PDA

View Full Version : سوال: سیستم نظر سنجی

mahdioo12194
جمعه 15 شهریور 1392, 20:11 عصر
چه طور می تونم وقتی کاربر رای خود را ثبت کرد دوباره نتونه ثبت کنه هر کاربر یک حق:::رای کاربر ها هم

با خود login و membership وارد سایت می شند؟!!!!

sasanrstm
جمعه 15 شهریور 1392, 22:16 عصر
از رادیو باتن استفاده کردی یه فیلد تو جدول کاربران بزار وقتی نظر دادا اونو یک کن در غیر اینصورت 0 باشه بعد سلکت بزن اگه کاربر وارد شده قبلن نظر داده باشه خب بگو شما بلن نظر دادی اگه توضیحم بد بود بگو بازم بگم تو دگمه نظر سنجی شرط بزار کاربر آنلاین باید باشه.

sasanrstm
جمعه 15 شهریور 1392, 22:20 عصر
یه نظری به این صفحه بندازhttp://srstm.ir/Poll.aspx

mahdioo12194
جمعه 15 شهریور 1392, 22:34 عصر

سورسشو بزار استفاده کنیم در ضمن من چون از لوگین خود asp استفاده می کنم نام کاربر یا ادی رو در چی ذخیر ه کنم که وقتی خواست رای بده سلکت بزنم رو جدول مورد نظر بریزم

تو سشن؟ محدودیت زمانی مشکل ساز نمیشه؟!!

sasanrstm
جمعه 15 شهریور 1392, 23:10 عصر
راستش من به هرکی میگم ناراحت میشه من از لاگین ای اس استفاده نمیکنم بخاطر همین چیزهاش نمیدونم نمیشه بری تو جدولت یه فیلد اضافه کنی احیاجی هم به تکست نداره فقط موقع ثبت نام اون فیلد رو برابر صفر میکنی وقتی کابر انلان شد برابر 1 میکنی نمیدونم میگن کد دادن جزو مقررات سایت نیست ایراد نمیگیرن

mahdioo12194
جمعه 15 شهریور 1392, 23:24 عصر
منظورم اینه که کاربر الان online میشه فیلدش 1 میشه خوب حالا می خواد رای بده روی دکمه ثبت کلیک می کنه حالا بر چه اساس تشخیص میدی این کاربر قبلا رای داده بر اساس نام کاربریش یا آدیش

بعد کجا اینا رو ذخیره می کنی ؟!!

sasanrstm
شنبه 16 شهریور 1392, 00:51 صبح
بر اساس نام کاربریش سلکت میزنم با دیتا ریدر فیلد نظر رو میخونم شرط میزاریم اگه رادیو باتن تیک زده شده باشه و فیلد نظر یک باشه پیام بده شما نظر دادین در غیر اینصورت آپدیت کنه فیلد نظرات رو .این دوتارو تو جدول یوزر و آیدی جدول نظرات خب مال من 4 تا هست از یک تا چهار تست میکنم شما شروع کن به نوشتن فرصت شد بقیشو میگم.

sasanrstm
شنبه 16 شهریور 1392, 01:07 صبح
برای چک کردن رادیو باتن ها هم باید از دستور if و elseif استفاده کنی

Kurdia
شنبه 16 شهریور 1392, 04:30 صبح
یه جدول که یوزرنیم ها رو ذخیره می کنه

meisam3322
شنبه 16 شهریور 1392, 13:10 عصر

دوست عزیز برای یه نظرسنجی ساده که کسی نمیاد login یا signup کنه .!!!!!

Kurdia
شنبه 16 شهریور 1392, 21:31 عصر

شما گرفتن آی پی یا کوکی رو پیشنهاد می دین؟

freddy
یک شنبه 17 شهریور 1392, 02:06 صبح
شما برای ثبت نظر کاربر یه جدول دارید توی اون جدول اگر می خواید کاربر بدون لاگین هم نظر ارسال کنه می تونید ip رو ثبت کنید در غیر این صورت Username
حالا وقتی قصد ثبت نظر داشت یه چک کنید توی جدول نظرات که Ip یا UserName برای این نظرسنجی نظر ارسال کرده یا خیر .

sasanrstm
یک شنبه 17 شهریور 1392, 04:26 صبح
نظر شما خوبه اما میدونستین آی پی هر لحظه عوض میشه دوما این مال مشتریه عشقش کشیده اینجوری سیستم نظر سنجی درست کنیم:لبخند:

Kurdia
یک شنبه 17 شهریور 1392, 04:31 صبح
نظر شما خوبه اما میدونستین آی پی هر لحظه عوض میشه دوما این مال مشتریه عشقش کشیده اینجوری سیستم نظر سنجی درست کنیم:لبخند:

راهی جز کوکی هست؟
امتحان کردی؟

sasanrstm
یک شنبه 17 شهریور 1392, 04:37 صبح
کاش میدونستی یه نظر سنجی ساده چقد ترافیک سایت وبالا میبره اونوقت این حرف ونمیزدی استاد گرامی.

sasanrstm
یک شنبه 17 شهریور 1392, 04:40 صبح
کوکی هم باعث کند شدن سایت میشه حفظ کوکی اینو چند تا استاد جمع شدن نظر دادن که سیستم نظر سنجی یک بار بهترین روشه که از ترافیک بیخودی و کوکی اضافه که باعث سنگین شدن و کند شدن سایت میشه.