PDA

View Full Version : نرم افزار فوق العاده زیبا و جالب Music Finder

mho937
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 14:45 عصر
سلام . این نرم افزار رو خودم نوشتم . لطفا تستش کنین و نظرتون رو بگین

mahdi.a.v
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 15:02 عصر
لطفا اطلاعات بیشتری در باره ی برنامه تون بدید .

JaVa
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 15:45 عصر
سورس؟
این برنامه مشکل داره!
موفق باشید

JaVa
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 16:17 عصر
لینک دانلود :

اصلا کار نمی کنه!
operation Failed ! Check Your Intenet Connection .
Connection هم برقراره :متعجب:

JaVa
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 16:29 عصر
در ضمن این برنامه کجاش فوق العاده زیباست؟

mahdi.a.v
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 20:35 عصر
برنامه ی شما کار نمیکنه ...

وقتی جستجو رو میزنی یوزرنیم و آی پی تو توی textbox مینویسه و این ارور رو میده : connect timed out

محمد آشتیانی
شنبه 16 شهریور 1392, 12:36 عصر
برای منم کار نمیکنه ، و البته به هیچ عنوان زیبا نیست، یعنی چیزی نیست که بخواد زیبا باشه

aliagamon
شنبه 16 شهریور 1392, 13:21 عصر
دوستان من پیشنهاد میکنم دانلود نکنین ... اینطور که معلومه برنامه کار نمیکنه و اخرش به این نتیجه میرسین که یه تروجانه .... :لبخند:....تو تالار سی شارپ هم همین اتفاق افتاد یکی اومد گفت اقا این برنامه رو تست کنین ببینین خوبه یا نه ... گندش در اومد که ای دی بچه هارو میدزده با برنامه ..... ایشون از تاریخی که برنامه رو گذاشتن هم انلاین نشدن امیدوارم که اینطوری نباشه قضیه اما پیشنهاد میکنم که حواستونو جمع کنین ... (از اونجایی که برنامه مبهم شده بیخیال decompile کردن شدم کسی حال داشت بره ببینه واقعا کاری میکنه یا تروجانه ...):لبخند:
در هر صورت حواستونو جمع کنین ..

mohamad_torabi
شنبه 16 شهریور 1392, 13:42 عصر
دوستان من پیشنهاد میکنم دانلود نکنین ... اینطور که معلومه برنامه کار نمیکنه و اخرش به این نتیجه میرسین که یه تروجانه .... :لبخند:....تو تالار سی شارپ هم همین اتفاق افتاد یکی اومد گفت اقا این برنامه رو تست کنین ببینین خوبه یا نه ... گندش در اومد که ای دی بچه هارو میدزده با برنامه ..... ایشون از تاریخی که برنامه رو گذاشتن هم انلاین نشدن امیدوارم که اینطوری نباشه قضیه اما پیشنهاد میکنم که حواستونو جمع کنین ... (از اونجایی که برنامه مبهم شده بیخیال decompile کردن شدم کسی حال داشت بره ببینه واقعا کاری میکنه یا تروجانه ...):لبخند:
در هر صورت حواستونو جمع کنین ..
یعنی این برنامه چیکار میکنه؟

mahdi.a.v
شنبه 16 شهریور 1392, 14:06 عصر
اگه میشه یکی پیگیرش باشه ببینیم تروجانه یا نه ؟؟؟!!!!
من احتمالشو 95% میدم ...

اینجا آیدی طرف مسدود نمیشه وقتی ترجان میزارن ؟؟؟

aliagamon
شنبه 16 شهریور 1392, 15:44 عصر
یعنی این برنامه چیکار میکنه؟
والا تا اونجایی که معلوم شده(من اجرا نکردم) هیچ کاری نمیکنه اما من میگم ممکنه تروجان باشه ....

من احتمالشو 95% میدم ...

ای دی که مسدود میشه اگه فایل مخرب باشه یه نمونه تو تالار سی شارپ بوود :
http://barnamenevis.org/showthread.php?406364-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%DB%8C%D8%B1%D9%88%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%86-aradrobo-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%84-%D9%87%DA%A9-%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AA

Mani_rf
یک شنبه 17 شهریور 1392, 09:42 صبح
من احتمالشو 95% میدم ...

چرا میشه، به محض تشخیص کاربر از سایت اخراج میشه.
قبلا هم تو همین تالار نمونه اون را داشتیم که 1نفر 1 Dll منتشر کرد که اسپمر بود.
با توجه به سابقه فعالیت کاربر در سایت من هم پیشنهاد میکنم که دانلود نکنید تا بررسی کنم.
لینک دانلود موقتا بسته خواهد شد.

lastmory
یک شنبه 17 شهریور 1392, 10:08 صبح
لینک دانلود :

اصلا کار نمی کنه!
operation Failed ! Check Your Intenet Connection .
Connection هم برقراره :متعجب:

آقا این لینکش رو هم بردار از اینجا ، ملت اغفال نشن

mahdi.a.v
یک شنبه 17 شهریور 1392, 14:46 عصر
خوب پس تکلیف ما که دانلود کردیم چی میشه ؟؟؟
باید چی کار کنیم ؟؟؟

خوب 100% برای این اکانت هیچ فرقی نداره که محروم بشه یا نه ...
خوب باز اگه اون بسته شد با یه اکانت دیگه و باز اونم بسته شد با یه اکانت دیگه میاد , اصلا چیزی که راحته ساختنه اکانته

تنها راهش تاپیکی که برنامه ای رو بدون سورس میگذاره باید همون جا بسته بشه و اگه تکرار شد محروم بشه کاربر , این بهترین راه هست ; حتی اگه برنامه خیلی کاربردی باشه , چون هیچ تضمینی وجود نداره که برنامه مخرب نباشه
هیچ راهی که اطمینان بده برنامه مخرب نیست وجود نداره ...

aliagamon
یک شنبه 17 شهریور 1392, 19:02 عصر
خوب پس تکلیف ما که دانلود کردیم چی میشه ؟؟؟
باید چی کار کنیم ؟؟؟

خوب 100% برای این اکانت هیچ فرقی نداره که محروم بشه یا نه ...
خوب باز اگه اون بسته شد با یه اکانت دیگه و باز اونم بسته شد با یه اکانت دیگه میاد , اصلا چیزی که راحته ساختنه اکانته

تنها راهش تاپیکی که برنامه ای رو بدون سورس میگذاره باید همون جا بسته بشه و اگه تکرار شد محروم بشه کاربر , این بهترین راه هست ; حتی اگه برنامه خیلی کاربردی باشه , چون هیچ تضمینی وجود نداره که برنامه مخرب نباشه
هیچ راهی که اطمینان بده برنامه مخرب نیست وجود نداره ...
اگه تروجان باشه احتمال دزدیده شدن اطلاعات هست ولی فعلا بهتره برین تو استارت اپ یه نگاه کنین ببینین اونجا هستش یا نه اگه بود پاکش کنین ...
کسی که محروم میشه رو فکر کنم IP رو هم بن کنن /...
این حرفتون درسته اما شما خودتون هم باید حواستون باشه چی دارین دانلود میکنین وگرنه ممکنه تو همین سایت های دانلود ایرانی(یا خارجی) هم برنامه ای که دانلود میکنین یه تروجان یا ویروس هم داشته باشه باید خودتون حواستونو جمع کنین ..(یکی از فلسفه هایی که سیستم عامل هایی مثل مک و اکثر و به تازگی ویندوز مارکت دارن اینه که کاربرا هر فایلی رو اجرا نکنن)

mohamad_torabi
سه شنبه 19 شهریور 1392, 18:32 عصر
اگه تروجان باشه احتمال دزدیده شدن اطلاعات هست ولی فعلا بهتره برین تو استارت اپ یه نگاه کنین ببینین اونجا هستش یا نه اگه بود پاکش کنین ...
کسی که محروم میشه رو فکر کنم IP رو هم بن کنن /...
این حرفتون درسته اما شما خودتون هم باید حواستون باشه چی دارین دانلود میکنین وگرنه ممکنه تو همین سایت های دانلود ایرانی(یا خارجی) هم برنامه ای که دانلود میکنین یه تروجان یا ویروس هم داشته باشه باید خودتون حواستونو جمع کنین ..(یکی از فلسفه هایی که سیستم عامل هایی مثل مک و اکثر و به تازگی ویندوز مارکت دارن اینه که کاربرا هر فایلی رو اجرا نکنن)
میشه کامل بگید چطور حذف کنیم

aliagamon
سه شنبه 19 شهریور 1392, 19:14 عصر
والا ساده ترین روش اینه که به این دو جا سر بزنین ببینین تو استارت اپ هست یا نه:
اینا واسه ویندوز 7 و ویستا(و 8)

C:\Users\[USERNAME]\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup
C:\ Users\AllUsers\ AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup

اینا هم واسه اکس پی :

C:\Documents and Settings\YourUserName\Start Menu\ Programs\Startup
C:\Documents and Settings\AllUsers\Start Menu\ Programs\Startup

بسته به سیستم عاملتون هردوتا رو چک کنید ...
اینا هم ادرس رچستری:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\RunOnce

و :

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Run
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\RunOnce

ولی احتمال داره که اصلا تروجانی در کار نباشه ...:لبخند: