PDA

View Full Version : سوال: نمایش فرم2 با backgroundWorker

ahad123
جمعه 15 شهریور 1392, 23:03 عصر
با سلام

یه برنامه دارم 2 تا فرم داره فرم2 وقتی لود میشه باید از 4 تا جدول اطلاعات مختلفی رو نمایش بده مشکلی که دارم اینکه وقتی فرم2 می خواد لود بشه برنامه برای لحظاتی هنگ میکنه می خواستم این مشکل رو با back ground Worker حل کنم دوستان میتونن کمک کنن

mehrdad1991h
جمعه 15 شهریور 1392, 23:54 عصر
با سلام

یه برنامه دارم 2 تا فرم داره فرم2 وقتی لود میشه باید از 4 تا جدول اطلاعات مختلفی رو نمایش بده مشکلی که دارم اینکه وقتی فرم2 می خواد لود بشه برنامه برای لحظاتی هنگ میکنه می خواستم این مشکل رو با back ground Worker حل کنم دوستان میتونن کمک کنن

اون قسمتی که اطلاعات را از جدول ها میخونه را فقط باید بزاری تویه بک گراند ورکر
کار با بکگراندورکر را بلدی اگر بلدی در دوورک باید اطلاعات را از جدول بخونی و در کمپلت ورکر اطلاعات را از بک گراندورکر دریافت و در صفحه نمایش به نمایش در بیاری

تموم شد و رفت

ahad123
شنبه 16 شهریور 1392, 00:03 صبح
میشه بیشتر توضیح بدین

mehrdad1991h
شنبه 16 شهریور 1392, 00:17 صبح
میشه بیشتر توضیح بدین

چیش را ؟
با بکگراندورکر بلدی کار کنی اصلا ؟
بابا میتونی پارامتر براش میفرستی که کارش را با اون پارامتر شروع کنه (پارامتر از هر نوعی میتونه باشه ...رشته ، ارایه، لیست،ابجکت و....)
و بعد از اتمام کار هم میتونی یه پارامتر بفرستی دوباره به فرمت که نتیجه باشه(یعنی نتیجه را به عنوان پارامتر بفرستی )

حالا اگه از یه پارامتر استفاده نمیکنی و بیشتر میخوای باشه یه ارایه درست میکنی و در هر قسمتش اون چیزی که میخوای را قرار میدی
میگیری چی میگم دیگه......

برای شروع به کار بک گراند ورکر هم از runwork..... استفاده میکنی
اگه پارامتر قراره بفرستی
پرانترز باز و بسته میکنی و داخلش پارامتر را میزاری

این شد اموزش دیگه.....