PDA

View Full Version : مشکل در نوشتن و اجرای کد جهت نمایش اطلاعات از دیتابیس

hamidhassas
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 09:57 صبح
من میخوام اطلاعات یک دیتابیس رو بر اساس فیلد های داخل اون به ترتیب نمایش بدم کد خواندن اطلاعات من به صورت زیر است

$buttom=$_POST['submite'];
if($buttom)
{
general_connection($username,$password,$general);
mysql_query('SET NAMES \'utf8\'');
$name_filde=$_POST['table_name'];
$read_sql= "select * from `daftar_asnade_rasmi` where ".$name_filde." ORDER BY `code`";
$tab=mysql_query($read_sql);
$row=mysql_fetch_array($tab);
}
if($tab){
echo "<meta http-equiv=\"refresh\" content=\"0;URL=Daftar.php\">";
}

خوب حالا من جند تا دکمه گزاشتم که مقدار هم کدوم برابر نا بام یکی از فیلد های داخل جدول دیتابیس هست میخوام وقتی روی هر یک از این دکمه ها کلیک شد مقدار اون به جای مقدار $name_filde قرار بگیره و اطلاعات لیست بشه

دکمه اول

<form action="" method="post" name="form1">
<input type="hidden" name="table_name" id="table_name" value="code" />
<input type="button" value=" نمایش " />
</form>
دکمه دوم

<form action="" method="post" name="form2">
<input type="hidden" name="table_name" id="table_name" value="register" />
<input type="button" name="submite" id="submite" value=" نمایش " />
</form>
دکمه سوم

<form action="" method="post" name="form4">
<input type="hidden" name="table_name" id="table_name" value="lock_accont" />
<input type="button" name="submite" id="submite" value=" نمایش " />
</form>

webtracker
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 10:21 صبح
مفهوم کلی کارتون رو متوجه نمی شم در ابن کد شما سه فرم گذاشتین بدون هیچ برچسبی منظورتون اینکه کاربر نمی دونه چی رو انتخاب کنه یا این فرم ها شما موارد دیگری هم می باشند ؟
امکان استفاده از radiobutton وجود نداره؟

hamidhassas
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 11:06 صبح
مفهوم کلی کارتون رو متوجه نمی شم در ابن کد شما سه فرم گذاشتین بدون هیچ برچسبی منظورتون اینکه کاربر نمی دونه چی رو انتخاب کنه یا این فرم ها شما موارد دیگری هم می باشند ؟
امکان استفاده از radiobutton وجود نداره؟

من فقط میخوام بیتونم کاری کنم که اطلاعات دیتابیس بر اساس هر کدام از فیلد های جدول که خواستم لیست بشن حالا چه با radiobutton یا checkbox یا دکمه یا هر چیزز دیگه ای

میتوام کاری کنم اطلاعات رو در دو فایل نمایش بدم یعنی از فرم اول مقدار به فرم دوم ارسال بشه بعد نمایش داده بشه ولی این جوری نمیخوام باشه میخوام همه چیز در یک فایل انجام بشه

webtracker
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 12:49 عصر
می بخشید اگه شما می خواین یک جدول به کاربر نشون بدین و روی هر هدر ستونی کلیک کنید براساسش مرتب بشه می تونید از jquery table مثل DateTable (https://datatables.net/) یا tablesorter و ... استفاده کنید

hamidhassas
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 18:27 عصر
می بخشید اگه شما می خواین یک جدول به کاربر نشون بدین و روی هر هدر ستونی کلیک کنید براساسش مرتب بشه می تونید از jquery table مثل DateTable (https://datatables.net/) یا tablesorter و ... استفاده کنید

نه نمیخوام این جوری که میگید باشه

AliRezaPro
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 19:45 عصر
شما چک کنید اگر صفحه سابمیت شد , مقدار table_name را بخوانید و جلوی order by قرار بدید

hamidhassas
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 09:44 صبح
یعنی اینقدر سخته؟

bijar985
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 09:55 صبح
باسلام
احتمالا شما وقتی از تابع mysql_fetch_array استفاده میکنید باید از اطلاعات داخل این تابع به صورت آرایه قرار میگیرد و برای خارج کردن اطلاعات باید م9شخص کنید کدوم خانرو میخاید خارج کنید به طور مثال:

if($tab){ echo $r[1];
echo $row[2];
}