PDA

View Full Version : کمک درباره لیست علاقه مندی - add to my favorites

hamedjj
سه شنبه 12 شهریور 1392, 20:26 عصر
با سلام
لطفا نحوه درست کردن لیست علاقه مندی ها را آموزش دهید
کل اینترنت را گشتم پیدا نکردم
مارکت های اندروید هم رو این موضوع تاکید دارند که برنامه این option را داشته باشه

با تشکر
منتظرم

darkenerboy
سه شنبه 12 شهریور 1392, 21:43 عصر
خوب کلا داستانش اینجوریه که شما یک فیلد از نوع بولین توی پایگاه دادت میزاری مثلا با نام favorites توی برنامت هم یک چک باکس میزاری
وقتی روش کلیک میشه (تاچ میشه - وضعیتش تغییر میکنه) id رکورد مورد نظر رو میگیری و فیلد favorites اون سطر رو تغییر میدی (برعکسش میکنی !)
اگه چیزی بیشتر از این میخوای دقیقا بگو تا کمکی اگه از دست کسی بر میومد انجام بده

وضعیتش تغییر میکنه = setOnCheckedChangeListener

موفق باشی

abbasalim
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 10:50 صبح
البته راه آسونترش استفاده از دیتابیسه که یه table میسازی و id هر کدوم که رفت تو علاقه ها رو توش ذخیره میکنی که البته باید با دیتابیس آشناییت داشته باشی
این فیلم ها خیلی کمکت میکنن:
http://p30download.com/fa/entry/44523/

Modernidea
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 18:48 عصر
با سلام
لطفا نحوه درست کردن لیست علاقه مندی ها را آموزش دهید
کل اینترنت را گشتم پیدا نکردم
مارکت های اندروید هم رو این موضوع تاکید دارند که برنامه این option را داشته باشه

با تشکر
منتظرم

سلام دوست عزیز،
منظورتون از اینکه مارکت های اندروید خیلی روی این قضیه تاکید دارند که برنامه این مورد را داشته باشد، یعنی چه، میشه بیشتر توضیح بدید؟
و دیگه اینکه قصد جسارت ندارم اما تا جایی که من میدونم هیچوقت نمیشه کل اینترنت را گشت!

موفق باشید

moh_sen201
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 22:43 عصر
سلام دوست عزیز،
منظورتون از اینکه مارکت های اندروید خیلی روی این قضیه تاکید دارند که برنامه این مورد را داشته باشد، یعنی چه، میشه بیشتر توضیح بدید؟
و دیگه اینکه قصد جسارت ندارم اما تا جایی که من میدونم هیچوقت نمیشه کل اینترنت را گشت!

موفق باشید

خوب کلا داستانش اینجوریه که شما یک فیلد از نوع بولین توی پایگاه دادت میزاری مثلا با نام favorites توی برنامت هم یک چک باکس میزاری
وقتی روش کلیک میشه (تاچ میشه - وضعیتش تغییر میکنه) id رکورد مورد نظر رو میگیری و فیلد favorites اون سطر رو تغییر میدی (برعکسش میکنی !)
اگه چیزی بیشتر از این میخوای دقیقا بگو تا کمکی اگه از دست کسی بر میومد انجام بده

وضعیتش تغییر میکنه = setOnCheckedChangeListener

موفق باشی

من با خوندن این متن در کمتر از دو ساعت این لیست را ساختم