PDA

View Full Version : یک مشکل جدید با تابع date

S_VB.max
سه شنبه 08 فروردین 1385, 20:21 عصر
من در localhost هنگامی با تابع ("date("G می خواهم ساعت جاری را نمایش دهم، ساعت را در زمان دیگری نشان میدهد. یعنی مثلا در ساعت 14، بصورت 9 نشان می دهد. برای رفع آن، از تابع ("gmdate("G و یا از متغیر محیطی ;("putenv("TZ=Asia/Tehran استفاده نموده ام ولی هیچ تاثیری بر نمایش زمان نداشت، لطفا مرا راهنمایی نمایید.

این مشکل در تاپیک های قبلی بود، ولی مشکل من یک کم با اونا فرق دارد.

houtanal
سه شنبه 08 فروردین 1385, 20:42 عصر
راهنمای php رو از سایتش دانلود کن و مطمئن باش که دیگه به چنین مشکلاتی بر نمی خوری.

houtanal
سه شنبه 08 فروردین 1385, 20:42 عصر
راهنمای php رو از سایتش دانلود کن و مطمئن باش که دیگه به چنین مشکلاتی بر نمی خوری.

houtanal
سه شنبه 08 فروردین 1385, 20:43 عصر

houtanal
سه شنبه 08 فروردین 1385, 20:44 عصر

S_VB.max
شنبه 12 فروردین 1385, 18:06 عصر
دانلودش را دارم، چی رو جستجو کنم تا به نتیجه برسم.

alirezador
یک شنبه 13 فروردین 1385, 18:16 عصر
در این مورد چون در localhost هستی پس ساعت کامپیوتر خودت را نشان خواهد داد ( و اون ممکنه که غلط باشه)
در مورد help هم برو توش و date جستجو کن

S_VB.max
یک شنبه 13 فروردین 1385, 18:58 عصر
از لحاظ ساعت سیستم مطمئنم که درست است. من فکر می کنم مشکل از php است. می خواهم بدونم چطور این مشکل را رفع کنم؟

alirezador
دوشنبه 14 فروردین 1385, 00:06 صبح
سلام من احتمال خیلی کمی میدم که از php باشه چون من زبانی به درستی و کاملی php ندیدم سعی کن اون صفحه را upload کنی و رو سرور تست کنی ببین رو سرور هم غلط نشون میده