PDA

View Full Version : رمزنگاری

Mahtab_Tarsa
جمعه 15 شهریور 1392, 19:48 عصر
سلام دوستان کسی میتونه کمکم کنه
یه سوال در مورد اینکه اطلاعاتی که در تکست باکس وارد میشه و تمام ورودی ها در یک فایل متنی در دایرکتوری ذخیره میشه میخواستم طوری بشه که اطلاعات ورودی به صورت رمزنگاری در فایل ذخیره بشه البته فایل رو رمزنگاری و ذخیره میکنم ولی مشکل اصلی اینه که اطلاعات ورودی توسط تایمر کنترل میشه و بایستی توسط تایمر رمزنگاری بشه و فقط توسط خود برنامه دی کریپت بشه من کد رمزنگاری رو تو تایمر قرار دادم ولی هر بار که تایمر عمل میکنه پشت سر هم رمزنگاری میشه و از دسترس خارج میشه یعنی امکان دی کریپت نداره
دوستان اگر کسی در این مورد کدی داشته باشه ممنون میشم نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه....

armin001
یک شنبه 17 شهریور 1392, 16:23 عصر
سلام
واقعا چرا از تایمر استفاده میکنید
تازه اگه از تایمر استفاده کردید باید پس از تمام شدن کار اونو stop کنید
بهترین کار (به نظر من) اینه که از حلقه استفاده کنی اگرم نه میتونید از این کامپوننت استفاده کنید که یه دو هفته پیش نوشتم
شما و بقیه دوستان نظر خودتونو درموردش بیان کنید اگه هم مشکلی بود بگین
کامپوننت
110318

این یه پروژه برای نحوه استفاده کردن از اون
110319

armin001
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 18:59 عصر
ببخشید دوستان یه نکته ای یادم رفت بگم
یادتون باشه تو رویداد Load فرمتون Randomize() رو بذارین که دتاتون کاملا تصادفی رمز بشه

FastCode
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 19:08 عصر
من دارم نمیفهمم.
چطوری با یک کلید تصادفی اطلاعات رو رمزنگاری میکنید و انتظار دارید بتونید دفعه بعدی که برنامه باز میشه دوباره بخونیدشون؟

armin001
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 19:30 عصر
از توجهتون ممنون ولی مگه تست نکردی هنوز داداش اگه تست کنی میبینی که کاملا بازیابی میشه

باتشکر

منتظر پاسخ ها و نظرات شمام(حتی نظر های بد) :D

FastCode
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 19:32 عصر
شما زدی روی دست رمزنگاری homomorphic.چطوری بدون کلید اطلاعات رو از رمز در میاری؟

armin001
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 19:34 عصر
منوجه منظورتون نشدم کمی بیشتر توضیح بدید

FastCode
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 19:47 عصر
لطفا کدی که استفاده کردید رو بزارید.

armin001
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 19:57 عصر
نمیدونم تست کردین یا نه
ولی کلا با دوتا کلید محافظت میشه
یکی رو خود برنامه نویس میده
یکی رو خود برنامه بصورت تصادفی میسازه
اگه از برنامه استفاده کردی حتما دیدی که به حجم فایل اضافه شده (چرا؟)
بصورت تصادفی این کلاس یه شاخصی رو برای فایل در نظر میگیره و اون شاخصو به صورتی رمز میکنه که اگه هر گونه آسیبی ببینه قابل دیکد کردن نیست(بعبارتی شد سه تا کلید) پیشنهاد میکنم فایل توی پست 2 دانلود کن بعد ورودیو خروجی رو بررسی کن حتما منو از نظرت خبردار کن

این توضیحی که دادم طرح کلی کلاس بود
باز هم از توجهتون ممنون

FastCode
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 20:20 عصر
من بدون کد FPT نمیتونم نظری بدم.