PDA

View Full Version : سوال: درخواست یک برنامه ی ساده !!

orache
شنبه 16 شهریور 1392, 11:48 صبح
سلام ببخشید من به یک نرم افزار نیاز دارم البته سورس نرم افزار که با وی بی 6 نوشته شده باشه 2 روز پیش هم یک نرم افزار برای رنگ خواسته بودم اون حل شد الان مونده این نرم افزار یعنی سورس نرم افزار
لطفا تاپیکمو حذف نکنین چون پروژه ی دانشجویی یا اینجور چیزا نیست برای خودم میخواستم
.
اگه کسی براش مشکلی نیست لطفا خودش بنویسه یعنی از اینور اونور نیاره چون که میخام بفهمم یعنی قابل فهم باشه و فقط همین 1 کار رو انجام بده
.
یک برنامه که توش 2 تا تکس باکس باشه و یک دکمه هر وقت سر دکمه کلیک شد بدون هیچ وقفه ای تکس باکس 1 و تکس باکس 2 ایمیل داده بشن به ادرس amir1375.6@live.com یک جوری که مشخص باشه کدوم تکس باکس 1 هست و کدوم تکس باکس 2
.
اگه اگه اگه وقت داشتین به نرم افزار بالایی یک منو هم اضافه کنین که زیر منوهاش یکی بانام file یکی help و یکی edit باشه
ممنون از لطفتون :قلب:

orache
شنبه 16 شهریور 1392, 14:37 عصر
یک چیزو جا انداختم تکس باکس 1 و 2 باید از یک ایمیلی داده بشن دیگه به ایمیل مذکور
جای ایمیل و پسورد رو خالی بذارین تو قسمت کد من یکی از ایمیل های خودمو بذارم توش
مرسی

miladatashin
شنبه 16 شهریور 1392, 14:50 عصر
اگه هدف یادگیری هست سرچ کنید تو همین انجمن بارها دربارش بحث شده ولی اگه میخواهید یک نفر پیداشه واستون پروژه رو انجام بده فکر کنم بهتر باشه تو قسمت "انجام پروژه های نرم افزاری" تاپیک بزنید.

orache
شنبه 16 شهریور 1392, 15:01 عصر
داداش اون بخشی برام قفله اگه لطف کنی برام بسازی خیلی خوب میشه

mmssoft
شنبه 16 شهریور 1392, 17:49 عصر
دوست عزیز اگه شما همینطوری ادامه بدید ممکنه از انجمن محروم بشید! انجمن برای این نیست که شما بیاید توش درخواست بدید و بقیه هم کار شما رو انجام بدن (حالا درسته من یه بار این کار رو براتون انجام دادم ولی دلیل نمیشه دوباره اینجوری بشه...)، انجمن واسه اینه که بیاید مشکلات تون رو حین کد نویسی مطرح کنید و واسه این کار شما ده ها تاپیک تو انجمن هست که با جستجو میتونید بهش برسید...

orache
شنبه 16 شهریور 1392, 21:32 عصر
خوب اخه من اصلا بلد نیستم با ویژوال بیسیک در مورد اینترنت و ایمیل بنویسم حالا شما بزرگی کن یک لطفی در حق ما بکن که هم برای ما باشه هم برای آیندگان :چشمک:

vbhamed
یک شنبه 17 شهریور 1392, 06:56 صبح
سلام
تاپيك قبلي به دليل درخواست شما حذف نشد ولي شما داريد مخالف قوانين عمل مي‌كنيد، اگر ادامه پيدا كنه اين تاپيك حذف ميشه
برنامه رو بايد خودتون بنويسيد و فقط از بچه ها راهنمايي بخواين، اگر هم كاري رو در ويژوال بلد نيستيد خب بايد بريد ياد بگيريد ديگه