PDA

View Full Version : ثبت نام کاربر از طریق دیتابیس سایت

sm2amsm2am
سه شنبه 12 شهریور 1392, 17:32 عصر
سلام ... چجوری میتونم از داخل دیتابیس سایتم ، یه کاربر رو ثبت نام کنم؟؟؟
دیتابیس و جدول های username و password رو هم ساختم... ولی نمیدونم چجوری باید کاربر رو ثبت نام کرد...
زبان سایت = php
ممنون

tadayoni
سه شنبه 12 شهریور 1392, 17:49 عصر
یه فرم ثبت نام بذارید
اطلاعات رو از کاربر بگیرید
و با دستور insert که برای sql استفاده میشه اطلاعات رو توی پایگاه داده خودتون ذخیره کنید

sm2amsm2am
سه شنبه 12 شهریور 1392, 17:51 عصر
یه فرم ثبت نام بذارید
اطلاعات رو از کاربر بگیرید
و با دستور insert که برای sql استفاده میشه اطلاعات رو توی پایگاه داده خودتون ذخیره کنید
این رو میدونم... میخوام بدونم که میشه مستقیما در درون دیتابیس ، یک کاربر رو ثبت نام کرد؟؟؟

sm2amsm2am
سه شنبه 12 شهریور 1392, 17:57 عصر
اگه متوجه نشدین ، بیشتر توضیح بدم...
ولی فکر کنم واضحه

omidabedi
سه شنبه 12 شهریور 1392, 18:05 عصر
این رو میدونم... میخوام بدونم که میشه مستقیما در درون دیتابیس ، یک کاربر رو ثبت نام کرد؟؟؟

چرا که نشه/حالت دستی از طریق phpmyadmin هاست و به روش اتوماتیک هم میتونی با در نظر گرفتن موارد امنیتی یه کاربر بعنوان ادمین در نظر بگیری و به یه فرم دسترسی داشته باشه که کاربر تعریف کنه بازم فرقی نمیکنه اطلاعاتشو میگیری insert میکنی

sm2amsm2am
سه شنبه 12 شهریور 1392, 18:26 عصر
دوست عزیز ... منظورم همین حالت دستیه... این حالت دستی ، چجوریه؟؟؟

sm2amsm2am
سه شنبه 12 شهریور 1392, 18:54 عصر
یعنی چجوری به صورت دستی ، میتونم از طریق phpmyadmin سایتم ، یک کاربر رو ثبت نام کنم...نه از طریق فرم ثبت نام...بلکه مستقیما از طریق دیتابیس سایتم...
ممنون میشم از دوستان اگه کسی جواب بده...
با تشکر

بهزاد علی محمدزاده
سه شنبه 12 شهریور 1392, 19:00 عصر
سلام . اول یه نکته رو من تذکر بدم , در بخش Web Design دارید سوال PHP می پرسید مگر خودش بخش جداگانه (http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?30-PHP) نداره ؟

تازه کار بودن اشکال نیست اما نباید برای هر کاری سوال پرسید . در همین بخش طراحی , صفحه اولش 7 تاپیک مال شماست . درسته , اینجا برای سوال پرسیدن هست ولی وقتی این سوالات تبدیل بشه برای هر کاری سوال پرسیدن , اونوقت می بینید که دیگه به اون صورت پاسختون و نمیدن .

شما باید بدونید که حتی افراد با تجربه هم در طول پروژه هاشون مدام با مواردی برخورد می کنن که قبلا تجربه اش و نداشتن و براشون سوال هست . اما به این روش که عمل نمی کنن ...

الان برای این سوال می تونید از phpmyadmin (http://www.homeandlearn.co.uk/php/php12p4.html) یا mysqlworkbench استفاده کنید .

tadayoni
سه شنبه 12 شهریور 1392, 21:03 عصر
من که آخرش متوجه نشدم ماجرا چیه ؟!!!
ما میگیم با دستور insert این کارو بکنید شما میگید اون رو میدونم میخوام کاربر رو تو پایگاه داده ذخیره کنم !!!!
خوب واسه همین از دستور insert باید استفاده کنید دیگه !!!