده باشم )
من با جنگو برنامه نویسی میکنم

مهدی69
سه شنبه 12 شهریور 1392, 12:07 عصر
من با جنگو کار نکردم...ولی از جی ک.ئری شاید بشه استفاده کرد...یه جستجو کنید..

malihehshajari
سه شنبه 12 شهریور 1392, 12:14 عصر
من با جنگو کار نکردم...ولی از جی ک.ئری شاید بشه استفاده کرد...یه جستجو کنید..

با جی کوئری نوشتم
ولی یک مشکل دارم اینکه وقتی پنجره جدید باز میشه میخوام کل عناصر صفحه اصلی غیر فعال بشن تا وقتی که پنجره بازه
کد زیر رو برای اینکار نوشتم

$("#dcacl").children().attr("disabled","disabled");

اما لینک ها غیر فعال نمیشه فقط تکست باکس و باتن و ... غیر فعال میشن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

مهدی69
سه شنبه 12 شهریور 1392, 13:00 عصر
باید برای attribute های صفحه زیرین کدی بنویسید غیرفعال بشه که وقتی این صفحه باز میشه

malihehshajari
سه شنبه 23 مهر 1392, 09:20 صبح
من با جی کوپری این پنجره رو روی فرمم باز کردم .
حالا توی این پنجره من دوتا باتن دارم که با زدن یکی اطلاعات ذخیره و با دیگری اطلاعات ویرایش میشه . ولی مشکلی که دارم اینه که وقتی این باتن ها رو کلیک میکنم صفحه بارگذاری مجدد میشه و پنجره بسته میشه و دوباره باید کاربر بازش کنه .
چکار کنم که تا وقتی خودم نخواستم این پنجره بسته نشه .