PDA

View Full Version : مبتدی: کمک در مورد عدم ثبت تکراری دادها و انجام گزارشگیری در فایل پیوست

barrai
شنبه 16 شهریور 1392, 13:00 عصر
با سلام خدمت دوستان تو فایل پیوست دو مشکل دارم خیلی هم تو سایت گشتم و مواردی را هم پیدا کردم ولی نتونستم ازشون استفاده کنم تا اینکه کل فایل را گذاشتم تا دوستان حلش کنن
1- تو ثبت مشتری اسم تکراری قبول نکنه و کد مشتری از 1000 شروع بشه و بعد از ثبت به کد مشتری یکی اضافه کنه 2- تو فرم 4 بر اساس نوع گزارش و تاریخی که انتخاب میکنم بره از تیبل مخصوص به خودش اطلاعات را در لیستی تو فرم بیاره و بشه پرینت گرفت
ممنون
http://uplod.ir/ydfi4ar12oog/masaleh.rar.htm

vb341
یک شنبه 17 شهریور 1392, 00:46 صبح
برای جلوگیری از ثبت تکراری مشتری باید در بانک اطلاعاتی از کلید و ایندکس استفاده کنی
برای کد مشتری هم باید در هنگام تعریف فیلد در زمان طراحی جدول در قسمت identiti specification مقدار is identity رو برابر yes قرار بدی و دو تا گزینه دیگه داره که اونها رو هم تنظیم کنی

barrai
یک شنبه 17 شهریور 1392, 07:30 صبح
برای جلوگیری از ثبت تکراری مشتری باید در بانک اطلاعاتی از کلید و ایندکس استفاده کنی
برای کد مشتری هم باید در هنگام تعریف فیلد در زمان طراحی جدول در قسمت identiti specification مقدار is identity رو برابر yes قرار بدی و دو تا گزینه دیگه داره که اونها رو هم تنظیم کنی
میشه رو فایل پیوست من انجام بدید

vb341
یک شنبه 17 شهریور 1392, 21:41 عصر
دوست عزیز اینجا فرصت انجام پروژه برای کسی نیست . بهتره با توجه به راهنمایی که میشه خودتون دنبال کار رو بگیرین .
خرجش خرید یک کتای راهنمای sql server و هر کتابی که خودتون مفید میدونین هست